Skocz do zawartości


Zdjęcie

Klopoty z parterem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Klopoty z parterem
Witam mam ostatnio problem taki:
w parterze probujac zejsc do gardy, przeciwnik blyskawicznie okraza mnie i przechodzi do 69 nie mam zielonego pojecia jak dac sobie z tym rade ani jak wyjsc z 69 ani jak do tego nie dopuscic: jakies pomysly?? :)
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Klopoty z parterem
Najprostrza rzecz: nie probowac gardy.

Jezeli tak latwo ja obchodzi 2 mozliwosci. Albo wie jak to czynic i/lub Ty nie masz opanowanej do konca gardy co ulatwia jej przejscie.

Wyjsc z 69 jest nie za ciekawie ani latwo.
Nalezy odsuwac sie od przeciwnika tak aby jak najmniejsza czescia ciala przylegal do nas. Aby rece przeciwnika takze znalazly sie jak najwyzej. Stad mozliwa ucieczka polega na probach przekrecenia sie na brzych/kolana. W miare mozliwosci teoretycznie jest mozliwe wpiecie sie przeciwnikowi za plecy.
  • 0

budo_flametong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Klopoty z parterem
ale mimo wszystko trzymanie w stylu 69 jest chyba najlepszym jakie moze byc (przynajmniej dal mnie) a jak mnie ktos w nie zlapie to tez strasznie ciezko wyjsc
  • 0

budo_koczo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Klopoty z parterem
Ja tam lubie 69 zwlaszcze jak mnie moja kobieta w nia lapie nawet daje jej obejsc moja "garde" :)
  • 0

budo_kazama
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 473 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia/Warszawa/Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Klopoty z parterem
Ta Koczo dobrze mowi z kobieta i 69 :) :)

Gorzej jak jakis typ cie trzyma w 69, wtedy przerabane :twisted:
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Klopoty z parterem
sorka za glupie pytanie - to 69 to jest zwykle kami shiho gatame, czy jakas specjalna odmiana?
  • 0

budo_flametong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Klopoty z parterem
w walce to roznie wychodzi nie zawsze da sie zalozyc czyste trzymanie ale najprawdopodobniej to nam wszystkim chodzi
  • 0

budo_kręciel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Klopoty z parterem
Chriser00:... w parterze probujac zejsc do gardy, przeciwnik blyskawicznie okraza mnie i przechodzi do 69.
kręciel: Ale ten Twój przeciwnik jest... :) Jak leżysz na brzuchu to wcale nie jest bezpieczna pozycja. ^Hast^ ma rację. Jeśli nie jesteś mocny w parterze, to uciekaj czemprędzej do stójki, bo ktoś Ci może odkręcić głowę 8)
flametong: ale mimo wszystko trzymanie w stylu 69 jest chyba najlepszym jakie moze byc
kręciel: według mnie jest ono dość mocne ale nie umywa się do trzymania w stylu zmiażdż czaszkę
koczo: Ja tam lubie 69 zwlaszcze jak mnie moja kobieta w nia lapie nawet daje jej obejsc moja "garde"
kręciel: He, he... :-) W listopadzie na obozie w Zakopcu mieliśmy randori z Czechami i jakoś nikt nie próbował uwolnić się z trzymania urodziwej Czeszki z kategorii 57 :) którą pozdrawiam, jeśli to czyta poklon
To chyba koniec...
Sajo NARA
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024