Skocz do zawartości


Zdjęcie

Byłoby pięknie, ale...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Byłoby pięknie, ale...
Hejka,

Święta się zbliżają, nastrój jakiś taki refleksyjny ;) i mnie naszło jak myślałem o prezentach.
Ile jest takich noży, które są bliskie ideału, ale "coś" nie pasuje? Jakiś szczegół, odrobinka psuje całą radość?

Wpadło mi to do głowy gdy czytałem o morderstwie dokonanym na karpiu ;) . BOA to piękny nóż. Linia bliska chyba ideału. Świetna stal, świetne wykonanie, no malinka po prostu. Miód. Tylko kto wymyślił, że wersje są dwie - jedna cała czarna, a druga z normalnym ostrzem, ale za to niebieskimi okładzinami?!? No i finger groove trochę za szeroki, ociupinkę. I za każdym razem jak spoglądam sobie na fotkę, to mi się przykro robi - tak blisko, a jednak nie to.
Następny typ do Spydie Delica - ten leży w ręku jak trzeba, stal VG10 też jest całkiem całkiem, blokadę jakoś bym przeżył, tyle że do wyboru są okładziny ze stali albo zytelu. I niech ich cholera, ani jednego ani drugiego w ręku trzymać się nie da...

Też miewacie takie problemy?

Pozdrówka,
AdamD
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Byłoby pięknie, ale...
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :)
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Byłoby pięknie, ale...
400$ 8O
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Byłoby pięknie, ale...
A wracajac do tematu, idac Twoim tropem, jak sie postaramy, to w kazdym nozu znajdziemy cos, do czego mozna sie doczepic...Microtechy za drogie, Busse za grube, Maddogi za rzadko spotykane, spyderco za male, emersony za czarne... :)

To sa oczywiscie przyklady z glowy - to tak na wypadek ataku ze strony wlascicieli/milosnikow w.w. ;)
A mnie przypomnialo sie powiedzonko szklanka do polowy pusta czy do polowy pelna ? :)
  • 0

budo_foetus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Galicja

Napisano Ponad rok temu

Re: Byłoby pięknie, ale...

Hejka,


Też miewacie takie problemy?

Pozdrówka,
AdamD

jasne ze mam setki razy to byl wlasnie TEN a w ostatnim momencie cos nie zagralo chocby ostatnio Spyd military tttaaakkkaaa maszyna i braklo stalowych linersow i dupa blada :(
  • 0

budo_foetus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Galicja

Napisano Ponad rok temu

Re: Byłoby pięknie, ale...
Vince ma racje i dzieki ci Panie (czyt. Moderatorze) za to forum bo gdyby nie ono to problemow z wyborem czegokolwiek byloby duzo, duzo wiecej :!:
  • 0

budo_mapet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 475 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Byłoby pięknie, ale...
Ja mam problemy troszkę odmienne. Znajduję super nóż, używam go a po kilku miesiącach wychodzą niedoróbki...
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Byłoby pięknie, ale...

Ja mam problemy troszkę odmienne. Znajduję super nóż, używam go a po kilku miesiącach wychodzą niedoróbki...


dokladnie. nie zawsze ale przeciez napierw jest oczarowanie nozem, dopiero jak przejdzie po tygodniach przez real life tests to staje sie jasne co on potrafi.
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Byłoby pięknie, ale...
ja jako posiadacz noza "zaden jeszcze" sobie wysnilem Spyderco Navigator
piekny, milusi i juz nie produkowany :evil:
oczywiscie mozna go jeszcze dostac na niektorych stronach ale cena i tak przewyzsza moje mozliwosci (moze mikolaj to zmieni ale koszt przesylki/clo/vat szybko zweryfikuja moje "napalenie" na ten noz :roll: )
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Byłoby pięknie, ale...
zazwyczaj wkurw... drzazga jest cena.......podejzewam bowiem, ze oprocz tego drobnego detalu niewiele mialbym do zarzucenia dzielom Hossoma, Lightfoota czy extrawyjebanej w kosmos limitowanej serii MT..........a z nozy, ktore posiadam...to tak:
Emerson specwar moglby miec ciut dluzsze ostrze
MT Lcc d/a moglby byc ciut lzejszy............no i ogolnie nie przepadam za linerlockami........a poza tym jestem wkurwiony na sylwestra na caly miniony rok i swoje obsrane zycie.....dziekuje.

spuud
pozdrawia
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Byłoby pięknie, ale...
Będzie lepiej, Spuud, nie ma bata, musi być lepiej.

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_piteros777
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 571 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Byłoby pięknie, ale...
no co ty spuud, myślę że to pod wpływem chwili takie pesymizmy piszesz :D Tak jak AdamD pisze, może być w takim razie tylko lepiej :twisted:

Pozdrawiam :)
  • 0

budo_spuud
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Byłoby pięknie, ale...
...jesli nie bedzie lepiej to pozostanie juz tylko wejsc z suszarka do wanny... :nie: :rofl: ......majac taka dewize zyciowa jak ja - "zawsze moze byc gorzej"- rzadko sie jest rozczarowanym...ale czasami miarka goffna sie przebiera.....
spuud
pozdrawia i nadal calym sercem pierdoli sylwestra...
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Byłoby pięknie, ale...
taa mi tez juz bokiem wychodza te zyczenia itp. Zawsze pod koniec roku nachodza mnie refleksje odn mojego zycia i nigdy nie jest tak, zebym byl zadowolony... Coz, jak to mawia kolega Spuud: zawsze moze byc gorzej...
  • 0

budo_bullitt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Byłoby pięknie, ale...
Ech... Spuud.
Zupełnie jakbym siebie słyszał :(

Havel havelim, hachol havel!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024