Skocz do zawartości


Zdjęcie

retusz czy nie retusz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

retusz czy nie retusz
Cześć!!! mozecie luknąć na to zdjęcie Dołączona grafika bo mnie się wydaje, że coś jest z nim nie tak, w prawym dolnym rogu widze nogi, ale człoweika nie ma, czyżby już go ten gośc przeciął, czy to ja mama wadę wzroku. po za tym gościu ma na ręce zegarek i bawi się mieczem, nie wiem w ogóle o co w tym chodzi. Chętnie wysłucham opinii innych na temat tego zdjęcia.

poprawilem link do zdjecia
Sz.

  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: retusz czy nie retusz
coś widzę nie wchodzi, zdjęcie jest tu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], nie wiem czemu nie mogłem bo ściągnąć na forum.
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: retusz czy nie retusz
Eeeeeeeeeeee... jesli juz to nie wada wzroku tylko słaba jakość zdjęcia, osoba która siedzi w prawym dolnym rogu jest ubrana tak że zlewa się z kolorem tego na czym siedzi więc faktycznie wygląda to jakby po cięciu mieczem zostały same nogi. Ale w rzeczywistości pewnie dalej jest w jedym kawałku.
  • 0

budo_combol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: retusz czy nie retusz
Na tych stronach zawsze sa problemy ze zdjeciami :wink: :)
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: retusz czy nie retusz
fakt, ale to zdjęcie jest w ogóle dziwne, gościu po prawej siedzi pewnie na krześle, a wygląda jakby w powietrzu siedział i w ogóle jakies takie...
  • 0

budo_combol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: retusz czy nie retusz
moze tutaj bedzie lepiej widać 8)
Dołączona grafika
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: retusz czy nie retusz
a to co, kolejny retusz czy parada gwiazd :-)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: retusz czy nie retusz
o qrczaqi, Pajak przytyl 8O 8O i Wzial sie za trening ostrym narzedziem przestraszony przestraszony przestraszony
  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: retusz czy nie retusz
To sa moje nogi, a Wiesiek przed treningiem poprostu ogladal miecz gdy ktos mu zrobil zdjecie - ot i cala zagadka...
  • 0

budo_pancer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 699 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100-lica

Napisano Ponad rok temu

Re: retusz czy nie retusz
Gregos,
i po co się przynałeś :?: :wink:
Teraz już się od aikidoczek, kendoczek, karateczek, bjj-ówek (chyba tak...) nie odpędzisz.......

Pancer
  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: retusz czy nie retusz
Combol...mój kochany Mercedesie!!! Od kiedy to jestes w posiadaniu praw autorskich, lub pozwolenia do wykorzystywania czyjegos wizerunku lub zdjecia...No chyba ze nie jestem w temacie i zmienilo się prawo?
  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: retusz czy nie retusz
Pancer tobie to zawsze dupy w glowie... :P , ja nie dla slawy przeciez...
  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: retusz czy nie retusz
Combolu proponuje Ci abys przeprosil za bezprawne wykorzystywanie czyjegos wizerunku...a, potem rytualne seppuku...badz to w realu badz to tylko wirtualnie...
"Nie domagam sie kary smierci, ale do wieczora ta sprawa ma byc zalatwiona...Pan jest tu specjalista od tych spraw..." :) :) :)
  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: retusz czy nie retusz
No, Combol czekamy na odpowiedz w tej jakze drazniacej nas kwestii bezprawnego uzywania zdjecia do fotomontazu :) :) :) Nie wspominajac juz o sprawie z AZS, ale w tym wypadku oczekuje odszczekania tego co poprzeinaczales...w tamytm topicu...Pozdrawiam! :)
  • 0

budo_smile
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: retusz czy nie retusz
Combol nie ma Cię za co przepraszać Grzesiu. I to Ty przestań "szczekać" i siać pogróżki. Rozumiem, że tego typu zachowanie jest charakterystyczne dla WOMy? :) To, że się wyparłeś wszystkiego, to tak jakbyś wmawiał wszystkim, że czarne jest białe. Mydlenie oczu jest nudne i nie na miejscu.

To Twój klub obsmarował forumowiczów i paplaniną usiłował zdegradować inne kluby, a Ty i Mr W tworzycie go we dwóch i swoimi osobami odpowiadacie za to co się dzieje na stronie, która jest jego reklamą. Nie piszę o str. AZS (chociaż i to powinniście naprawić) tylko o waszej stronie gdzie narcyzm, wielkościowość i zadufanie, aż bije po oczach. Możecie tam pisać co chcecie, do momentu, jak nie usiłujecie zaszkodzić lub obsmarować innych, co zaszło.

Więc daruj sobie naskakiwanie na mnie i innych i pogróżki sa delikatnie mówiąc nie na miejscu. Swoją droga trzeba mieć tupet żeby wypierać się czegoś co jasno widać. Jesli nie masz nic konkretnego do wniesienia to lepiej daruj sobie bo ciągniesz temat a nie załatwiasz sprawy.

Nie masz 5iu lat i nie jesteś bezwolny razem tworzysz klub i odpowiadasz za jego wizerunek.
  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: retusz czy nie retusz
Poprosze o konkretne przyklady i zarzuty.... a narazie wciaz z utesknieniem czekam na wyjasnienie mi jakim prawem Combol wykorzystuje bezprawnie zdjecia umieszczone na stronie WOMA i chronione prawem autorskim...
Dobrze by bylo gdyby to on sam udzielil mi stosownej odpowiedzi...
  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: retusz czy nie retusz
Smile chcialbym Ci to wszystko wyjasnic osobiscie i personalnie, ale sadze ze raczej nie ujawnisz swoich prawdziwych personaliow.
P.S.
Przypomnij mi gdzie sieje swoje pogrozki, jak obsmarowuje forumowiczow i degraduje inne kluby. Bardzo bym chcial poprawic strone AZS tak aby byla ona tylko i wylacznie reklama WOMA, ale niestety nie posiadam takich uprawnien :!: :!: :!: Natomiast z pewnoscia uprawnienienia takie posiada Combol i jest kompetentny w tej sprawie dlatego w ramach przeprosin WOMA powinien sie tym zajac.
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: retusz czy nie retusz

Natomiast z pewnoscia uprawnienienia takie posiada Combol i jest kompetentny w tej sprawie dlatego w ramach przeprosin WOMA powinien sie tym zajac.


Grzesiu - z przykrością stwierdzam, że się kompromitujesz :( :cry: Przykro patrzeć. :oops:

Co do radosnej tfu.. rczości WoMA to masz krótką pamieć - posyłam więc stosowny link [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
i radzę poczytać co juz forumowicze pisali na ten temat :evil: :roll: 8)
  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: retusz czy nie retusz
Andrzeju kierujesz swoje aluzje pod niewlasciwym adresem, ja to jestem ja, a WOMA to WOMA i ja jestem tylko szarym instruktorem w jednym z dojo WOMA i nie odpowiadam za zawartosc merytoryczna strony, na ktorej widnieje moje nazwisko, wiec prosze o konkrteny przyklad bo ogolnie rzecz biorac rozmywsz poprostu topic...
Odpowiedz mi wprost czy mozna bezprawnie wykorzystywac do swoich celow czyjs wizerunek? Wytlomacz mi to jak chlopu na miedzy...
Probujesz zamydlic forumowiczom jasnosc sprawy...
I to Ty sie kompromitujesz bo wysuwsz pod moim adresem zarzuty jakobym to ja byl autorem strony...W kazdej chwili mozesz zadzwonic do Wieska, albo autora strony i opowiedziec o swoich frustracjach...
Nie musisz zagladac na strone WOMY poprostu wyrwij kabel telefoniczny ze sciany :)
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: retusz czy nie retusz
Grzesiu,
ja o zupie a ty o ... :dupa: pomidorowej :? Kończe na forum moj udział w tym topicu bo porozumienie sie tą drogą jak widać nie jest możliwe a i poziom argumentacji i dyskusji załamuje :cry: :( . Spotkamy się face to face to pogadamy :? :bad-words:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024