Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ludzie którzy poświęcili życie aikido


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
205 odpowiedzi w tym temacie

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido
Droga Jusi, ty sie musisz jeszcze kilkanascie lat poobijac po macie i po swiecie, i przezyc glebokie rozczarowanie swoim prawdziwym senseiem, aby zrozumiec, co te szowinistyczne sensejskie swinie probuja ci powiedziec.
A wy senseie, czyz nie uwielbiacie, kiedy w waszych klubach uwielbiaja was takie slodkie rozowe kroliczki?
Pancer, co do piwa i poswiecenia... piwo mozna przeciez zawsze wypic po treningu, byle nie zamiast i nie przed, wiec o jakim poswieceniu mowa? A moze sie cos warszawskim aikidokom porobilo i stali sie abstynentami? A moze macie puby zbyt daleko od dojo? No to mozesz mi zazdroscic, bo tu u nas dojo jest w takim budynku, ktorego polowa to sala z mata, a druga polowe zajmuje pub. Wystarczy przejsc przez podworko.
A moj sensei to jest w ogole taki prawdziwy, ze ja tylko drepcze za nim pokornie pol kroku i nosze w zoltej teczce jego zolte papiery...
No i teraz mnie zabij, senseiu! Auuu, czemu tak mocno? 8O
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido

A wy senseie, czyz nie uwielbiacie, kiedy w waszych klubach uwielbiaja was takie slodkie rozowe kroliczki?

Nie.
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido
Oj, nie oszukuj, nie oszukuj, bo sie zwroce do ciebie po imieniu... :wink:
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido
sie zwracaj..
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido
Kiedy indziej... i w innym temacie, ok??? Ale obiecuje, ze wkrotce...
Tylko sie potem Drogi Przyjacielu nie obrazaj, jak kiedys na niejakiego Slawka Sz., przedtem senseja
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido

A wy senseie, czyz nie uwielbiacie, kiedy w waszych klubach uwielbiaja was takie slodkie rozowe kroliczki?

jako były sensei odpowiadam: oczywiście, nie ma nic przyjemniejszego niż klejenie się takiej małej nastki z różową pupcią :dupa:
  • 0

budo_didi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido
:P
ekhem... jako nastka czuje sie urażona takimi stwierdzeniami :wink:
a temat to już chyba diabli wzieli, albo raczej nie da sie tego jakoś konstruktywnie rozwiązać.
A, Fiodor, nie moge sie powstrzymać: mój trener ma żone i dziecko, ja sie w nim nie zakochałam, a nadal go doceniam. Amen. Rzekłam. Itp. I chyba nic sensownego już nie moge dodać do tematu.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido

:P
ekhem... jako nastka czuje sie urażona takimi stwierdzeniami :wink:

czyżbyś się kleiła że cię to uraziło? a czemuż to to klejenie się twoje cię razi, siehehe

Amen.

NO nieeeeeeeeeee 8)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido

:P
ekhem... jako nastka czuje sie urażona takimi stwierdzeniami :wink:

Urazona!!!!!! 8O Chyba dumna i szczesliwa? Kazda kobieta uwielbia jak sie ja uwielbia???? :P

Wracajac do tematu, :lol: :lol: :lol:
To musi byc szalenie klopotliwe kiedy w senseiu kochaja sie okoliczne nastki. To jest, jak to nazywamy w szachach - Pat. Co by sensei nie zrobil bedzie zle.

Wracajac do tematu po raz drugi - czy znani wam senseie poswiecili sie dla aikido czy dla zycia z aikido? Bo to chyba niewielka lecz jakze istotna roznica, nie?
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido

czy znani wam senseie poswiecili sie dla aikido czy dla zycia z aikido?

heehhehehee, no jak nie lubić szczepaniska - starego psiska :)
  • 0

budo_didi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido

:P
ekhem... jako nastka czuje sie urażona takimi stwierdzeniami :wink:

Urazona!!!!!! 8O Chyba dumna i szczesliwa? Kazda kobieta uwielbia jak sie ja uwielbia???? :P


jesteście wredni:p ja nie spekuluje na temat koloru pośladków Fiodora. I czy jak człowiek mówi: "doceniam" to zawsze ma znaczyć: "jestem zakochana, aaaaaach...", czy tylko w wypadku jak ten człowiek jest "głupią siksą" hę?
tak tak, Amen i niech Was Wszyscy Święci Zachodu i Wschodu prowadzą :D
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido
Znanemu mi senseiowi do portfela nie zagladam, ale jak mu sie tak z boku przygladam, to sie nie napasl za bardzo z tych naszych marnych skladek...
Bo to i za sale trzeba zaplacic, i mate jakas za wlasny kredyt kupic, i czasem zrobic te 1500 km na swoj koszt z poludnia Polski na Wybrzeze, zeby sie prezesowi PFA przypomniec, a i po swoich klubach (patrz [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] dzial "grafik ogolny") najezdzic sie trzeba, a paliwo przeciez kosztuje...
A jeszcze jak ma sie zawod wyuczony "artysta plastyk", no to, sorki, z tego sie wyzyc nie za bardzo da...
A wogule to my i tak polowe naszych skladek przepijamy... Wiec sensei musi ograniczac swoje zyciowe potrzeby.
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido

mój trener ma żone i dziecko.


tak, ten argument zwala z nog kontrargumentujacych :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido

Znanemu mi senseiowi do portfela nie zagladam, ale jak mu sie tak z boku przygladam, to sie nie napasl za bardzo z tych naszych marnych skladek..

Wyglada na to ze nie czytasz uwaznie. Nigdzie nie napisalem ze cwiczenie aikido dla pieniedzy jest naganne. Po prostu, jest to decyzja wykonywania jakiegos zawodu, podobnie jak zawodu gornika, inzyniera, sprzataczki...itd...Czy mowimy ze sprzataczka poswiecila swoje zycie dla sprzatania? Albo ze inzynier poswiecil zycie dla budowania drog?

Nikt z tego powodu nie wpada w jakas szalona extaze, nie pada przed nim na kolana, nie traktuje go jako prawie rownego bogom.Przeciwnie, wymaga sie od nich jakosci pracy, zeby droga mozna bylo bezpiecznie jezdzic i zeby kibelek byl czysty. Poniewaz biora za to pieniadze. Sprawa jest czysta i bez niedomowien.
To znaczy - taki instruktor swiadczy pewien serwis i ma za to dostawac wynagrodzenie.W zamian za wynagrodzenie jest zpobowiazany do okreslonej jakosci serwisu. Wylacznie do tego spowadza sie sprawa decyzja o nauczaniu aikido dla pieniedzy.Serwis instruktora to w pewnym sensie towar jaki kupujemy.

Teraz, poswiecenie zycia dla aikido - to zupelnie inna historia.
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido

[qPaskuda, czekam i czekam na ta liste, rodak z daleka, steskniony obaczyc ojczyznianych meczennikow. Siem nie wahaj!

Ale drogi Szczepanie :) ,mnie meczennicy nic a nic nie obchodza, w meczenstwie nie widze nic dobrego :roll: ,a ci sensei ktorych chcialam poznac i poznalam, nie maja objawow meczenstwa, no chyba , ze meczenstwo wyrzekania sie piwa :wink: Za to , to oryginaly , zwykle ciekawe osobowosci, wiec nie dziwota , ze rozowe kroliczki, capiace osiolki,osilki i inne rodzaje uczniow sa nimi zauroczeni, zachwyceni itd.
Jakiejkolwiek listy nie bede robic :twisted:
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido
zrob paskuda, zrob i umiesc mnie na niej

prosze :)
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido

zrob paskuda, zrob i umiesc mnie na niej

prosze :)


pamietacie? juz o tym pisalam :wink: ,skromny to ten moj ulubiony sensei nie jest :) ,jemu by sie najbardziej spodobala jednoosobowa lista :D
z nim 8)
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido
jak to nie jestem, przeciez to ze skromnosci :-)
  • 0

budo_thaala
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido
Jasne... :twisted:
  • 0

budo_ariczia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Niepodległy Górny Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido
Wyglada na to ze nie czytasz uwaznie. Nigdzie nie napisalem ze cwiczenie aikido dla pieniedzy jest naganne. Po prostu, jest to decyzja wykonywania jakiegos zawodu, podobnie jak zawodu gornika, inzyniera, sprzataczki...itd...Czy mowimy ze sprzataczka poswiecila swoje zycie dla sprzatania? Albo ze inzynier poswiecil zycie dla budowania drog?

Nikt z tego powodu nie wpada w jakas szalona extaze, nie pada przed nim na kolana, nie traktuje go jako prawie rownego bogom.Przeciwnie, wymaga sie od nich jakosci pracy, zeby droga mozna bylo bezpiecznie jezdzic i zeby kibelek byl czysty. Poniewaz biora za to pieniadze. Sprawa jest czysta i bez niedomowien.
To znaczy - taki instruktor swiadczy pewien serwis i ma za to dostawac wynagrodzenie.W zamian za wynagrodzenie jest zpobowiazany do okreslonej jakosci serwisu. Wylacznie do tego spowadza sie sprawa decyzja o nauczaniu aikido dla pieniedzy.Serwis instruktora to w pewnym sensie towar jaki kupujemy.

Teraz, poswiecenie zycia dla aikido - to zupelnie inna historia.[/quote]


Alez zgoda, Szczepan, w stu procentach zgoda. Jesli czytales moje posty w tym temacie, to chyba nie mozesz mi zarzucic, ze popadam w extaze, padam na kolana, traktuje jak rownego bogom etc... Doceniam natomiast wysoka jakosc serwisu i to jest chyba OK :roll:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024