Skocz do zawartości


Zdjęcie

Treningi dla 4-latkow.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_jacu$
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Treningi dla 4-latkow.
Mam dwoch 4-letnich chlopcow, ktorzy z powodu problemow zdrowotnych (wczesniactwo) sa pod opieka lekarza rehabilitacji.
Prawie wszystkie problemy mamy juz za soba ale chlopaki maja jeszcze do doszlifowania prawidlowa postawe. Oprocz tego maja tez niespozyte zasoby energii.
Na ostatniej wizycie lekarka zaproponowala dla dzieci treningi JiuJitsu celem poprawienia ogolnej sprawnosci ruchowej, nauki dyscypliny i samokontroli. Polecila mi jakis punkt w Lodzi, gdzie moglbym sie udac z moimi dziecmi ale chcialbym przed tym zasiegnac opinii forumowiczow na temat treningow z tak mlodymi ludzmi.
Adresu dokladnie nie pamietam ale byly to chyba okolice Wschodniej i Rewolucji. Jak ktos ma jakies blizsze namiary albo chcialby wyrazic swoja opinie to z zainteresowaniem przeczytam.
  • 0

budo_motyllek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mega wieś zachodniopomorskiego :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi dla 4-latkow.
Co prawda nie jestem z Łodzi ale u nas jest sekcja dla maluchów i są tam też (tak mi się wydaje bo nie bytałam o wiek :) ) 4 latki. Oczywiście jest to inny trening - bardziej w formie zabawy ale oczywiście napewno dzieciaczkom się przyda :D

Mam nadzieje że ktoś odezwie się tu z okoli Łodzi i poda Ci szczegółowe informacje :D

Pozdrawiam :twisted:
  • 0

budo_niebieski
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawiecentrum

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi dla 4-latkow.
Jestem asystentem instruktora w grupie dla dzieci - jujitsu oczywiście. Obecnie mamy jednego czterolatka. Zaznaczam, że tak małe dzieciaki korzystają często głównie z części ogólnorozwojowej, ponadto skupienie uwagi przez godzinę bywa dla nich czasami niewykonalne - po prostu z powodu etapu rozwoju na jakim się znajdują, ale jeśli zostaną na zajęciach to po mału przesiąkają treningami i procentuje to wkońcu także technikami. Nie wszyscy rodzice to rozumieją więc tylkodlatego taki wstęp - ale serdecznie zapraszam.

Szkoła Dalekowschodnich Walk SHINOBI ul.Rewolucji 1905 Ostatnia brama po prawej stronie przed ul. Wschodnią idąc od Piotrkowskiej (tam gdzie karczma Raz na wozie) Po wejściu do bramy pierwsze drzwi po prawej, od razu łapać za klamkę bo domofon tylko dla picu. Pierwsze piętro i pytać gościa który kręci się za kontuarem. Po wejściu widać tylko siłownię bo sala jest za parawanem, ale można wejść i popatrzeć.
wtorek i piątek 18.30-19.30 Z powodu przewy świątecznej zajęcia są 23.XII i potem dopiero pierwszy wtorek nowego roku - dalej już regularnie.
Uffffffff To tyle :D
  • 0

budo_niebieski
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawiecentrum

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi dla 4-latkow.
Oczywiście mówię o Łodzi - bo nie napisałam tego.
  • 0

budo_jacu$
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi dla 4-latkow.

Zaznaczam, że tak małe dzieciaki korzystają często głównie z części ogólnorozwojowej

Tak tez mowila mi lekarka. Gdyby nie jej propozycja to dzieciaki prawdopodobnie za 3 lata wyladowalyby u mnie w pracy, gdzie prowadzone sa treningi Judo ale dopiero dla siedmiolatkow i starszych.
Na pewno zjawie sie (albo zjawimy sie) by popatrzec i popytac.
Tymczasem bardzo dziekuje za odzew.

Ps.
Zwlaszcza przyda mi sie informacja jak tam trafic.
  • 0

budo_jacu$
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi dla 4-latkow.
Motyllek wrote:

Co prawda nie jestem z Łodzi


A szkoda... Patrzac na avatar mysle, ze moj mlodszy (o 2 minuty) syn biegalby do Ciebie na treningi codziennie :)
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi dla 4-latkow.
Tatuś by go prowadzał z jeszcze większym zaangażowaniem :)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi dla 4-latkow.

Motyllek wrote:

Co prawda nie jestem z Łodzi


A szkoda... Patrzac na avatar mysle, ze moj mlodszy (o 2 minuty) syn biegalby do Ciebie na treningi codziennie :)

W rzeczywistosci, Motylle to zwykla 68 letnia, niezwykle brzydka stara baba. :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024