Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dajcie "SHOGUNA"!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_ogami itto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dalekie zadupiaste południe

Napisano Ponad rok temu

Dajcie "SHOGUNA"!!!
Jako że do premiery "Ostatniego samuraja" pozostało już niewiele czasu, spodziewam się niedługo istnego oblężenia we wszystkich dojo :D i manii na punkcie wszystkiego co łączy się z samurajami i Japonią w ogóle. Mam nadzieję że nie będzie to zjawisko na taką skalę jak dinozaury i "Park Jurajski" :) np. plastikowy Tom Cruise z plastikową kataną :)

Dlatego wysmażyłem dziś maila do szacownej TVP1 z prośbą o puszczenie legendarnego już "Shoguna" na podstawie powieści Jamesa Clavella (lektura obowiązkowa!!!). Kto nie pamięta przygód Blackthorne'a wśród porywczych samurajów? A takie postacie jak pan Toranaga poklon pan Yabu poklon pan Buntaro poklon czy Mariko-san poklon poklon poklon ? Ech, łezka w oku się kręci...

Jeżeli chcecie wspomóc moją akcję, zalejcie TVP mailami - w końcu się ugną :) Oto adres dzial.kontaktow.z.widzami@tvp.pl Czekam na "SHOGUNA"!!!
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Dajcie "SHOGUNA"!!!
Heh szkoly walki mieczem chyba faktycznie będa przeżgywały oblęzenie, po tym filmie. Hollywood darmowa promocję robi :)
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dajcie "SHOGUNA"!!!

...Ech, łezka w oku się kręci...


Andzin San :) :) :)
  • 0

budo_tomifu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Dajcie "SHOGUNA"!!!
Miałem okazję ostatnio przeczytać książke "Shogun" polecam, a film chętnie bym obejrzał jeszcze raz

Tomi Fu
  • 0

budo_misiek.green
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Bemowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Dajcie "SHOGUNA"!!!
czytałem shoguna 8 razy <= serio :D
biblioteka zaczęła mnie ścigać :X (przetrzymałem go nieco)
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Dajcie "SHOGUNA"!!!
Kiedys byla tu mowa o petycji do tv w sprawie Musashi Miyamoto, na pewno film pamietaie. Nie wiecie co sie z tym dizeje teraz?
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Dajcie "SHOGUNA"!!!
Popieram lepiej najpierw puscic Musashiego a pozniej Shoguna. Na koncu zas Pana Wolodyjowskiego w koncu to tez film o walce bronia :)
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dajcie "SHOGUNA"!!!
No ja tez chce Musashiego :!: :!: :!:
  • 0

budo_abanico
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dajcie "SHOGUNA"!!!
Dollyowryj
Musashi rules....
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Dajcie "SHOGUNA"!!!
i wy wierzycie ze ktos sobie cos robi z tych maili?:P
  • 0

budo_ronin10
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dajcie "SHOGUNA"!!!

Miałem okazję ostatnio przeczytać książke "Shogun" polecam, a film chętnie bym obejrzał jeszcze raz

Tomi Fu


Masz namiary gdzie mozna kupić książkę najlepiej jakiś adres w necie.
  • 0

budo_joannaz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:London/Rio

Napisano Ponad rok temu

Re: Dajcie "SHOGUNA"!!!
No ja utknelam w polowie ksiazki w oryginalnej wersji i ...
cos ciezko mi idzie :-D

Najlepsza scena, jak Anjin-san budzi sie na kacu po sake pewien, ze spal z Mariko san a dowiaduje sie, ze to byla sluzaca :-D
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dajcie "SHOGUNA"!!!
Bardzo, bardzo rzadko książka pojawia się na Allegro. Sam tam kupiłem zarówno wersję polską, jak i angielską. Widziałem też parę razy u handlarzy koło dworca Warszawa Śródmieście.

A film (w wersji długometrażowej) kiedyś przezornie nagrałem na wideo... :)

Gizmo
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dajcie "SHOGUNA"!!!

Heh szkoly walki mieczem chyba faktycznie będa przeżgywały oblęzenie, po tym filmie. Hollywood darmowa promocję robi :)


a potem gwałtowny odwrót, towarzystwo szybko się anudzi, bo trzeba będzie zapierdzielać, a tu jeszcze nikt nikomu nic nie uciął. Już takie bumy na coś tam przerabiałem...
Kiedyś do mojej sekcji jiu-jitsu doszło naraz osiem osób, wśro nich ja, po dwóch latach nie było praktycznie nikogo z tej grupy po za mną.
  • 0

budo_joannaz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:London/Rio

Napisano Ponad rok temu

Re: Dajcie "SHOGUNA"!!!
Oto odpowiedz tvp na moj skromny list ;)
:Temat: RE: prosimy o emisje filmu Shogun
"Witamy
Dziękujemy za list. Prośby widzów są analizowane i, w miarę
możliwości
uwzględniane w naszych planach programowych, dlatego też poniższy
list
przekazaliśmy kierownictwu, które zajmuje się opracowywaniem
"ramówek"
telewizyjnych.
Serdecznie pozdrawiamy"
  • 0

budo_ogami itto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dalekie zadupiaste południe

Napisano Ponad rok temu

Re: Dajcie "SHOGUNA"!!!

Prośby widzów są analizowane i, w miarę możliwości uwzględniane w naszych planach programowych


Ok, to teraz przyjmuję zakłady po ilu latach TVP puści w końcu ten serial... :? :X :? :evil:
  • 0

budo_ronin10
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dajcie "SHOGUNA"!!!

Miałem okazję ostatnio przeczytać książke "Shogun" polecam, a film chętnie bym obejrzał jeszcze raz

Tomi Fu


Które z wydawnictw wydało ksiażkę Shogun.Dajcie może namiary gdzie w necie mozna ja zamówić (w j.polskim ).

Dzięki
  • 0

budo_kam rise
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Philipines

Napisano Ponad rok temu

Re: Dajcie "SHOGUNA"!!!
Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!: Musashi :!:
  • 0

budo_minamoto yoshiie
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dajcie "SHOGUNA"!!!
No prosze widzę jakiś fan sławetnej trylogii o Musashim w której główną rolę grał sławetny Toshiro Mifune.

Hm... jako, że mam te filmy na CD chyba sobie dziś wieczorkiem obejrze.
:D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024