Skocz do zawartości


Zdjęcie

co zrobić żeby barć udział w walkach wale tudo?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
154 odpowiedzi w tym temacie

budo_trochim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobić żeby barć udział w walkach wale tudo?
Wybaczcie, że wracam do tak odległego postu, ale do tej dyskusji nie zostanie i tak wniesione nic nowego.

Ja na ten przyklad nie widzialem aby ktos w VT zostal znokaltowany "fajna technika".
capomiro a moze ty sie za duzo w Tekkena nagrales? :)

W VT było bardzo wiele nokautów przy pomocy "fajnych" i nietypowych technik. W UFC jeden zawodnik nawet się sam znokautował.
  • 0

budo_pakoczaturian
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobić żeby barć udział w walkach wale tudo?
Tak z włąsnych doświadczeń:

Od zawsze ćwiczyłem karate - juz pare ładnych lat. Trochę podrózowałem po krajach europy i zawsze jesli nie znalazłem klubu karate ćwiczyłem cos innego. Capo, ju-jitsu (tradycyjne) i boks. Tak aby nie stracic kondycji i ciaglosci w treningach. Nie jestem nawet dobry w Capo, ju-jitsu ani w boksie - ale jakoś sobie radze.
Capo ćwiczylem w Londynie z rodowitymi brazylijczykami - i jakos sobie radzilem.

Poszedłem na trening bjj i w jednej z pierwszych walk 17latek (notabene 20 kilo lżejszy) w 12sekundzie założył mi balachę na nogę. O dalszym przebiegu walki i innych sparingach z rownymi wagą, wiekiem i "doświadczeniem" nie wspomnę... bo wstyd :oops: :oops:

Wnioski:
capomiro - najpierw posparuj sobie na treningu z innymi ludźmi z innych stylów proponuje bjj, kyokushin, lub/i boks - a potem wróć na forum

reszta rozmówców: proponuje wrócić do rozmowy z capomiro kiedy zrealizuje on moja sugestje - bo tracicie czas

Pozdrawiam
  • 0

budo_pakoczaturian
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobić żeby barć udział w walkach wale tudo?
Ale swietnie sie bawie czytajac to forum - szczegulnie wypowiedzi capomiro :) :) :) :) :)
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobić żeby barć udział w walkach wale tudo?
co do kozaków ..zostawcie ich w spokoju!!moje korzenie siegają Siczy Zaporoskiej ..to tak na marginesie :)
dajmy mu spokój sprawdzi chłopak co potrafi i się przekona ż enic nie potrafi :twisted: i bedzie niezły show: kuba wojewódzki na macie :)
choć nadal jestem zdania ż eten topic to jakiś roszerzone prima aprilis
  • 0

budo_piaba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobić żeby barć udział w walkach wale tudo?
Capomiro,nie daj se wmawiac jakichs idiotyzmow,przez takich pseudoekspertow-dyletantow,znawcow-teoretykow,jacy tu sie wypowiadaja en masse.Im wiecej czytam tych wypowiedzi,tym bardziej mi sie chce smiac.Wciaz powtarzane sa te same bzdury z ust ludzi,ktorzy o Capo nic nie wiedza,no i przewaznie o innych MA rowniez.Wystarczy spojrzec na ogolna ilosc postow napisana przez delikwenta i jaka mysl sie nasuwa: koles kozaczy na necie,a pewnie zamiast chodzic na treningi,to caly dzien przy kompie.No bo watpie,zeby ktokolwiek mial tyle czasu,zeby pogodzic treningi ze szkola i pisaniem na forum w takich ilosciach.Moge tu nawet podac jeden przyklad: kolega Combat.Nie obraz sie,ale juz kiedys Ci cos na ten temat pisalem...

Siedzac tu i czekajac na walke Wladiego,postanowilem looknac na budo.No i przeczytalem wszystkie te bzdury.Capo to,Capo tamto.A Muay Thai to tak boski styl,bo cos tam...bla,bla,bla.Wszystko ladnie i pieknie,ale kazdy styl ma swoje zalety i wady,a Muay bynajmniej nie jest idealny.Co do BJJ: trenowalem jakis czas i mysle,ze do vale tudo jest potrzebny,ale wiem jakie problemy ma BJJ-oka,walczacy z dobrym kopaczem.
Capo jest sztuka walki,tak jak wszystkie inne i to,ze zawiera elementy taneczne,akrobatyczne jest zwiazane z jej historia i nadaje jej dodatkowego uroku.Capoeira walka to co innego co Capoeira taniec.Raz na zawsze niech to wejdzie w wasze zakute paly.
A to,ze wy se mowicie,ze tak nie jest,to akurat nikogo nie obchodzi.Miejcie swoja opinie,ale nie zgrywajcie wielkich autorytetow,bo nimi nie jestescie.

a nie pomyslales,ze skoro tyle ludzi ci mowi,ze capo sie nie nadaje,to cos w tym jest?


Genialna logika.No,to ze w Polsce tak wielu popiera Leppera znaczy,ze cos w tym kolesiu jest.Tak jest kolego Macias :twisted:
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobić żeby barć udział w walkach wale tudo?
Ten temat byl fajny, poki niektorzy zaczeli go traktowac powaznie.
Capomiro: z calego serca zycze Ci powodzenia :)
  • 0

budo_batonn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobić żeby barć udział w walkach wale tudo?
Zobaczymy jak to będzie :twisted:
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobić żeby barć udział w walkach wale tudo?

Capomiro,nie daj se wmawiac jakichs idiotyzmow,przez takich pseudoekspertow-dyletantow,znawcow-teoretykow,jacy tu sie wypowiadaja en masse.Im wiecej czytam tych wypowiedzi,tym bardziej mi sie chce smiac.Wciaz powtarzane sa te same bzdury z ust ludzi,ktorzy o Capo nic nie wiedza,no i przewaznie o innych MA rowniez.Wystarczy spojrzec na ogolna ilosc postow napisana przez delikwenta i jaka mysl sie nasuwa: koles kozaczy na necie,a pewnie zamiast chodzic na treningi,to caly dzien przy kompie.No bo watpie,zeby ktokolwiek mial tyle czasu,zeby pogodzic treningi ze szkola i pisaniem na forum w takich ilosciach.Moge tu nawet podac jeden przyklad: kolega Combat.Nie obraz sie,ale juz kiedys Ci cos na ten temat pisalem...

Siedzac tu i czekajac na walke Wladiego,postanowilem looknac na budo.No i przeczytalem wszystkie te bzdury.Capo to,Capo tamto.A Muay Thai to tak boski styl,bo cos tam...bla,bla,bla.Wszystko ladnie i pieknie,ale kazdy styl ma swoje zalety i wady,a Muay bynajmniej nie jest idealny.Co do BJJ: trenowalem jakis czas i mysle,ze do vale tudo jest potrzebny,ale wiem jakie problemy ma BJJ-oka,walczacy z dobrym kopaczem.
Capo jest sztuka walki,tak jak wszystkie inne i to,ze zawiera elementy taneczne,akrobatyczne jest zwiazane z jej historia i nadaje jej dodatkowego uroku.Capoeira walka to co innego co Capoeira taniec.Raz na zawsze niech to wejdzie w wasze zakute paly.
A to,ze wy se mowicie,ze tak nie jest,to akurat nikogo nie obchodzi.Miejcie swoja opinie,ale nie zgrywajcie wielkich autorytetow,bo nimi nie jestescie.

a nie pomyslales,ze skoro tyle ludzi ci mowi,ze capo sie nie nadaje,to cos w tym jest?


Genialna logika.No,to ze w Polsce tak wielu popiera Leppera znaczy,ze cos w tym kolesiu jest.Tak jest kolego Macias :twisted:

hahahahaha :twisted: :twisted:
jasne,najlatwiej zaslonic sie textami w stylu " inteowi experci", "tyle posotw,bo siedza w inecie zamist cwiczyc" itd.
tylko nadal w turniejach MMA nie widac nikogo,kto stosuje glownie capo do walki.przypadek?
  • 0

budo_capomiro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobić żeby barć udział w walkach wale tudo?

tylko nadal w turniejach MMA nie widac nikogo,kto stosuje glownie capo do walki

Nie widać ponieważ powstały mity że tylko thaj box nadaje się do skutecznej walki a capo nie. Najwyższy czas to zmienić :twisted:
Macias - może i wiesz trochę na temat MMA ale nic nie wiesz o capoeira i lepiej się nie wypowiadaj na ten temat.
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobić żeby barć udział w walkach wale tudo?

Nie widać ponieważ powstały mity że tylko thaj box nadaje się do skutecznej walki a capo nie. Najwyższy czas to zmienić :twisted:
.


Bede na to czekal niecierpliwie.
:rofl:

M.
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobić żeby barć udział w walkach wale tudo?

tylko nadal w turniejach MMA nie widac nikogo,kto stosuje glownie capo do walki

Nie widać ponieważ powstały mity że tylko thaj box nadaje się do skutecznej walki a capo nie. Najwyższy czas to zmienić :twisted:
Macias - może i wiesz trochę na temat MMA ale nic nie wiesz o capoeira i lepiej się nie wypowiadaj na ten temat.

swojego czasu przeciwczylem kilka lat aikido,styl powszechnie uwazany za nieskuteczny.i dopoki nie zabralem sie za MMA tez uwazalem,ze aikido w niczym nie ustepuje innym stylom.i to nie zande mity,tylko fakt.
Capomiro czemu nie poprosisz kilku thai boxerow,kickboxerow itp.zeby z toba posparowali?
  • 0

budo_trochim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobić żeby barć udział w walkach wale tudo?

Macias - może i wiesz trochę na temat MMA ale nic nie wiesz o capoeira i lepiej się nie wypowiadaj na ten temat.

Wybacz, ale wypowiadasz się na forum o MMA, więc wypowiedzi ludzi się na tym znających są wskazane.
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobić żeby barć udział w walkach wale tudo?
Capomiro masz nasrane.
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobić żeby barć udział w walkach wale tudo?

Capomiro masz nasrane.


huh co za szczerosc :?
  • 0

budo_capomiro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobić żeby barć udział w walkach wale tudo?
Capomiro masz nasrane.
Cóż za inteligentna wypowiedź poparta argumentami :D
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobić żeby barć udział w walkach wale tudo?

Capomiro masz nasrane.
Cóż za inteligentna wypowiedź poparta argumentami :D


tobie argumentuja inni, ja przyszedłem zeby pozamiatać
  • 0

budo_sulej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:DG | Katowice
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobić żeby barć udział w walkach wale tudo?

Capomiro masz nasrane.
Cóż za inteligentna wypowiedź poparta argumentami :D


tobie argumentuja inni, ja przyszedłem zeby pozamiatać

"Ja tu tylko sprzątam"
:)
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobić żeby barć udział w walkach wale tudo?

Capomiro masz nasrane.
Cóż za inteligentna wypowiedź poparta argumentami :D

kilka podstorn tego topicu wystarczy za argument tego twierdzenia :twisted:
  • 0

budo_piaba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobić żeby barć udział w walkach wale tudo?
Szczena,uwazaj,zeby Toba ktos nie pozamiatal :!:

Argumenty :?: jakie argumenty :?: Wy po prostu glosicie,ze tylko wasze style sa dobre,skuteczne,dobre na VT i bla,bla,bla.Argumentow sensownych nie dajecie.Nie znacie sie na Capo i nie wiecie,na czym polega ta sztuka walki,a wasze gadanie przypomina gadanie jakichs laikow,ktorzy widzieli kiedys tam Capo w tv i mysla,ze cos o niej wiedza.Zalosne.Wszystkie wasze argumenty moge podwazyc.

A glupie zarty na ten temat swiadcza tylko o tym,ze wielu z was nie ma oleju w glowie.Takie burackie nasmiewanie jest zalosne.Pojade was tekstem,ktory niejeden z was moze znac.Opisuje on idealnie wasze zachowanie: "Madry to ty jestes,ale tylko przez internet!".Podejrzewam,ze wiekszosc z was to kolesie,ktorzy siedza przed ekranem i wymadrzaja sie na temat MA,mimo,ze nie maja o tym wystarczajacego pojecia.
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: co zrobić żeby barć udział w walkach wale tudo?

Szczena,uwazaj,zeby Toba ktos nie pozamiatal :!:

.

A .Opisuje on idealnie wasze zachowanie: "Madry to ty jestes,ale tylko przez internet!".Podejrzewam,ze wiekszosc z was to kolesie,ktorzy siedza przed ekranem i wymadrzaja sie na temat MA,mimo,ze nie maja o tym wystarczajacego pojecia.


Nie moge juz na to patrzec, zapraszam na sparingi wszystkicj ktorzy chca cos udowodnic szczegolnie Ciebie i tego capomiro czy jakos tak, walka vale tudo , grapling, kopanie , uderzanie wszystko jedno dla mnie pokazecie capoeire
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024