Skocz do zawartości


Zdjęcie

Seagal i BJJ


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Seagal i BJJ

Mr. Segal has been rough on stunt people, and injured a friend of Gene.

Holding court on the set of Under Seige, Mr. Segal claimed to be able to use his "ki power" and prevent being choked out. Gene said "I'll take that bet".

Gene put the choke on, and Segal tapped out at once and said "I wasn't ready". Gene said "Let me know when you are ready?"

Segal said he was, and when Gene began to put the choke on, he attacked Gene in an attempt to counter, before the choke was on, and grabed for his groin.

Gene kept the hold but sprawled, then compressed him. Mr. Segal passed out, and made a mess in his pants. This part of the story was verified by Bob Wall who has the evidence from the set that Mr. Segal needed cleaning and new clothes.

When Segal came around, he had Gene thrown off the set, blacklisted him as a stunt man, and made a law suit against him.

However, the Inquirer caught wind of this and ran a small story about the event. It was clear the story would get a lot more coverage if it went to court.

So the settlement was, Gene can work, and no law suit, BUT, he can not speak of the event.

Mr. Wall, who created the dirty dozen, and has many more Segal stories, is not bound by such events. I spoke to Gene before the Gag order, and have spoken at great length to Mr. Wall.

This is the story as both men related it to me.


Mark Tripp has the story as close as I've ever seen it described by someone who wasn't an actual witness to the event. "Hi ya Mark" (For you guys who don't know Mark Tripp, he's one old cranky and tough Judoka!) Anyway...I heard the story right after it happened from an old high school buddy of mine from New Jersey named "Snap" Peterson. He's a Hollywood set bulider that worked on the movie in question and saw the event unfold with his own eyes.

He stated to me that Seagal was bragging to a bunch of stunt guys about being able to escape any hold or lock. He evidently didn't even recognized who Gene Labell was! That's what Snap thought was so funny. Gene's a freakin legend in martial arts and Hollywood stunt circles and Seagal evidently doesn't even recognize him. He said it was like watching a duck jump into the mouth of a tiger. From there the story is identical. Two trys and then Stevie went to sleep and messed his panties. He said Gene's comment afterward was something like "A man's got to know his limitations" or some variation of that. LOL...

BTW...the story about him beating his wife Kelly LeBrock is not considered myth in Hollywood. Everyone there knows the the makeup artist's. (For that alone the man sholud be dumped in the east river.) And Seagal definitely did not meet Ueshiba in Japan as he has publicly claimed. Ueshiba was dead before Stevie even applied for his damn passport.

Think about it. He could have done so much for Aikido's reputation with proper behavior. But instead he's a just another martial arts movie actor egomaniac.

Jackie Chan, Now there's a movie actor/martial artist that demonstrates a demeanor and public face with humility. He's not out there claiming to be a bad !!!, All Asia" kickboxing champion or any other such nonsense. The Jean Claude Van Damme's and Stevie Seagal's should take a lesson from Mr Jackie Chan on how to behave themselves.


  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Seagal i BJJ
8O

Gene kept the hold but sprawled, then compressed him. Mr. Segal passed out, and made a mess in his pants. This part of the story was verified by Bob Wall who has the evidence from the set that Mr. Segal needed cleaning and new clothes.


  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Seagal i BJJ

8O

Gene kept the hold but sprawled, then compressed him. Mr. Segal passed out, and made a mess in his pants. This part of the story was verified by Bob Wall who has the evidence from the set that Mr. Segal needed cleaning and new clothes.


No patrzcie państwo a przed redakcją wszystko to skrzętnie ukrył a i majty miał świeżo uprane - więc znaczy się że wcześniej były brudne - czyli to wszystko co powyżej to chyba prawda.
Podaję się do dymisji - moje dziennikarskie śledztwo to fiasko na tle tych doniesień. W budojo o Stefanie już ani słowa. :lol: :roll: :roll: :lol: :cry: :cry: :cry: :cry: :)

  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Seagal i BJJ

8O

Chcialem tylko dodac, ze w tym czasie Gene LeBell mial ponad 65 lat, prawie 70..... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Seagal i BJJ

Podaję się do dymisji - moje dziennikarskie śledztwo to fiasko na tle tych doniesień. W budojo o Stefanie już ani słowa.

Jak to!! To dziennikarski obowiazek nie nakazuje ci w kolejnym numerze obrazowo przedstawic prawdziwej twarzy Stefka? Czytelnicy maja prawo wiedziec!!! Mysle ze naklad poszedlby w 100 tys egzemplarzach za podwojna cene :lol:

.........hmhm........tylko jaki dalbys tytul???........Brudne majtlki a sprawa Stefana S. ...? Uduszony Tulku?....no sam juz nie wiem.... :roll: :P
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Seagal i BJJ
Ja tam bym dal tytul "Brazowe gacie na macie" :)
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Seagal i BJJ
No to szkoda że budojo nie znało wcześniej tych faktów, mógłby się w wywiadzie spytać o to 8)
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Seagal i BJJ
dzieki Szczepan.

moj poziom szacunku dla Gene wzrosl o kolejne piec kresek :)
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Seagal i BJJ
A zdjęcia rózowych papuci jak nie było tak nie ma - to moze chociaz beda majtasy w kolorze (jak mawia mój znajomy Angol) pampersbrown :) :) :) :) :P :P :P 8) 8) 8)
  • 0

budo_paweł b.
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Seagal i BJJ
Stefan powiedział o BJJ, że nie lubi bo walczą za pieniądze. Myśle, że Stefan to przede wszystkim aktor a nie żaden faiter. Jego porażka z zapaśnikiem upewnia mnie, że można ćwiczyć aikido i z 30 lat by oberwać od fajtera. Ciekawy jestem czy ta walka była nagrana :?: :?:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Seagal i BJJ
Labedziu, ja mieszkam 6 tys km od Paryzewa, jak bym byl na stazu, to bym porobil zdjecia, przeciez ze smiechu nie moglbym cwiczyc, nie? :wink: Ale poniewaz mieszkam daleko i jeszcze nie jestem wszechmocny(czytaj : One With Universe), to na razie zdjec nie mam. Ale kiedys je znajde, nie mart sie.

Po drugie, majac okazje sprawdzic Legende - siedziales gdzies schowany w kacie, za Jezykiem, nawet na to aby byc uke sie nie wychyliles :roll: Teraz bohatera strugasz :P Trzeba bylo go zaatakowac SERIA, to bys mogl wyjasnic bliznim, Jak To Sie Robi :lol:
  • 0

budo_pinek21
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: Seagal i BJJ
Mialo byc na luzie ale widze ze temat pali! To chyba dobrze.
Niech mi ktos powie czy Stefek ma taka posture ja k to wyglada w TV. Czy jest taki wysoki ?
  • 0

budo_ww60
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Seagal i BJJ

Mialo byc na luzie ale widze ze temat pali! To chyba dobrze.
Niech mi ktos powie czy Stefek ma taka posture ja k to wyglada w TV. Czy jest taki wysoki ?


hehe no na film to go nie powiększą bo jak? Mogą tylko "ulepszyć" np mięśnie :wink:
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Seagal i BJJ

Niech mi ktos powie czy Stefek ma taka posture jak to wyglada w TV. Czy jest taki wysoki ?

Wielki jak, za przeproszeniem, byk. Redakcja wie coś o tym, bo mu sam piżamę na zajęcia kupował. Chyba większego rozmiaru w sklepie nie było.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Seagal i BJJ
W sumie tak szczepciu, to nie wiem o co cały rambar, popuściło się chłopakowi no i już, wielkie mi co, zesrać się w gacie podczas użycia KI :wink:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Seagal i BJJ
Rozumiem Fiodor, u ciebie to normalka popuszczasz regularnie na kazdym treningu :P Tudziesz twoi wspolcwiczacy .... nie ma to jak moc KI :peace: :peace: :peace:

O! qrcze!!! przestraszony przeciez wy duszenia to regularnie cwiczycie.....a wolno u was dusic nogami? :wink: :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Seagal i BJJ
Szczepan, toć wiadomo że tylko aikidocy popuszczają bo ćwiczą te swoje KI, zadusisz takiego i sra po gaciach. My bejotjowco-valetudo-nożownicy wydalamy odchody tylko w miejscach do tego przeznaczonych (nie nie szczepan nie w doju aikidockim) w kibelkach i porach do tego odpowiednich... :)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Seagal i BJJ

Szczepan, toć wiadomo że tylko aikidocy popuszczają bo ćwiczą te swoje KI

Jako byly wysokiej rangi aikidoka, wiesz co mowisz :lol:
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Seagal i BJJ

Szczepan, toć wiadomo że tylko aikidocy popuszczają bo ćwiczą te swoje KI

Jako byly wysokiej rangi aikidoka, wiesz co mowisz :lol:

Administratorze!!! a szczepan mi dowala!!!!! ja chcę żeby przestał...


ps. jako były wysokiej rangi aikidoka zwracam się do obecnego wysokiej rangi aikidoki szczepana: szczepie chyba nie będziemy się obrzucać gównem seagala? 8)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Seagal i BJJ
all rajt.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024