Skocz do zawartości


Zdjęcie

Teleskopy za 1xx zl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_mindrazor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Crystal Lake

Napisano Ponad rok temu

Teleskopy za 1xx zl
Ktos moze sie wypowiedziec na temat teleskopow tego typu;

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_punisher
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 760 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZN/BLN
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Teleskopy za 1xx zl
I ja sie podłączę pod odpowiedź gdyż jestem zainteresowany kupnem takowej. Czy może lepiej zbierać kasę na coś innego??
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Teleskopy za 1xx zl

Czy może lepiej zbierać kasę na coś innego??


Tylko na co? Niestety, "mitycznego" ASP raczej się w Polsce nie dostanie. Jakiś czas temu zniknęły ze sklepu Tatoine ([link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]), nie mam pojęcia czemu. Kiedyś (wciąż?) można było ściągnąć przez WARa, ale ja czekam na to od dwóch miesięcy i znaku najmniejszego doczekać się nie mogę. A zamawianie na własną rękę z zagranicy jest ryzykowne, bo jest duże ryzyko konfiskaty przez celników.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Ten mi się podoba, bardzo dobra marka (Walther Pro Secur), mam ich gaz i widać że to świetna jakość.
  • 0

budo_mindrazor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Crystal Lake

Napisano Ponad rok temu

Re: Teleskopy za 1xx zl

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Ten mi się podoba, bardzo dobra marka (Walther Pro Secur), mam ich gaz i widać że to świetna jakość.


Czemu bardzo dobra marka? ja nie slyszalem przynajmniej zeby walther z palek slynal, stad watpliwosci i ten temat.
Ktos w jakims temacie sie wypowiedzial (chyba Tomasz) ze to jednorazowki, tylko nie okreslil o jaki teleskop mu chodzilo, czy o taiwan czy cos w stylu powyzszych.

Temat byl walkowany dziesiatki razy, ale zawsze sie sprowadzal do aspektow prawnych. Jedyne wskazowki jakie mozna bylo uzyskac to unikac made in taiwan , a najlepsze sa firm ASP, MONADOCK, WILMOUTH, RAM Instrument oraz CASCO.
O wymienionych w linkach nikt sie nie wypowiedzial.

Mam jeszcze takie pytanie, czym sie rozni palka stalowa od tej niby stalowej utwardzonej? (w praktyce najlepiej) i caly ten "certyfikat jakosci"?
  • 0

budo_punisher
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 760 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZN/BLN
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Teleskopy za 1xx zl

Jedyne wskazowki jakie mozna bylo uzyskac to unikac made in taiwan , a najlepsze sa firm ASP, MONADOCK, WILMOUTH, RAM Instrument oraz CASCO.


Czy można w/w marki nabyć w Polsce? Ew. prosiłbym o linki do sklepów które takowe sprzedają.

No i jak to jest w końcu tymi batonami z linków Mindrazor'a??
  • 0

budo_saszak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Teleskopy za 1xx zl

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Kolega ten typ ze soba nosi. Moze to i jednorazowka, nie wiem bo jeszcze nie musial uzywac. Dal za nia 100zl. Rozklada sie i sklada bez problemu.
Aha - mozesz zapomniec o pchnieciach tym teleskopem, przy trafieniu w cos twardszego masz szanse ze: albo sie czesciowo zlozy, albo sie nie zlozy.
Zostaja tylko uderzenia.
  • 0

budo_hawk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Teleskopy za 1xx zl
MindRazor napisał:

Mam jeszcze takie pytanie, czym sie rozni palka stalowa od tej niby stalowej utwardzonej? (w praktyce najlepiej) i caly ten "certyfikat jakosci"?


Jedyne co najbardziej rzuca sie w oczy to cena :lol: i ten zanaczek na spodniej czesci z ktorym to pałka hartowana BATON Police kosztuje 175 zł (zwykła pałka czarna badz srebrna to wydatek 99zł.) Miałem okazje kilkukrotnie ,,potrzymać" wszystkie trzy modele pałek w sklepie we Wrocku i naprawde nie widziałem większej roznicy poza wspomnianym znaczkiem (jakości wykonania w spodniej części pałki) i ceną. No ale cos w tym musi byc .... po kilkunastu dniach kiedy zaczałem sie zastanawiac nad zakupem pałki BATON Police we wspomnianym sklepie okazało sie ze wszystkie hartowane sprzedali bardzo szybko :(
Teraz mam zamiar sciagnąć ASP

Jacek P.
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Teleskopy za 1xx zl

Czemu bardzo dobra marka? ja nie slyszalem przynajmniej zeby walther z palek slynal, stad watpliwosci i ten temat


Ja też nie. Jeśli chodzi o "slynne marki" - już je wymieniłeś, niestety żadnej z nich nie widziałem nigdy w Polsce (no ASP były, ale się zmyły). A z Waltherem sytuacja wygląda tak:
Jak klasowe produkty potrafi wytworzyć Walther - nikogo przekonywać nie trzeba. Tatoine (niewątpliwie człowiek znający się na rzeczy) polecał gazy Walther Pro Secur jako jedne z najlepszych jakie można dostać w Polsce. Mam ten gaz i wprawdzie o jego zawartości nie mogę się póki co wypowiadać (na szczęście), ale jakość wykonania, pięcioletnia gwarancja, patent z zabezpieczeniem "spustu", jakość instrukcji (w języku polskim), opakowania itp. - to wszystko wskazuje na to, że produkty tej firmy mają klasę.
Racjonalne jest więc przypuszczenie, że i pałka teleskopowa Walther będzie bardzo dobrym produktem. Z pewnością jest na to duuuuuużo większa szansa niż przy kupowaniu pałki o wdzięcznej i jakże oryginalnej nazwie "Police" :)
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Teleskopy za 1xx zl
a najfajniejsze batony mieli kiedys chłopaki od misztala z firmy:)

po piersze jezeli baton ma słuzyc do celu w jakim został wyprodukowany to mozesz sobie i kupic tego za 99 zeta.
trzyma sie tyak samo, jezeli chodzi o gume, otwiera sie tak samo, bo to budowa cepa.
moi koledzy mają batony ze stdaionu wlasnie takie kopie waltherków i jedyne na czym je gnietli to na asfalcie i he he..raz na linie, jak włozyli w napręzony węzeł, to batonem ostro wygieło.

jezeli chcesz zeby baton słuzył ci do wyjecia i działania, a potem ew. do prowadzenia osoby,a jestes przecietnym obywatelem naszego kraju to olej drogie zabawki:).

czesto jest tak w zadymie ze nawet nie wiesz jak takiego batona zgubisz:)
pozdrawiam
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Teleskopy za 1xx zl
Mialem batony made in taiwan itp. teraz ASP. Moje zdanie jest takie - kupowanie niemarkowych to pieniadze wyrzucone w bloto. Po ilus tam kliknieciach (otwarciach) tymi niemarkowymi, w rece zamiast jednego wywazonego przedmiotu, mamy jeden krotszy, a obok trzeci element, ktory wlasnie odpadl. (I dzieje sie to w zupelnie niespodziewanym momencie).
K_P
PS. Argumentu o tym, ze mozan "zgubic" w czasie zadyny nie bede konetowal. Gubiacym i uczestniczacym w takich przedsiewzieciach proponuje tradycyjny bejzbol.
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Teleskopy za 1xx zl
Dobre wieści panowie, dzwoniłem do firmy [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i są u nich do kupienia teleskopy Monadnocka.
Mają sklep na I-szym piętrze Galerii Mokotów w Warszawie, jutro się tam przejadę i wybadam szczegóły. Mogę dać znać co dokładnie mają i w jakiej cenie jeśli ktoś zainteresowany.
  • 0

budo_mindrazor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Crystal Lake

Napisano Ponad rok temu

Re: Teleskopy za 1xx zl

Moje zdanie jest takie - kupowanie niemarkowych to pieniadze wyrzucone w bloto. Po ilus tam kliknieciach (otwarciach) tymi niemarkowymi, w rece zamiast jednego wywazonego przedmiotu, mamy jeden krotszy, a obok trzeci element, ktory wlasnie odpadl. (I dzieje sie to w zupelnie niespodziewanym momencie).


Mozesz napisac cos wiecej o tej sytuacji? Myslalem ze teleskopy sa tak skonstruowane ze elementy zakleszczaja sie w jakis sposob i wypadniecie jest niemozliwe :?
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Teleskopy za 1xx zl
dobra moja skrucha zgadzam się z Tobą Kubusiu, ale to logiczne ze im wiecej uzytkowania i im wiecej w portfelu tym drozsza zabawke kupimy.

mis ie tam nie zdazyło zgubic batona i nie czuje sie mimo to potencjalnym operatorem bejsbola. jezeli juz kij do golfa.

miałem ukochanego ASP'a i nie ma co mówic o róznicy, wadze i o samych zaletach, zmiennych koncówach itp.
wiadomo

ale juz nie mam i musze sie zadowolic czyms gorszym:)
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Teleskopy za 1xx zl
Kluczem do dobrego batona jest stal z ktorej zostal wykonany. "Tajwanskie, czeskie itp." sa wykonanej z tak miernej, ze po pewnym czasie poszczegolne elementy zamiast sie zakleszczac, sa tak rozkalibrowane, ze mamy batona w czesciach.
K_P
  • 0

budo_mindrazor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Crystal Lake

Napisano Ponad rok temu

Re: Teleskopy za 1xx zl
Kubus P, mam do Ciebie pytanie na priv ale nie moge wysylac pw, wiec moze zechcialbys wyslac do mnie zebym mogl odpisac na maila?
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Teleskopy za 1xx zl

zmiennych koncówach itp.

możesz powiedzieć coś więcej?
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Teleskopy za 1xx zl
w tajwanach i najpopularniejszych polskich batonach jest koncówka zakonczona dwoma blaszkami, na ktorych klinuje sie najgrupsza rurka.

otoz takie koncowki są zmienne.
są koncówki, ktore zamiast gumy na koncu mają metal do wybijania,są koncówki zaopatrzone w diody led i sobie wesoło swiecą jakbvy co itp itd.

nie wiem jak bogaty jest to asortyment ale jak znam zycie pewnie b. bogaty, nie zdziwiłbym sie nawet jak by mieli koncówki z ostrzami.


nie wiem czy koncówki takie pasowałyby do batonów made in china, ale szczerze wątpie.

jak poszukacjie po stronach zagranicznych to znajdziecie to o czym mówie.:)
  • 0

budo_mindrazor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Crystal Lake

Napisano Ponad rok temu

Re: Teleskopy za 1xx zl

zmiennych koncówach itp.

możesz powiedzieć coś więcej?


np. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024