Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ludzie którzy poświęcili życie aikido


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
205 odpowiedzi w tym temacie

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido
Jak zwykle mi pomagasz dzięki :P
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido
kurde.. jak na ircu.. 3 strony postow w 24 h.. paranoja.. i o czym o d.. maryni..
  • 0

budo_didi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido

Jusi, nie bądź taka pewna, że sie na nim nie rozczarujesz. Ja już kilka razy też byłam kogoś tak pewna a potem się różnie kończyło... Co nie znaczy, że nie możesz mieć szczęścia i nie trafić na kogoś na prawdę super.


Zacznij śpiewac jeszcze : "Faaaacet to świniaaaaaaa "

Buhahaha


A ja gdzieś powiedziałam, ze o faceta chodziło :?: :!: :?: Bo akurat miałam kobiety na myśli.
A temat to się już chyba rzeczywiście wypalił.
  • 0

budo_randoraf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido

No to jak rozponasz jakie ma podejście jusi weź mi powiedz. Oczywiście chodzi o pieniądze, czy robi to dla pieniędzy czy nie.

Na przykład po rozmowie, po stopniu zaangażowania,po czymś czego nie da się określić. Ogólnie trudno jest powiedzieć po trzy krotnym przyjściu na trening takie rzeczy. Ale po co Ci to Fiodku? Ty i tak wiesz swoje:Każdy robi wszystko dla kasy. więc po co Ci to wiedzieć i tak to za chwilkę wyśmiejesz.


Jusi ale ,,ta rozmowa " , ,,stopień zaangażowania" są tylko elementami jego profesjonalizmu ...za który należy mu się najnoramalniej w świecie forsa (mało romantyczne).Nie sposób nie zgodzić się z Fiodorem czy Vovchanchynem .Staram się Ciebie zrozumieć,ale wychodzi mi jednak na... młodzieńcze ,romantyczne,zauroczenie.Czego nie oceniam wcale źle.Jeśli zwiększa to Twoją motywację do trenowania... :-)
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido
Nie zdogdzę się z wami.
Sprawa wcale niee jest taka banalna. Uwazam ze kazdy z instruktorów poswięca dużą cześć sewgo zycia dla treningów. Motywy dlaczego to robi mają tu akurat drugorzędną rolę. Prowadzenie zajęć to pewna odpowiedzialność. Kilkanascie lat treningów na karku. A wolnych wieczorów mozna policzyc na palcach jednej ręki. Przeginam oczywiście.
Sam przez jakis czas wykazałem b. duze zaangazowanie w to co robiłem. I robiłem tez pewne rzeczy dla ideaów. Jednak od pewnego czasu (zwłaszcza jak słucham biadolenia pancera) uswiadamiam sobie ze jako nie instruktor, mam łatwiejszy wybór. Ze nie musze tracić większości wieczorów w swoim zyciu. Ciekawym kt. z obecnych tu nauczycieli nie maży sobie by czasem chalpnąć się placekiem przed TV z piweczkiem w łapie, zamiast po robocie leciec na trening. Wiadomo kwestia wyboru. Ale czy rezygnując z tego wszystkiego nie jest to jakieś poświęcenie. Ileż tak można.
  • 0

budo_thaala
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido
To jest chyba raczej jak drugi etat, z tym że (jeśli to twoja własna szkoła) jak nie przyjdziesz czasami do "pracy" to nikt cie nie wywali... :)
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido

To jest chyba raczej jak drugi etat, z tym że (jeśli to twoja własna szkoła) jak nie przyjdziesz czasami do "pracy" to nikt cie nie wywali... :)


Ale mozna zapomniec o urlopie. W kazdym baz razie mi sie jeszcze nie udało z niego wrócić :)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido

Jednak od pewnego czasu (zwłaszcza jak słucham biadolenia pancera) uswiadamiam sobie ze jako nie instruktor, mam łatwiejszy wybór. Ze nie musze tracić większości wieczorów w swoim zyciu.

Znaczy ze sugerujesz, ze Pancer traci wiekszosc wieczorow w swoim zyciu? :lol: nie dziwota.....nie dziwota.... :wink:
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido

To jest chyba raczej jak drugi etat, z tym że (jeśli to twoja własna szkoła) jak nie przyjdziesz czasami do "pracy" to nikt cie nie wywali... :)


tylko ze jak nie przyjdziesz, to nastepnym razem nie przyjda Twoi uczniowie...

chba ze masz zastepstwo :-)
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido

Jednak od pewnego czasu (zwłaszcza jak słucham biadolenia pancera) uswiadamiam sobie ze jako nie instruktor, mam łatwiejszy wybór. Ze nie musze tracić większości wieczorów w swoim zyciu.

Znaczy ze sugerujesz, ze Pancer traci wiekszosc wieczorow w swoim zyciu? :lol: nie dziwota.....nie dziwota.... :wink:


To Twoja nadinterpretacja Szczepan. Z mojego punktu widzenia wygląda to inaczej.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido

To Twoja nadinterpretacja Szczepan. Z mojego punktu widzenia wygląda to inaczej.

Nie obawiaj sie rozwinac szerzej tego tematu...Garry :lol:
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido


To Twoja nadinterpretacja Szczepan. Z mojego punktu widzenia wygląda to inaczej.

Nie obawiaj sie rozwinac szerzej tego tematu...Garry :lol:

Jasne :!: to dopiero 11 strona z czego większość nie na temat jak zwykle (włącznie z moim postem) :) :) :) :wink: 8)
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido
Łąbądku ale o aikido więc jesteśmy na dobrej drodze :)
  • 0

budo_pancer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 699 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100-lica

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido

Nie obawiaj sie rozwinac szerzej tego tematu...Garry :lol:


Szczepan,
Garry chyba sie przejęzyczył, powinien napisać że trace dużo czasu w pracy, czytając Vortal i próbując zrozumieć cwiczenie na krawędzi i przekraczanie granic (Szczepan - niemogłem się powstrzymać :wink: ) :) .
Jak dojde do wniosku, że to strata - to przestane...
Zresztą niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto powie prosto w oczy , że woli iść prowadzić :!: trening niż na piwo ze znajomymi. No, chyba , że nie ma znajomych......

Aha, jeszcze jedno :D
Szczepan może lepiej będzie brzmiało:
przekraczanie limesów :) :) ,
.... tak bardziej nałukowo :D

Pancer (mający az za dużo znajmomych)
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido
"Zresztą niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto powie prosto w oczy , że woli iść prowadzić trening niż na piwo ze znajomymi. "

Idac tym tropem wlasciwie mozemy juz sporzadzac liste sensei,ktorzy poswiecaja sie dla aikido :D (nierzadko cale zycie :roll: ),rezygnujac :oops: z codziennych przyjemnosci :? , np. piwo ze znajomymi.
O Wielcy Meczennicy ! :) uczniowie powinni Wam bic poklon y i obdarowac bezgraniczna wdziecznoscia za to ,ze poswiecacie swe zycie dla aikido :wink: 8) :)
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido
Mozna zadac przewrotne pytanie a moze to chodzi o ludzi ktorzy swoje zycie poswiecili aikido czyli przez aikido juz nie zyja ? Znacie takich wojownikow ktorzy juz nie zyja i stalo sie to przez aikido ?
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido

Mozna zadac przewrotne pytanie a moze to chodzi o ludzi ktorzy swoje zycie poswiecili aikido czyli przez aikido juz nie zyja ? Znacie takich wojownikow ktorzy juz nie zyja i stalo sie to przez aikido ?


stracili zycie dla aikido? :roll: eee,to takie prozaiczne :twisted: ,jestem za piwem 8)
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido
Nikt nie stracił zycia w imieniu Aikido , bo oni nie walczą :wink:
Lepiej pokonać wroga bez walki :wink:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido

Szczepan,
Garry chyba sie przejęzyczył, powinien napisać że trace dużo czasu w pracy, czytając Vortal i próbując zrozumieć cwiczenie na krawędzi i przekraczanie granic
Pancer (mający az za dużo znajmomych)

Ach ty kopany intelektualisto :lol: Zaraz bys chcial wszystko zrozumiec. Tu nie ma co rozumowac, cwiczyc trzeba :)
Widzac brak pospiesznej reakcji Garrego, wypada mi przyznac ci racje, achkolwiek zaliczylbym pojscie na piwo jako trening duchowy, tej niewidzialnej strony aikido 8)
Z tymi limesami to nie zrozumialem, jakis nowy slang stolycznyj? :wink: :) :)
Paskuda, czekam i czekam na ta liste, rodak z daleka, steskniony obaczyc ojczyznianych meczennikow. Siem nie wahaj!
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludzie którzy poświęcili życie aikido

Z tymi limesami to nie zrozumialem, jakis nowy slang stolycznyj? :wink: :) :)


Jak Waćpan nie wie co to limes, to jak maturę z matmy zdał? :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024