Skocz do zawartości


Zdjęcie

KLATKA w TVP2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomifu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

KLATKA w TVP2
Środa 14.01 na TVP2 o godz.22.35 film Sylwestra Latkowskiego KLATKA, po programie dyskusja :)
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: KLATKA w TVP2
niech ktos nagra dla mnie, please - chetnie obejrze :!:
  • 0

budo_dabeq
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przeworsk

Napisano Ponad rok temu

Re: KLATKA w TVP2
ja mam na kompie + dodatkowe walki, zripowane z dvd
  • 0

budo_wargrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: KLATKA w TVP2
No to zobaczymy jaka kolejna lipe nakrecil Latkowski.
W sumie to po gwiazdorze moze byc juz tylko lepiej.....
Ale nawewt jesli Klatka bedzie lepsza od gwiazdora 100 razy to i tak nadal bedzie dno.

100x0=0 hehehe
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KLATKA w TVP2
http://www.forum-kul...showtopic=62400

Dyskusja pewnie będzie arcyciekawa. Ciekawe również kto będzie dyskutował
  • 0

budo_whitenoise
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: KLATKA w TVP2
BUUUUUUU!!!! film mizerny, powierzchowny, powielający stereotypy itp. itd. :blus: dyskusja znacznie lepsza. chociaż i tak niektóre wypowiedzi były tak denne, że właśnie w jej trakcie wyłączyłem TV... :?
  • 0

budo_pak0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: KLATKA w TVP2
Gdzie jest ten czat, bo nie usłyszałem? Szybko!
  • 0

budo_whitenoise
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: KLATKA w TVP2
szybko czy nie szybko to już chyba po herbacie.
ale pewnie na stronie tvp2....
  • 0

budo_zatara
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: KLATKA w TVP2
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

i zapraszam na forum vale tudo i k1
  • 0

budo_madhornet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KLATKA w TVP2
nie no ten dziadek co mu sie box z vale tudo pomylil i gadal jak to boxerzy sobie po twarzach skacza w klatkach i sie w ogole morduja dzikusy jedne to mnie rozwalil
skad sie takie typy biora
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: KLATKA w TVP2
Badziewny film. Gosc szuka na sile sensacji. Faktem jest ze lepiej jak te polmozgi sie leja po meczu gdzies na polankach czy w lasach. Ja mysle ze jeszcze lepiej by bylo gdyby zaprosic tych wszystkich kiboli na jakis wielki stadion dac im narzedzia i pozwolic sie lac az do konca. Calosc ogrodzic i nie wypuszczac nikogo przez 24 godziny. Wtedy by sie problem sam zlikwidowal. Po prostu te gnidy by sie miedzy soba pozabijaly. Dobry pomysl co ? Tak na powarznie laczenie treningow z kibolstwem jakos dziwnie temu autorowi wyszlo. Laik moze myslec ze trening jak i kibicowanie to jest chuliganstwo a tak nie jest. Jakos dziwnie sie zdarza ze na prawdziwe treningi przychodzi naprawde malo gosci tego typu. Tak samo jak nie kazdy kto chodzi na mecze od razu jest chuliganem. Jeszcze raz moim zdaniem film badziewny beznadziejny robiony poto aby sobie przyspozyc slawy.
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: KLATKA w TVP2
Faktycznie film cieńki w dodatku jakiś taki nijaki. Tak naprawde to nie wiem czemu ale autor filmu na sile starał sie pokazać związek pomiędzy ustawkami kiboli a vale tudo. TAk naprawde to po obejrzeniu tego filmu laik mógłby odnieśc wrażenie że vale tudo to jest system walki szalikowców;)
  • 0

budo_rhaven
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warsaw

Napisano Ponad rok temu

Re: KLATKA w TVP2
RANY !!!!!
GEEZ....ja pier....jak to oglądałem to myślałem że mi głowa do dupy wpadnie...CO ZA SYFF !!!! ....i jeszcze mnie tam było widać :D
Jakie sceny których "nigdy wcześniej państwo nie widzieli" ?!?!?!
Wszystko już było 1538 razy na 18739 stronach i 102712 razy w "PodNapięciem"...
kto wpadł na pomysł podkładania dźwięków uderzeń w klatce ?!?!?!?! przecież są ludzie, którzy jak oglądają jakieś filmy MA...to NAPRAWDĘ wierzą, żę jak się ludzie biją to NAPRAWDĘ SŁYCHAĆ TAKIE DŹWIĘKI !!!
Jak obejrzeli se "Klatke" to już nie będą mieli wątpliwości :) :):):):) że tak jest naprawdę...
A jesli już miałą być dyskusja to niech się panowie profesorowie następnym razem przygotują minimalnie do rozmowy:
"Ja nie wiem co to jest za sport gdzie się tak całym człowiekim rzuca i można po nim deptaći bez rękawic...i to te boksy tak..boksy tak ?"
BEZ SENSU !!!
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: KLATKA w TVP2
Robienie sensacji na sile. Wcale sie nie dziwie ze tego filmu nie chcieli puszczac w kinach. I to nie z tego powodu ze taki kontrowersyjny ale ze taki zenujacy i ludzie by sie domagali zwrotu kasy za bilety. Mysle ze tego powinni zabronic ale nie ze wzgledu na tresc ale ze wzgledu na marny poziom zarowno filmu jak i rezysera. Lepiej by sie ten pan zajal reportazem o zlodziejstwie w elitach rzadzacych a nie szukal ludziom nowych watkow ktore w porownaniu z tym pierwszym sa naprawde niczym
  • 0

budo_abanico
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KLATKA w TVP2
Agresja we mnie sie wzbiera jak słysze takich pseudo profesorów, z prawa i filozofii. Kto ich k... wpuscił do tego studia. Swoją drogą film beznadziejny, ale promocje zrobili mu niezłą ,coś w stylu: Latkowski sie nie podda wyswietli film, pomimo licznych incydentów itp...
Ustawki, boisko, Vale tudo - dlaczego???

Interesuje mnie jedno w sumie osoby ktore podejmują takie wyzwania jak ustawki, czyli rzeczywiste mordobicie, co nimi kieruje?
Zapotrzebowanie na mocne przezycie, agresje...


A i ta Pani Psycholog... k.... czy ludzie nie wiedza co sie dzieje. Czy nasze tegie głowy na Uniwersytetach żyją pod kloszem???
  • 0

budo_pontonik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słupsk

Napisano Ponad rok temu

Re: KLATKA w TVP2

Agresja we mnie sie wzbiera jak słysze takich pseudo profesorów, z prawa i filozofii. Kto ich k... wpuscił do tego studia


Jeden z profesorow wypowiadal sie calkiem ciekawie, bodajze ten socjolog (?) nie pamietam dokladnie, ale juz na samym poczatku dal do zrozumienia ze film mu sie niebardzo podobal, m.in. dlatego, ze Latkowski wymieszal wlasnie wszystko razem, sport z jakimis ustawkami itd, kiedy On (prof.) chcial dowiedziec sie czegos wiecej o poszczegolnych zjawiskach, ktore zauwazyl w tym filmie (walki w klatce, ustawki...), ogolnie moim zdaniem jego poglady byly dosc zblizone do tych wyglaszanych przez wielu z Was na forum. Zreszta podszedl do tematu bardziej od strony prywatnej, normalnego czlowieka, a nie ''obciazonego'' wiedza psychologiczna, prawna czy jakakolwiek inna...:> Moim zdaniem wypowiadal sie najlepiej ze wszystkich zgromadzonych, napewno lepiej od tych ze strony ''mlodziezy'' :> Natomiast 2-gi z profesorow, ten od prawa byl chyba nie na miejscu- mowiac delikatnie- facet nie majacy zadnego pojecia o zadnym sporcie (co zreszta sam stwierdzil) wypowiadal sie na tematy ze sportem zwiazane wciskajac miedzy nie swoje prawne poglady...
  • 0

budo_kazawar wurdsten
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński

Napisano Ponad rok temu

Re: KLATKA w TVP2

Czy nasze tegie głowy na Uniwersytetach żyją pod kloszem???

Żadna ze mnie tęga głowa i nie na uniwersytecie lecz na politechnice, ale mogę zapewnić, że środowisko naukowe nie różni się w swoim pojmowaniu jakichkolwiek sztuk walki (nie wspominając o Vale Tudo) od innych ludzi. Tzn. nic im o tym nie wiadomo. Dlatego właśnie takie nędzne filmy są niebezpieczne stają się jedynym obrazem tego tematu w głowach milinów. Szkoda gadać.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024