Skocz do zawartości


Zdjęcie

1000 subri dziennie...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: 1000 subri dziennie...

A czy możesz powiedzieć, gdzie i kto cię powyższych ćwiczeń uczył?

moge :-)

Dzięki :-)
Pytam, bo zdziwiły mnie te opisy. Uczenie się miecza bez bezpośredniej kontroli nauczyciela daje złe rezultaty, dlatego większość nauczycieli ostrożnie i rzadko pisze takie porady.

pierwszym moim trenerem od miecza to był mój trener jiu-jitsu S. Kocot, potem A. Kustosz, szef wyszkolenia kadry kendo (3 dan iaido, 5 dan Kendo), J. Wolny (3 dan iaido, który kendo to nie wiem) też kendoka niezły ziomek, teraz moim nauczycielem jest K. Górnicki z Opola, szef techniczny Polskiego Stowarzyszenia Iaido - 4 dan iaido. to chyba wszyscy u8 których pobierałem łaskawie nauki, po za tym uczyłem sie na różnych stażach itp, od aikidoków, innych kendoków.

Imponująca lista. Chylę czoła.

A Ty co trenujesz i u kogo?

Uczę się u Andrzeja Bazylko i Jerzego Pomianowskiego. Ich uczy sensei Minoru Inaba.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: 1000 subri dziennie...
[quote="ProrockPytam, bo zdziwiły mnie te opisy. Uczenie się miecza bez bezpośredniej kontroli nauczyciela daje złe rezultaty, dlatego większość nauczycieli ostrożnie i rzadko pisze takie porady.
[/quote"]

wiem, dlatgo ja rzadko ćwiczę sam, ale jednak ćwiczę. Wiesz wielu nauczycieli, nie poleca ćwiczenia iaito w samotności, a szczególnie kataną. Niedawko sam się przekonałem dlaczego, mały sladzik na paluchu został. A mogłoby być gorzej w przypadku katany :? :-)
  • 0

budo_mar3k
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: 1000 subri dziennie...
Ja robie 500 suburi. Leje sie ze mnie po tym. Wazna jest - jak mówił Szczepan jakość ,nie zaś ilośc. Proponuje robić z seme a w ostatniej fazie dopiero ciąć. Naprawde katorga ;-)
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: 1000 subri dziennie...

Proponuje robić z seme a w ostatniej fazie dopiero ciąć. Naprawde katorga ;-)


jak w ipponme mae pierwszej formie seitei iai, tylko czy o tym samym seme mówimy?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024