Skocz do zawartości


Zdjęcie

Muay Thai w Szczecinie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Muay Thai w Szczecinie
Treningi Muay Thai Wtoki,Czwartki 1730 Lo 23 ul budziszynska(pomorzany) sobota 1400 ul.mazurska (Flex) info:691021023
  • 0

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai w Szczecinie
A co to?
Nowy klub?
Jest jakis trener moze?
Prowadzicie nabor, przypominacie o sobie czy przenosiny klubu?

Pozdrawiam
  • 0

budo_cini
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai w Szczecinie
Sluchy mnie doniosly ze ta sekcja na ul. Budziszynskiej za dobrze nie prosperuje ?! Ale chcialbym sie dowiedziec dokladniej czy tak jest czy musze sobie uszy przemyc :twisted: Wiec prosilbym chlopakow ze Szczecina o napisanie jak jest w rzeczywistosci ( ale nie wirtualnej ).
Sog dla was poklon
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai w Szczecinie
Sekcja juz ma gdzies 2 lata i trenuje stale kolo 15 osob. Treningi prowadzi Marcin Parcheta mozna go bylo zobaczyc w pierwszej edycji ARENY BERSERKEROW (k1). W tamtym roku cwiczylismy w salce Berserker'ow.
  • 0

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai w Szczecinie

Sekcja juz ma gdzies 2 lata i trenuje stale kolo 15 osob. Treningi prowadzi Marcin Parcheta mozna go bylo zobaczyc w pierwszej edycji ARENY BERSERKEROW (k1). W tamtym roku cwiczylismy w salce Berserker'ow.


Aaa, to juz wszystko wiem :-)
Dzieki

Pozdrawiam
  • 0

budo_cini
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai w Szczecinie
Gagatek dzieki wielki za informacje ale mi chodzi o ta sekcje gdzie trenuje Kamil Bober. A co tyczy sie Marcina Parchety to sog dla niego poklon

A teraz pytanie z troszke innej beczulki. Osobiscie chcialbym trenowac Muay Thai lub Muay Boran w czystej tego formie postaci. A jak wiadomo lub nie wiadomo w Szczecinie jest trzech trenerow MT: Alex, Bober i Percheta. Wiec moje pytanie brzmi nastepujaco: ktory z nich naprawde zna sie na MT ?!. Bo sluchy mnie doniosly ze oni trenuja MT: ale to jest nie wiecej jak kick gdzie zostaly dolozone udzerzenia z lokcia i kolana ( a mi chodzi o prawdziwy Muay Thai: garda, chod, techniki ). Wiec bardzo bym chcial dowiedziec sie jak to na prawde jest z tym MT w Szczecinie.
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai w Szczecinie
Widzisz to zalezy czy chcesz sie nauczyc walczyc czy uprawiac i traktowac jako hobby. Wiesz pewnie czym sie rozni Muay thai od Muay Boran i powiem Ci szczerze ze tego drugiego to raczej nikt nie trenuje w Polsce dobrze:( .

Hym... nie jest to latwe pytanie bo nie bylem u Alexa i u Kamila na treningu. Kamil wczesniej trenowal karate a wiem ze swoja wiedze posiadl z rak gosci z Krakowa. Oni sie wywodza z Kung-fu z co za tym idzie rece nie chodza im odpowiednio do Muay thai. Trenowali w Tajlandi ale nie ma sie co oszukiwac lata treningu Kung-fu pozostawila w nich nawyki. Ale powracajac do Kamila to on jest przedstawicielem ich szkoly.

O Alexa treningach nie slyszalem zbyt wiele ale wiem ze jest boxeram wiec tez nie wywodzi sie z tego tradycyjnego Muay thai.

Marcin Parcheta mozesz zobaczyc w pierwszzej Arenie. Nie uczy do konca tradycyjnego Muay thai ale bardziej tego sportowego. Ten rodzaj jest dosc skuteczny w ringu. Ja chodze do Marcina i jestem zadowolony.

Wiem ze nie odpowiedzialem Ci na pytanie ale mam nadzieje ze troche pomoglem w wyborze:)

Pozdrawiam
  • 0

budo_kazawar wurdsten
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai w Szczecinie
Kamil Bober nie uczy Muay Boran, co sam podkreśla, ale nie można powiedzieć, że jego treningi to jedynie kick z łokciami i kolanami. Są to rasowe treningi Muay Thai.
Podstawowa kwestia to fakt, że są dwie grupy: początkująca i zaawansowana. Każdy tfardziel zaczyna od tej pierwszej i ewentualnie, wedle uznania Kamila, jest przerzucany do drugiej.
Dlatego każdy na pierwszy rzut oka może odnieść wrażenie, że nie jest zbyt ciężko (moja ocena subiektywna tej grupy). Jednak zapewniam, że grupa zaawansowana ma solidny wycisk i moim zdaniem całkiem fajny klimat. Kolana atakujące wszystkie poziomy, urozmaicone łokcie, no i lowkicki (dużo lowkicków). Zapewniam, że każdy na "dzień dobry" będzie miał solidnie oklepane uda, można się jednak przyzwyczaić. Techniki ręczne rzeczywiście nie są na najwyższym bokserskim poziomie, ale nie są zapomniane i są klepane na prawie każdym treningu.
"Jedziemy" też dość dużo w klinczu. Zapowiada się niedługo nauka wai-kru.
Generalnie polacam.
Dzis trening. Od rana mnie nosi.
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai w Szczecinie
Dzieki Kazawar Wurdsten za opis nie mialem przyjemnosci trenowac u Kamila a teraz mam obraz treningu:)
Mam jeszcze jedno pytanko duzo macie sparingow i jak one wygladaja??(kaski??,po ile minut ?,lokcie kolana??)
Pozdrawiam
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai w Szczecinie
Zapraszam do Mracina na treningi:)
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai w Szczecinie
Jest tu taki temat na forum..

http://www.forum-kul...c=57630&start=0

Jest rowniez dzial " co, gdzie, kiedy?" ktory zawiera w sobie dawniejszy dzial z reklama klubow.

http://www.forum-kul...p?showforum=156

Pozdrawiam
  • 0

budo_cini
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai w Szczecinie
Dobra dzieki chlopaki za mola pomoc. Napewno sie przydala.
Pozdrawiam
  • 0

budo_dabeq
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Przeworsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai w Szczecinie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

o muay boran znalazlem, tzn chyba kiedys byl link o muay thai i tam to znalazlem
  • 0

budo_kazawar wurdsten
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai w Szczecinie

... duzo macie sparingow i jak one wygladaja??

Sparingi są, ale czy dużo? Chyba nie - raz w tygodniu, w sobotnie treningi, kiedy jest dużo czasu. I to też nie co tydzień. Kaski są, ale na razie troche marne. Czekamy, mają być lepsze lada tydzień. Generalnie więc z łokciami i kolanami na głowę trzeba się wstrzymywać, ewentualnie lekko...
Ogólnie to te sparingi celowo chyba Kamil ogranicza na razie. Sekcja działa od września '03, więc dotychczas jechaliśmy ostro kondycyjnie, no i technika - w parach, tarcze. Myślę, że bez takiego podstawowego przygotowania sparingi nie mają sensu. Zwykła bijatyka by z tego była.
  • 0

budo_aitor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai w Szczecinie
A mogłby ktoś podać szczegóły treningów u Marcina Parchety?? Kiedy gdzie za ile? I jak wygladaja. Podzial na grupy? Sparingi?
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai w Szczecinie
W pierwszym poscie napisalem gdzie i kiedy sa treningi u Marcina Parchety (w okresie ferji zimowych wtorki czwartki jest trening na 16 ale tylko 2 tygodnie potem wszystko jest jak w pierwszym poscie)

Najlepiej wpasc i samemu sie przekonac jak wygladaja treningi. Ja juz troche cwicze u Marcina i jestem zadowolony. Koszt tlo 100pln/miesiecznie
  • 0

budo_aitor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai w Szczecinie
A ile osob chodzi na treningi? Rozumiem ze nie ma podzialu na grupy?
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai w Szczecinie
Podzial jest tylko w zasadniczej czesci treningu przy technikach poczatkujacy wykonuja prostsze techniki. a trenuje gdzies kolo 14 osob
  • 0

budo_aitor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai w Szczecinie
Czy jest ktos kto byl w wiecej niz jednej sekcji MT w Szczecinie i moglby porownac?? Jak jest u Marcina Parchety a jak u Kamila Bobera a jak u Alexa.
  • 0

budo_kazawar wurdsten
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński

Napisano Ponad rok temu

Re: Muay Thai w Szczecinie
dobre. proponuję zacząć porównanie od podania średniej arytmetycznej wagi wszystkich trenujących.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024