Skocz do zawartości


Zdjęcie

Paweł Burczyk u Wojewódzkiego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_maya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Burczyk u Wojewódzkiego
moim zdaniem koleś był OK i właśnie wyśmiewał dyzmowanie młokosów, typowe po roku czy kilku latach trenowania. ciekawa jestem ilu z krytykantów zajmuje się SW jak on od 20 lat.
a u Wojewódzkiego płacą, i owszem, ale jak buźkę masz ładną :)
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Burczyk u Wojewódzkiego

Standardowo Wojewodzki zrobil z siebie idiote :-) Dal sie sprowadzic do parteru przez dzwignie na lokiec


No wlasnie. Tez na to zwrocilam uwage. Najpierw Burczyk sie chwalil, ze od 20 lat cwiczy noze, walki uliczne i rozne inne strasznosci. Potem wbijal Wojewodzkiemu dlugopis w oko i w krtan, machal dwoma nozami i nunczakiem, a na samym koncu powalil Wojewodzkiego na glebe.... klasycznym aikidowym ikkyuo ura. :lol:
Na szczescie dla aikidokow slowo aikido w tym programie nie padlo.
Przy okazji: czy ktokolwiek moze potwierdzic, ze Pawel Burczyk od 20 lat cwiczy to, czym sie chwalil u Wojewodzkiego :?: Czy ktos go zna z treningow, nie tylko z planu filmowego :?:
  • 0

budo_szpieg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Burczyk u Wojewódzkiego
Ech, mógł przy okazji niechcący tego anorektycznego buraka wysłąć do szpitala, np nunchako mogło mu się zerwać i trafić Kupę mędzy ślepia :twisted:

A Burczyk to mi się do tej pory tylko z "13 Posterunkiem" kojarzył :)
  • 0

budo_b0rg
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Burczyk u Wojewódzkiego
A ja na przekór - uważam, że Wojewódzki to inteligentny facet i jego programy przynajmniej charakteryzuje jakaś dynamika, fakt, że nieszablonowa... A co, wolelibyście, żeby był jak ten Durczok?:lol:
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Burczyk u Wojewódzkiego
przynajmniej się ludzie z niego śmieją ;)
  • 0

budo_maya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Burczyk u Wojewódzkiego
"13 posterunek" oglądałam ze 2 razy i jakoś nie mam uprzedzeń do gościa z tego powodu. a Wojewódzki oczywiście rules :twisted:
  • 0

budo_mrhole
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Burczyk u Wojewódzkiego
prograsm ogladalem, burczyk mowil, ze ostatio zajal sie walka nozem.. ale ta walka - te popisy, to z walka nie mialy nic wspolnego - no chyba ze walczylby z manekinami.. (jedne przeciwnik po prawej... drugi po lewej.. i on ich ciacha.. - zalosc) moze na pokazie dla laikow to fajne jest.. ale jak ktos chociaz raz sparowal.. BA! widzial sparing na noze to wie ze to cos zupelnie innego..

poza tym ,a po 20 latach treningu (ostatnimi czasy "duchowego") raczej by sie nie przechwalal swoimi zdolnosciami:" raz uratowalem obiete. szarpalo ja 3 gosci. podszedlem udajac pijanego... i po chwili wszyscy 3 lezeli".. wydaje mi sie ze po takim czasie treningu raczej jakiejs skromnosci sie nabiera... ale moze ja staroswiecki jestem...

a to ze choreografie uklada.. i jaichs bossow gra.. to niech gra.. ja jakos nie palam do niego sympatia... to pewnie tez przez role glupiego don juana w 13 posterunku..
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024