Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bjj w LoTR ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Bjj w LoTR ?
Uwaznie ogladajcie 3 czesc Wladny Pierscienia.
W szczegolnosci scene walki Sama (rudy,gruby,hobbit) z Szeloba (duzy zly pajak).

Motyw gardy pojawil sie takze w scenie z Samem i Frodo w czasie gdy Golum zostal napadniety ( :wink: ) przez tych 2 hobbitow (2 wieze). :)
  • 0

budo_dilsvern
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w LoTR ?
Jeszcze nie oglądałem. Ale świadomie uzywali tej gardy czy to zupelny przypadek?
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w LoTR ?

Uwaznie ogladajcie 3 czesc Wladny Pierscienia.
W szczegolnosci scene walki Sama (rudy,gruby,hobbit) z Szeloba (duzy zly pajak).

Motyw gardy pojawil sie takze w scenie z Samem i Frodo w czasie gdy Golum zostal napadniety ( :wink: ) przez tych 2 hobbitow (2 wieze). :)

A w dwójce Gollum właził Samowi za plecy i zakładał Mata Leo. Ale nie róbmy z tego filmu instruktażowego. :) :wink:
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w LoTR ?

Uwaznie ogladajcie 3 czesc Wladny Pierscienia.
W szczegolnosci scene walki Sama (rudy,gruby,hobbit) z Szeloba (duzy zly pajak).


8O :?: :)
A mógłbyś opisać dokładniej, bo jeszcze filmu nie widziałem a jestem ciekaw. Hobbit zakłada pająkowi wielkości małego fiata gardę czy może mataleo? Eee, pająk ma osiem nóg to chyba łatwiej jakąś dźwignię...
Ale to BJJ jest popularne, co nie! Hast, sa jeszcze takie filmy dla dorosłych co moze jeszcze nie widziałeś żadnego, wiesz tam kobiety i mężczyzni na golasa robią takie rzeczy jak tatuś i mamusia i tam cholera na tych filmach jest dużo kobiet co BJJ znają! Normalnie weź poproś jakiegoś starszego kumpla żeby ci wziął z wypożyczalni i sobie obejrzyj jak rodziców w domu nie będzie, to sam zobaczysz jak tam pozycje z BJJ stosują, zwłaszcza gardę! Nawet na polskich filmach tego typu. Myślisz że te babki gdzieś może chodzą do jakiejś sekcji BJJ? Napewno! Teraz to chyba też dzieciaki przyjmują, bo w lecie normalnie widziałem w jednej piaskownicy jak BJJ robili. Acha no i jeszcze jeden bezdomny na dworcu drugiemu mata leo założył, skąd tacy znają BJJ to ja już nie wiem... :(

:wink:


Wosiu[/list]
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w LoTR ?
Wosiu,
Nie ma co ukrywac Bjj podbija swiat i jest wszech obecne :wink:

Filmu nie widzialem, opieram sie na relacjach fanow Bjj ktorzy juz obejrzeli Powrot Krola. :) Takich smaczkow w filmach jest niewiele przeto sa skurpulatnie wylapywane przez ludzi 8) .
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w LoTR ?

Wosiu,
Nie ma co ukrywac Bjj podbija swiat i jest wszech obecne :wink:

Filmu nie widzialem, opieram sie na relacjach fanow Bjj ktorzy juz obejrzeli Powrot Krola. :) Takich smaczkow w filmach jest niewiele przeto sa skurpulatnie wylapywane przez ludzi 8) .

Jakby czytali książkę, to by się tak nie podniecali. :)
  • 0

budo_siewca-
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w LoTR ?
tak btw ogladaliscie "2 fast & 2 furious"? jest dobra rozkminka z BJJ, jak typ sprowadza goscia do parteru i konczy go gilotyna po zamotce w zamknietej gardzie
  • 0

budo_atomowy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w LoTR ?
a jak jak ogldalem zajawki jakiegos nowego serialu na polsacie ( nie wiem co to ale cos tam krecili z brygada antyterrorystyczna ) to typ, typowi ktory mial spluwe i w niego celowal, zalozyl balache ( nie widzialem jakbo akurat zmruzylem oko) i go kopal z nogi co byla na klatce piersiowej.
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w LoTR ?
Ja ogladalem 2 fast 2 furious i wszyscy kumple ktorzy byli w kinie razem ze mna i widzieli ze trenuje BJJ I jak to wyglada zaczelo sie na mnie po tej scenie dziwnie patrzec. Jeszcze jak rzucili tekstem 'A ty dalej nie umiesz sie bic!' to juz wogole.

M.
  • 0

budo_micz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkie Ksiestwo Warszawskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w LoTR ?
jest taki film z Van Dammem(zapomnialem tytulu ale film dosc nowy) dzieje sie w Rosji-van Damme przebywa w więzieniu tam.I jest scena gdzie bije sie z karkiem i trzyma go w gardzie a potem zaklada mu balache ,jednak kark ucieka z niej. Fajna jest tez scena gdzie ten kark bije sie z innym wiezniem i robi mu suplesik ,a potem przezut przez biodro.
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w LoTR ?
ja tez widzialem kiedys taki film: pan byl w gardzie pani, potem ona przeszla do dosiadu, byla pozycja 69 i walka w z wieloma przeciwnikami (w parterze!!!!) tak, BJJ podbija swiat....

pzdr

Brat Pit
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w LoTR ?
ja to bym sie chetnie zapisal do tej sexcji gdzie te wszystkie panie z tych filmow trenuja
:D
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w LoTR ?

ja to bym sie chetnie zapisal do tej sexcji gdzie te wszystkie panie z tych filmow trenuja
:D


ja te :peace: ja tez :peace:
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w LoTR ?

ja tez widzialem kiedys taki film: pan byl w gardzie pani, potem ona przeszla do dosiadu, byla pozycja 69 i walka w z wieloma przeciwnikami (w parterze!!!!) tak, BJJ podbija swiat....

Widziałem ten film!! :) A pokutuje opinia, że BJJ jest skuteczne tylko w walce 1 na 1. :)
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w LoTR ?
z tych szkoleniówek o kótrych piszesz kimura wynika jednak, że panie są lepsze. Dobrze wyćwiczone potrafią sobie poradzić z nawet 5 przeciwnikami na raz. A kondycyjnie to ho ho...

Pozdrawiam, Aviator
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w LoTR ?

z tych szkoleniówek o kótrych piszesz kimura wynika jednak, że panie są lepsze. Dobrze wyćwiczone potrafią sobie poradzić z nawet 5 przeciwnikami na raz. A kondycyjnie to ho ho...

Oczywiście, dlatego na zawodach panuje rozdział, bo inaczej nie mielibyśmy szans. :)
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w LoTR ?
No ostatnio jedna pani pobila kolejny rekord - cos z 700 przeciwnikow po kolei w ciagu kilkunastu godzin. Masutatsu Oyama ze swoimi 300 przez 3 dni moze sie schowac

pzdr

Brat Pit
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w LoTR ?
Z dumą informuję, że pani jest Polką i przedstawiam mini wywiad:
Mini wywiad po zdobyciu rekordu:

Red.: Jak się czuje seksualna mistrzyni świata?
Klaudia Figura: Szczęśliwa, dumna i zmęczona. Szczęśliwa i dumna, bo udało mi się tego dokonać. Zmęczona - chyba nie musze wyjaśniać dlaczego.
Red.: Co było najtrudniejsze w tym dniu?
Klaudia Figura: To był w ogóle bardzo trudny dzień. Napięcie, nerwy atmosfera rywalizacji z jednej strony i fakt, że zdążyłyśmy się już z Mayarą i Claire Brown zaprzyjaźnić nie ułatwiały mi zadania. Do tego wielka presja publiczności. Przez pierwsze dni targów wciąż słyszałam pytania, czy dam radę. Zawzięłam się i choć nie było trudno, dałam radę.
Red.: Rywalizacja przez cały czas była bardzo wyrównana, Mayara zakończyła "wyścig" tuż za tobą. Co zdecydowało o zwycięstwie?
Klaudia Figura: Chyba zastosowałam lepszą taktykę i lepiej rozłożyłam siły. Poza tym muszę serdecznie podziękować wszystkim moim partnerom. Bardzo mi pomogli, wykazali się dużą delikatnością i zrozumieniem dla nietypowej sytuacji. Kocham was wszystkich.
Red.: Co teraz?
Klaudia Figura: Chciałabym wystąpić w wielu miastach Polski, spotkać jak najwięcej moich fanów. Planuję również wyjazd na targi do Brukseli, gdzie będę prezentowałam film, który nakręciliśmy podczas ustanawiania rekordu.
Red.: Przyjmij nasze najserdeczniejsze gratulacje. Jesteś naprawdę wspaniała. W imieniu wszystkich polskich fanów serdecznie ci dękujemy.

Ehhh, łza wzruszenia się w oku kręci.... :wink:
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w LoTR ?
to byly jakies targi bjj w polsce???
:lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024