Skocz do zawartości


Zdjęcie

Shigeo Tanaka sensei, 9 dan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeo Tanaka sensei, 9 dan
warszawo nadciągam!!! :) :) :) :) :)
Redakcjo dzieki za odp.
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeo Tanaka sensei, 9 dan

warszawo nadciągam!!! :) :) :) :) :)
Redakcjo dzieki za odp.


Nie za ma co.
Ale żeby zaraz przyjeżdżać, eh.. ludzie ludzie, i co my teraz zrobimy? 8) :oops: 8) :) 8) :roll: :wink:

  • 0

budo_usagi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:'znienacka'

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeo Tanaka sensei, 9 dan

Szczepan, o tym mistrzu i o wielu innych nic nie wiesz, ale to twój problem nie ich
:roll: :lol: :roll:

Moj problem? a co to ja go zapraszam??? :roll: :wink: :lol: Mnie gosciu w ogole nie obchodzi. Jak organizujacy staz nie potrafi zapewnic odpowiedniej informacji -- bo moze sam nie ma pojecia -- to jego sprawa :lol:


oj szczepanie zaczynasz byc ignorantem. poprzednie posty tez na to wskazuja.
nie tylko twoja droga jest sluszna.
z co do mistrzow sztuk walki ktorzy nie sa znani to uwazam ze popularnosc wcale nie swiadczy o doskonalosci danego mistrza.

podobnie jest z reszta ze swiatowym kinem wszyscy chodza na amerykanskie filmy mimo iz w 99% przypadkow to straszne szmiry
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeo Tanaka sensei, 9 dan

oj szczepanie zaczynasz byc ignorantem. poprzednie posty tez na to wskazuja.

:D Szczepan po prostu zachowuje umysł początkującego. To jest jak najbardziej zgodne z tradycją nauki sztuk walki.
:twisted: Do tradycji również należy, że z wiekiem się pierniczeje i dziecinnieje. 8) :wink:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeo Tanaka sensei, 9 dan

oj szczepanie zaczynasz byc ignorantem. poprzednie posty tez na to wskazuja.

Co do ignoranctwa to sie zgadzam, im wiecej wiem, tym bardziej sobie zdaje sprawe jak malo wiem :)

nie tylko twoja droga jest sluszna.

no to jeszcze musialbys jakos udowodnic :wink: tylko prosze bez cytowania klasykow filozofii 8)

z co do mistrzow sztuk walki ktorzy nie sa znani to uwazam ze popularnosc wcale nie swiadczy o doskonalosci danego mistrza.

Jest taka teza, ze na jakosc ludzie glosuja nogami :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeo Tanaka sensei, 9 dan

:D Szczepan po prostu zachowuje umysł początkującego. To jest jak najbardziej zgodne z tradycją nauki sztuk walki.

NIe jest to latwa sprawa, drogi Prorocku, ale dzieki za slowa otuchy!!

:twisted: Do tradycji również należy, że z wiekiem się pierniczeje i dziecinnieje. 8) :wink:

Na szczescie jeszcze mi daleko do 9 dana w takim razie :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeo Tanaka sensei, 9 dan
Szczepanie to kiedy przyjeżdżasz pokazać nam swoje umiejętności? :) ))))))))
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeo Tanaka sensei, 9 dan

Nie za ma co.
Ale żeby zaraz przyjeżdżać, eh.. ludzie ludzie, i co my teraz zrobimy? 8) :oops: 8) :) 8) :roll: :wink:

To się chyba nazywa kleska urodzaju :wink: :) . Ale cóz- pogratulowac - ZNOWU SUKCES :) 8) :wink: :lol:
A tak przy okazji to ja dalej niczego nie rozumiem (taka ułomnosc moze :roll: :oops: ) - przezwyciezajac wrodzone wstret :) do odwiedzania stron budojo wyczytałem, ze lista zamknięta.
To co jak sie nie zapisałem i przyjdę to nie wpuszczą :cry: :? :( :roll: ??? I co ja biedny żuczek wtedy pocznę :cry: :cry: :cry: :wink:
A Pmasz taki kawał drogi zrobi na prózno 8O :oops: :wink:
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeo Tanaka sensei, 9 dan
to my sobie z towarzystwem spod gwardii (co sie nie dostali....) w 175 i do centrum na pifko.... smontujemy wlasny stazyk na 190 osób -bedziemy miec po 6 danie żywczdzitsu... albo co tam - po 9 -tym!!!! w cenie stażu bilet gratissss....
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeo Tanaka sensei, 9 dan

to my sobie z towarzystwem spod gwardii (co sie nie dostali....) w 175 i do centrum na pifko.... smontujemy wlasny stazyk na 190 osób -bedziemy miec po 6 danie żywczdzitsu... albo co tam - po 9 -tym!!!! w cenie stażu bilet gratissss....

Pmasz - w Stolicy wypada ci nabyc umiejętnosci w walce w lokalnych stylach :) :) U nas rządzi Królewskie wiec 9. dana mozesz zdobyc jedynie w KINGJUTSU :P :) :P :wink: A to okrutny i skutecznie scinający z nóg styl jak nie wiem co jak mawia narrator opowiesci o miszczu Marianie :wink: :lol:
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeo Tanaka sensei, 9 dan

To co jak sie nie zapisałem i przyjdę to nie wpuszczą :cry: :? :( :roll: ??? I co ja biedny żuczek wtedy pocznę :cry: :cry: :cry: :wink:

To chyba pierwsza imprezka tego typu, na którą zapisy były wyłącznie przez sieć. Ciekawe, czy przerodzi się to w nową tradycję.
  • 0

budo_marcin_kr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeo Tanaka sensei, 9 dan
napiszcie koniecznie jakie wrazenia po stażu- bo wybieram się na pokaz jaki daja w grodzie Kraka, warto mam nadzieję
  • 0

budo_dee dee
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WuWuA

Napisano Ponad rok temu

Re: Shigeo Tanaka sensei, 9 dan
Ja idę :) :) szkoda tylko, ze nie ma możliwości potem zostania i popatrzenia na starszaków :( (bo bym trochę zdjęć porobiła)(. Ech.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024