Skocz do zawartości


Zdjęcie

TANIE MIECZE !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TANIE MIECZE !!!
Dzieki za wyjasnienie GrafRamolo... a mowia ze kyokushin to kontuzjogenny sport ... u nas w kazdym razie nikt sobie jezcze ucha nie ucial :)
  • 0

budo_graframolo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1094 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TANIE MIECZE !!!
Krazy po ruznych dojo plotka jakoby kiedys na konkursie w japonii jakas japonka podczas wykonywania kata obciela sobie palec, ale skonczyla kata podniosla palec przeprosila komisje i zeszla z maty. Niewiem ile w tym prawdy i czy wogule to prawda ale jestem sobie w stanie to wyobrazic.
  • 0

budo_mrhole
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TANIE MIECZE !!!
bylem w tym sklepie...
ogladalem ten "miecz" pod katem kupna...
nie za ciezki.. nie za lekki - waga - troche ponizej ciezaru bokena...
rekojesc owinieta parcianym paskiem - wyglada w miare, ale sliskie.. a co jak sie rece spoca...
sai - taki jakis nic nie wazacy.. owiniety badziewnym materialem i ma plastikowe ozdobny - takie raczej mizerne...
jedyny plus to to, ze z daleka - okolo 3metrow - calkiem fajnie wyglada.. ale jak sie wezmie do reki iz bliska obejrzy.. to juz tak fajnie nie jest...

wiec nie kupilem

GrafRamolo: dokladnie mam taie samo zdanie jak Ty

nie wydawaj ani 55zl ani 300zl kup sobie za nie duuurze lody. Bo albo przyjdzie czas rze miecz stanie sie dlaciebie pasja i wtedy wrecz bedzie wstyd poprzedniego zakupu lub odechce ci sie zupelnie a wtedy wyrzucone pieniadze a lody za 300zl to niezla gratka!


wstyd - na pewno nie.. raczej usmiech rozbawienia... i politowania.. :)
tez nie widze sensu wydawania 1500zl - ktorych nawet nie mam... jakbym mial sie teraz zdecydowac to raczej na 200-300 zl i to tez dopiero za jakis czas.. bo co jak mi przejdzie npa po miesiacu.. szkoda by bylo... chociaz niektorzy wydaja miliony za obrazy ktore wisza na scianie..;)

poki co bede machal bokenem...

wielkie dzieki Wam wszystkim !
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: TANIE MIECZE !!!
[quote name="mrhole"]marcin954 - skoro na pierwszy zbierales pol roku, a chyba nie zaczales zbierac po pierwszych zajeciach z miecza czy po jednym seminarium.. tzn zaczales zbierac kase jak ile juz cwiczyles? - w sumie to pytanie do wszystkich.. bo zakup za te cene to nie jest jakies widzimisie tylko powazna decyzja.
quote]

gdzieś po dwóch latrach, moze wcześniej :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024