Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nielegalnie rozprowadzane DivX


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_muha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Nielegalnie rozprowadzane DivX
Witam,

Swego czasu przeprowadzalismy sobie mala archiwizacje posiadanych w sekcji kaset Video, miedzy innymi z naszych egzaminow. Przegralismy je na plytki, bo to i latwiej kopiowac i pozyczac...
Po paru miesiacach ze zdziwieniem znalazlem oferte sprzedazy owych DivX'ow na Allegro. W dodatku sprzedajacy bezczelnie twierdzi, ze POSIADA LICENCJE na ich sprzedaz.
Jesli zatem ktos ma kontakt, a jeszcze lepie wplyw, na nastepujacych dwoch dzentelmenow, to bardzo prosze o wywarcie takowego:
Maciej Szymański, Osieczna (okolice Leszna)
Michal Nestorowicz (Kwidzyn)

Obaj robili to chyba niezaleznie, moze jeden kupil od drugiego.

No i ogolniejsze pytanie - spotkaliscie sie kiedys z takim wykorzystywaniem Waszej pracy? Jakies pomysly, jak temu zapobiegac?

I jeszcze inne pytanie formalne, moze ktos zna aspekt prawny. Czy egzamin aikido (PFA lub innej federacji) ma statut egzaminu panstwowego, i czy wplywa to na legalnosc lub nielegalnosc rejestrowania go na tasmie, i pozniejszego sprzedawania - rowniez przez wlasciciela samego nagrania.
  • 0

budo_borys
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nielegalnie rozprowadzane DivX
Pewnie że się spotkałem,
Kaset z Iwama mam kilka kiedyś jeden fragment znalazłem w sieci, winny się znalazł, kolano jeszcze leczy!
Od tamtego czasu tylko u mnie w Chacie można to ogladać pod policyjnym nadzorem teściowej.
  • 0

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Re: Nielegalnie rozprowadzane DivX
Muha.
Z takimi rzeczami idzie się do sądu.
Albo bez pisania o tym na forum jedziecie i "tłumaczycie" im ich błąd.
Ich zachowanie to kradzież nie będziecie chyba się temu przygladać?
Może znajdzie się ktoś w tych miastach kto sciąga długi? :) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024