Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mortal Kombat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_czuczumaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalinogród

Napisano Ponad rok temu

Mortal Kombat
wlasnie :!: z czym ci sie najlepiej kojarzy tytuł Mortal Kombat (mam nadzieje ze takiej ankiety nie bylo :) )

Wyrazajcie swoje szczere opinie .....
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Mortal Kombat
Mnie z serią gier...bo chyba od tego wogóle się zaczęło. Do dziś lubię w weekend przyciąć trochę w MKIV. Co do filmów to pierwszą część przyjemnie mi się oglądało, natomiast po drugiej to na serial nie miałem już kompletnie ochoty...a ponoć jeszcze gorszy...
  • 0

budo_czuczumaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalinogród

Napisano Ponad rok temu

Re: Mortal Kombat
Skoro zaczalem to pierwszy napisze odpowiedz.
Osobiscie najbardziej lubie serie gier (szczegolnie Mortal Kombat 3), przypominaja sie chwile spedzone przed automatami na poznawaniu kombosów i fatality, pozniej przed konsolami a teraz przed kompem


ACH !
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Mortal Kombat
Pamietam jak za malolata nad amiga katowalem z bratem joya za joyem :) na MK1. Potem MK2, 3 a teraz na psx 2 pomykam ( u ziomka ).
Na automatach gram ale tylko w tekkena, cisnieniuje, goscia od zetonow, bo na jednym kredycie jade calo gre :twisted: :P
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Mortal Kombat
Brawo Niedziel, to niespotykane :wink:
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Mortal Kombat
a tak OT
komu dziala MK3 pod XP ? :)
  • 0

budo_mijar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Mortal Kombat
Ech jak mortal to tylko gry! Zwłaszcza MK2 za czasów niezapomnianej amigi, joysticki pękały jak zapałki. :)
  • 0

budo__zar_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Suwałki - dzika północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mortal Kombat

Brawo Niedziel, to niespotykane

eeee tam :)

W MK3 grajac Kabalem potrafilem przejsc cala giere na hard od ręki (bez porażek) :) A w Tekkenie króluje Eddy :)
Ehhh... To byly czasy!
  • 0

budo_pencil
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubelskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Mortal Kombat
Ta piekne czasy zaiste - od mk2 sie zaczelo a pozniej wszystkie pozostale czesci

Szczegolne sukcesy w mk3 - kabalem, cyraxem, jaxem i paroma innymi na najwyzszym stopniu trudnosci bez porazek
  • 0

budo_zyxwu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: Mortal Kombat
Mijar masz rację, ja docinałem z kumplem w MK2 przez całe dnie, nie można nas było od kompa odgonić. To były czasy - aż się łezka w oku kręci. A tak przy okazji to nie uważacie, że Mortal Kombat 4 jest gorszy od poprzednich - wiecie grafika niby 3D, ciosy bronią itd., ale gdzieś zginęła ta radość z grania. Najlepsze chyba były Mortal Kombat 2 i Trilogy.
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Mortal Kombat

A tak przy okazji to nie uważacie, że Mortal Kombat 4 jest gorszy od poprzednich - wiecie grafika niby 3D, ciosy bronią itd., ale gdzieś zginęła ta radość z grania. Najlepsze chyba były Mortal Kombat 2 i Trilogy.

Ja bardzo lubie Trilogy ze względu na ilość postaci:)
Natomiast MK4 to już jak dla mnie zupełnie coś innego...czasami lubie pograć w starsze części, a czasami w czwórkę. Trudno mi powiedzieć która lepsza...znacząco róznią się jak dla mnie nazwijmy to "mechaniką" gry/walki ... Pewne smaczki lubie w 3d, pewne mi przeszkadzają..Najlepiej mieć wszystkie mortale, a w danej chwili gdy mamy grać, zadać trzeba sobie trzeba pytanie w którą część mam najbardziej ochotę przyciąć i...DO WALKI!!
  • 0

budo_czuczumaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalinogród

Napisano Ponad rok temu

Re: Mortal Kombat
Pamietne czasy, wspaniale czasy, ale dokladnie MK 4 nie mial juz tego smaczku co starsze czesci, a jest moze MK 5 :?: , kiedys cos mi sie obilo o uszy, ze ma wyjsc na PS 2, a prace nad nim trwaja (w jakiesj gazecie o konsolach to by
  • 0

budo_mateusz wilk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Krakow/Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: Mortal Kombat
Dla mnie oczywiscie seria gier, ale przyznam sie ze za najlepsza uwazam dzis czesc pierwsza (digitalizowane postacie, ogolnie cholernie nowatorskie niespotykane wczesniej podejscie, no i te fatalities :twisted: ), dwojka mi sie nie podobala zbytnio (moze oprocz Baraki), za bardzo przekombinowana, te wszystkie babalities, friendshipy itd., gdzies zniknelo surowe, prymitywne piekno jedynki. :) Trojka byla moim zdaniem OK calkiem, moze poza tym ze Kabal byl moim zdaniem ciut za mocny w stosunku do innych postaci. A czworka to juz niestety calkiem nie to, pomimo fajnego Raydena i kilku niezlych pomyslow. :)
  • 0

budo_pencil
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubelskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Mortal Kombat
Mateusz Wilk :
Moim zdaniem zarowno trojka jak i czworka byly bardzo podobne. W obydwu grach ktos wprawiony mogl wymiatac i prowadzic bardzo szybka rozgrywke. W praniu to bylo tak ze sie bieglo 5 razy z jednego konca ekranu w drugi i robilo jakies combosy obcykane tak ze mozna je jedna reka trzaskac jednoczesnie rozmawiajac z kolega. Z postaci ktore sprawialy wrazenie zbytnio uprzywielejowanych to byl jeszcze Cyrax, ale prawda byla taka ze kazda postacia mozna bylo siac spustoszenie przy odpowiednio dostosowanej taktyce...Zgadzam sie ze mk1 wymiatalo klimatem i atmosfera
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024