Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szumak smyczy do pistoletu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_r@vel
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Szumak smyczy do pistoletu
Jakiekolwiek linki do polskich sklepow ze smyczami do pistoletow mile widziane .Dziekuje z gory.
  • 0

budo_dedi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Szumak smyczy do pistoletu
A po co Ci smycz?
  • 0

budo__zar_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Suwałki - dzika północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Szumak smyczy do pistoletu
Nie uciekł Ci nigdy pistolet? :)

Co do "smyczy" - proponuję sklepy myśliwskie...
  • 0

budo_dedi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Szumak smyczy do pistoletu
Nie, nie uciekł, bo go dobrze trzymam i używam dopasowanych kabur. Obawiam się, że smycz może znacznie utrudnić użycie broni, a przy dostępnych dziś dobrych kaburach, jej praktyczne znaczenie jest niewielkie.
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Szumak smyczy do pistoletu
no tak dedi ale znaczenie moze mieć kiedy masz otwartą albo pół otwrtą kaburę (jakiej nie powinienes mieć) i biegasz z nia po lesie jako zapalony strzelec asg ;) ...
wojskowe kabury mają całkiem inna konstrukcje - to tak namarginesie..
  • 0

budo_dedi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Szumak smyczy do pistoletu
Tak, ale na okazje typu zawody (w terenie) używam sztywnego fobusa i raczej jest bardziej prawdopodobne, że mi wypadnie cała kabura, niż pistolet z niej. Ale oczywiście przy luźnej kaburze ze skóry, czy materiału smycz może uchronić pistolet przed zgubieniem, z tym że ma to sens tylko wtedy, gdy możecie sobie pozwolić na noszenie broni na wierzchu. Ja, jako cywil, muszę nosić broń w sposób niewidoczny, więc w moim przypadku smycz raczej odpada.
  • 0

budo_dedi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Szumak smyczy do pistoletu
Ciekawe rozwiązania smyczy są tu:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_super
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 652 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Szumak smyczy do pistoletu
Hej
smycz to nowy trend w zachodnich jednostkach specialnych.
U nas jeszcz się nie docenia takiego rozwiazania.(a to nie jest moda!!)
Zamkniętych kabur coraz mniej sie juz używa ( ja je bardzo lubie)Może dlatego że współczesne konflikty coraz czesciej prowadzone sa w terenach zurbanizowanych a same akcje są coraz krotsze.
A smycz nie jest po to żeby nie wypadla Ci broń z kabur podczas poruszania się ...ale gdy jesteś do góry nogami ?Albo w zwarciu ...broń jest zawsze Twoja
Hej R@vel smycz zrobiłem sobie sam . Kupna kosztuje ponad 150 zł a niczym się nie różni od mojej( jak pstrykne fotke to wrzucę)
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Szumak smyczy do pistoletu
smycz z kabla od ładowarki samochodeowej do komórki ???? ;) ...smycz to nie moda zachodnich jednostek ale w sumie normalna rzecz dla wielu policjantów ;) .dla mnie też.a to np dlatego, że można uratowc broń która ktos cui usiłuje odebrać podczas szarpaniny...podczas wejscie w tłum..podczas stania w kolejce po kebab..podczas patrolu wodnego (utopic sie moze;))...możesz ją zgubić podczas skoku, biegu,pokonuwani aprzeszkody...może ci ja wyrwać zatrzymany i sie czy ciebie zastrzelic jak to miało miejsce jakieś 4 miechy temu w jednej z jednostek...

to żadna moda...to po prostu zabezpieczenie..
profesjonalna smycz można kupic już od 70 zł w gdańsku...z kewlaru bo te z kabli nie zdaja egzaminu na dłuzszą metę...
  • 0

budo_super
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 652 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Szumak smyczy do pistoletu
hej Cougar
napisałem że smycze TO NIE MODA !!!!ale TREND!!! czyli coś nowego co inni naśladują i powielaja ( w tym wypadku bardzo słusznie ) akurat ta sprawa jest wazna dla każdego posiadacza broni krótkiej w zastosowaniu smyczy zgadzam się z Tobą w pełni
Smycz która zrobiłem sprawdza się lepiej od smyczy mojego kumpla - od dał sa swoja 150 zł jest ku....wsko długa i słabo sie ściąga no fakt nie jest z kevlaru ale ja nie będe się na niej podciągał i nie mam doczynienia z desperatami w starciach ulicznych :)
niedługo pojawia sie profesionalne smycze BLACKHAWK-a
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024