Skocz do zawartości


Zdjęcie

Capoeira w magazynie LOL


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

budo_rasputin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ASC

Napisano Ponad rok temu

Capoeira w magazynie LOL
Witam
Juz za dwa dni, w srode 10 grudnia od samego rana na terenie calego kraju wyladuje pierwszy numer NOWEGO PROJEKTU WYDAWNICZEGO. Magazyn LOL, ktorego zalozeniami jest w szczery i zaangazowany sposob trafic do mlodych ludzi, proponujac nietuzinkowe i wartosciowe sposoby spedzania czasu, a takze w sposob ironiczny komentowac skrzywienia naszej polskiej rzeczywistosci.
Capoeira znalazla w LOL-u swoje miejsce. Na poczatek artykul dla ludzi nie majacych pojecia czym jest, a takze dla tych, ktorzy zaczynaja trenowac i chcieliby zdobyc podstawowa wiedze w temacie. W kolejnych numerach pojawia sie bardziej aktualne sprawy. Prosze o propozycje o czym chcialibyscie poczytac na adres [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] lub [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . Mam nadzieje, ze spodoba Wam, ze capoeira znajdzie swoj kacik w polskiej prasie. Ze strony osob odpowiedzialnych za to przedsiewziecie obiecuje postarac sie informowac rzetelnie jak tylko potrafimy z zachowaniem absolutnego obiektywizmu.
Od srody czekam na komentarze i sugestie.
Obrigado
  • 0

budo_sorriso
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rio de Janeiro

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w magazynie LOL
Proponuję następujące cykle artykułów:

1.Grupy Capoeira w Polsce
2.Sylwetki Mestres i innych instruktorów pochodzenia brazylijskiego odwiedzających Polskę
2.Panteon polskich Graduados
- do tych dwóch ostatnich chciałbym, żeby były plakaty, takie duże na ścianę, jak kiedyś w bravo ;)
  • 0

budo_rasputin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ASC

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w magazynie LOL
pare słów nt. oficjalnych grup dzialajacych w Polsce znajdziecie juz w 1 numerze, w nastepnym planujemy umiescic wywiad z Mestre Nem. myslimy o przeglacie najdluzej trenujacych Polakow...
  • 0

budo_nishruu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w magazynie LOL
No, no... wyglada ciekawie, ale wzgledem merytorycznym to stapacie po cienkim lodzie :) Latwo tu o wtope, no ale powodzenia! A ten przeglad najdluzej trenujacych Polakow (czyt. graduados) moze byc ok...
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w magazynie LOL
w kolejnych numerach może jakieś płytki z muzyką :wink:
a tak na powaznie hmm.... może cos z histori capoeirki coś o carioca albo maculele :] mogły by być też informacje o warsztatach i innych otwartych imprezach... :D
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w magazynie LOL
a ja mam takie pytanko po ile będzie on dostępny w sklepach ?? :twisted:
  • 0

budo_archon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w magazynie LOL
I czy bedzie dość powszechnyczy bede musiał po empikach jezdzić ?? :wink:
  • 0

budo_sorriso
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rio de Janeiro

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w magazynie LOL

No, no... wyglada ciekawie, ale wzgledem merytorycznym to stapacie po cienkim lodzie :) Latwo tu o wtope, no ale powodzenia! A ten przeglad najdluzej trenujacych Polakow (czyt. graduados) moze byc ok...


Ej no ja mam nadzieję, że biorą się za to ludzie poważni i kompetentni. W razie co to zwołamy "komisyję śleczczą ;) " lub sąd koleżeński i czyjeś redaktorskie łby spadną :) .
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w magazynie LOL
trzymam cie za słowo el pabo :] ale obiecaj mi ze ja będę w komisji egzekucyjnej :wink:
  • 0

budo_rasputin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ASC

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w magazynie LOL
informacja oficjalna nt. magazynu LOL ogloszona dzisiaj na forum internetowym innego prasowego tytulu wydawnictwa orenda (PSX EXTREME) - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

wynika z niej, ze cena bedzie wynosic 5.99zl i ze bedzie dostepny na terenie calego kraju. sadze, ze LOL-a bedzie mozna kupic w wiekszosci kioskow.

artykul w pierwszyn numerze zajmuje piec stron, jest bogato ilustrowany zdjeciami. zawiera geneze capoeira, pare slow nt. jej wspolcznej sytuacji i elementow kultury brazylijskiej praktykowanych przez dzisiejszych capoeiristas, slowniczek podstawowych pojec oraz przeglad polskich grup.

od samego poczatku staramy sie zrobic cos dla wszystkich polskich capoeiristas, nie baczac na podzialy. dzielo koncowe jest efektem wspolnej pracy - mojej (GM) i mutti`ego (ADG). oczywiscie czulismy ogromna odpowiedzialnosc za tresc przekazywanych informacji i dlatego nawzajem sie kontrolowalismy. w sprawie opisu grup skontaktowalem sie z wiekszoscia prowadzacych, aby prosic o ich sugestie. nie jestem jednak 100% spokojny, gdyz wiadomo, ze zawsze znajdzie sie ktos niezadowolony, poniewaz na swoim treningu slyszal inne slowa nt. niektorych z opisywanych przez nas tematow. jesli tak bedzie prosze o konstruktywna krytyke, a nie zbluzganie od podstaw.
  • 0

budo_sorriso
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rio de Janeiro

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w magazynie LOL

trzymam cie za słowo el pabo :] ale obiecaj mi ze ja będę w komisji egzekucyjnej :wink:


Chyba w plutonie ;)

A tak serio. Cieszę się, że ktoś wpadł na pomysł tego projektu. 3mam kciuki i pędzę do kiosku sprawdzić, czy już jest.
  • 0

budo_tomek!!
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z planety o nazwie Ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w magazynie LOL
NO zapowiada sie ciekawie.. tylko mam nadzieje ze babka w kiosku nie zrobi wielkiego zdziwienia jak zapytam o tą gazete :) aha i moze tego nie dokładnie poczytałem ale to będzie miesięcznik czy dwutygodnik czy jak??
  • 0

budo_archon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w magazynie LOL

NO zapowiada sie ciekawie.. tylko mam nadzieje ze babka w kiosku nie zrobi wielkiego zdziwienia jak zapytam o tą gazete


Ja miałem dobre akcje jak pytałem w kioskach o "Game Boy Magazyn",
troszke szybko mowie i panie kioskarki albo robiły dziwną minę , albo zaczynały przeglądać prase dla panów o panach :) :) polewka była też niezła jak zaczynałem tłumaczyć co to sa konsolki :)

A LOL'a nie dostałem dziś , jak komus sie powiodły łowy , to niech gazetke opisze ...
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w magazynie LOL
jakie łowy ludzie :) w kazdym kiosku jest jak ja wychodziłem z domu do szkoły to sobei kupiłem w wczoraj na lozach :) do opisywania nie ma wiele troche przereklamowane ale ogólnie gazetka spoko ja mam zamiar kupować ją ze względu na capo :]
  • 0

budo_dredzia
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gm tarnow

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w magazynie LOL
Mam juz LOL-a :) ale dopiero dzisiaj go kupilam
wczoraj pani myslala ,ze to jakis magazyn komputerowy:P
ze wzgledu na Capo magazyn jest swietny, chociaz pol gazety mogloby by byc na jej temat
i tak w ogole kolejny numer dopiero 10 lutego:(
  • 0

budo_kazama
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 473 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia/Warszawa/Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w magazynie LOL
Psxextreme czytam od 1 numeru i moge smialo powedziec ze ludzie pracujacy tam sa 100% profesjonalistami. Poza Capo maja byc artykuly dotyczace vt i mma, promujace ten sport.

Nie przesadzajcie z ta Capo nie jest to magazyn stricto o capie :wink: :wink:
  • 0

budo_jata
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w magazynie LOL
przelotnie rzuciwszy okiem musze przyznac, ze art o capoeirze jest wywazony..
poza tym jest tam pare ciekawych rzeczy, wiec pewnie bede kupowal..:))

pzdr!
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w magazynie LOL
wie ktos jaki jest naklad tego LOLa ?
  • 0

budo_piaba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w magazynie LOL
A wie ktos w ogole,co oznacza skrot LOL ?
  • 0

budo__luk_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira w magazynie LOL
może i nie jest to tylko magazyn o Capo, ale ze 2 strony więcej mogły by być :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024