Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chodowla tykw!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
182 odpowiedzi w tym temacie

budo_fuinha
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodowla tykw!
Txau :)

niedawno dolaczylem do forum i wlasnie znalazlem ten temat, w tym roku tez sadzilem roslinki :-) poczatek udany z 24 ziarenek chyba tylko 3 sie nie rozrosly, pozniej nie mialem za bardzo gdzie posadzic je do ziemii i hodowalem w doniczkach, do czasu az ciotka udostepnila mi troche gruntu na swojej dzialce :) odalo i sie wiekszosc roslinek przesadzic i przyjely sie zaczely rosnac kwitnac itp. w sumie zebralem sporo owocow wiekszych i mniejszych, teraz susze. i tu zaczely sie schody, powiedzcie jak suszycie i gdzie w jakich warunkach? bo u mnie na niektorych zaczela wychodzic cos jakby plesn, a drugi problem to taki ze te ktore schna to sa w jakies plamy a to niezbyt ladnie wyglada a ze mam tykwe ktora kiedys kupilem na allegro to mam z czym porownywac, nie powinny takie byc. narazie ze tak powiem plaga dopada te mniejsze tykwy ale boje sie ze dopadnie te ktore planuje przerobic na cabasy.
dajcie jakies rady zebym nie zmarnowal :(
  • 0

budo_fuinha
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodowla tykw!
Hola :)

niedawno dolaczylem do forum i wlasnie znalazlem ten temat, w tym roku tez sadzilem roslinki :-) poczatek udany z 24 ziarenek chyba tylko 3 sie nie rozrosly, pozniej nie mialem za bardzo gdzie posadzic je do ziemii i hodowalem w doniczkach, do czasu az ciotka udostepnila mi troche gruntu na swojej dzialce :) odalo i sie wiekszosc roslinek przesadzic i przyjely sie zaczely rosnac kwitnac itp. w sumie zebralem sporo owocow wiekszych i mniejszych, teraz susze. i tu zaczely sie schody, powiedzcie jak suszycie i gdzie w jakich warunkach? bo u mnie na niektorych zaczela wychodzic cos jakby plesn, a drugi problem to taki ze te ktore schna to sa w jakies plamy a to niezbyt ladnie wyglada a ze mam tykwe ktora kiedys kupilem na allegro to mam z czym porownywac, nie powinny takie byc. narazie ze tak powiem plaga dopada te mniejsze tykwy ale boje sie ze dopadnie te ktore planuje przerobic na cabasy.
dajcie jakies rady zebym nie zmarnowal :(
  • 0

budo_gąsior
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chodowla tykw!
Jesyem świeży w hodowli tykw i mam pytanie, znalazlem nasiona tykwy tylko że nie było Lagenaria Vulagris a Cobra. te też by się nadawały?? A jeśli nie to czy mógłbym liczyć na podesłanie dobrych nasion? 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024