Skocz do zawartości


Zdjęcie

saleta w k1


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
133 odpowiedzi w tym temacie

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1
Eeeeeeeeeeeeeee.. tam w kraju nie brak ludzi którym nie brakuje "ułańskiej fantazji" a brakuje kilku zwojów mózgówych. Później taki jeden z drugim będzie miał powód do chwały".... słuchaj przypieprzyłem Salecie :) "
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1
Gambit, ja szczerze watpie, czy ktos w Polsce, z tzw. "nieznanych" zawodnikow, jest w stanie zmierzyc sie z Saleta w boksie, czy w formule K-1. Ja sadze, ze nie.
Problem "Salety", to w zasadzie nie jest jego problem, tylko mieszkancow naszego kraju, ktorzy z braku wlasnych sukcesow, oczekuja rekompensaty na arenie sportowej, laczac swoje nadzieje, z wystepami A.Malysza, P.Salety, czy D.Michalczewskiego (ktorego jak by sadzic z wypowiedzi np. w necie, zna osobiscie pol Polski m.in. piszac o nim per "Darek"), kochajac ich, a czesciej nienawidzac.

Pewni Ci sami ludzie zle mowia o A. Golocie.
Zas ci, ktorzy mieli okazje widziec Golote na zywca w czasie treningu w W-wie, twierdzili, ze takiego sprawnego goscia, o takich gabarytach to jeszcze nigdy w zyciu nie widzieli. A mowili to ludzie, ktorzy byli m.in. kilkukrotnymi mistrzami Polski w boksie i niezaleznie od ich wagi, sparing z nimi, czy konfrontacja uliczna, grozi w najlepszym wypadku wstrzasem mozgu.

Sam Saleta jest byc moze "przecietnym" zawodnikiem, ale o czym zapomina wielu - w skali swiata! Jestem przekonany, ze temu "slabemu" Salecie, "podworkowi" fajterzy, starczaliby po jednym na runde sparingu.
K_P
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1
Hmm ja znam osobiscie osobe ktora Salecie nakopala na zawodach kicka ( tyle ze z 6,7lat temu to bylo) :)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1
najczesciej krytykuja ci co nigdy nic nie osiagneli ale z kazdego osiagniecie kogos innego chca uszczknac czesc chwaly.
Jedni beda tylko krytykowac inni dzialac - ci co beda dzialali wiecej lub mniej osiagna inni pozostana przy krytykowaniu.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1

Hmm ja znam osobiscie osobe ktora Salecie nakopala na zawodach kicka ( tyle ze z 6,7lat temu to bylo) :)


Z 6 - 7 lat temu to juz raczej w kicku nie startowal a po koniec lat 80 to niewielu by sie takich znalazlo.
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1

Gambit, ja szczerze watpie, czy ktos w Polsce, z tzw. "nieznanych" zawodnikow, jest w stanie zmierzyc sie z Saleta w boksie, czy w formule K-1. Ja sadze, ze nie.


Ehhhhhhhhhh, ja sobie jajca robię z tych co by próbowali, a wcale nie twierdze że Przemek Saleta jest słabym zawodnikiem szczególnie jeśli idzie o kickboxing. Wyszedłby taki jeden i może nawet trafił by raz czy dwa razy Saletę, ale póżniej to juz chyba tylko pozaringowa reanimacja by czekała ( byle tylko nie w Łodzi :)
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1
Dołączona grafika
Born in 1968 Przemyslaw Saleta began his martial arts career in karate and kickboxing. In 1990 he became the world champion in Super Heavyweight and in 1991 in Cruiserweight for the organisation IAKSA. Later he switched over to boxing and in late 1991 he started training with the legendary boxing coach Angelo Dundee im Florida. 5 Years later he returned to Poland to train, work for the local TV-station and to promote boxing.

He is the first Pole to become a world champion in kickboxing; the first Pole to turn pro in boxing since WW2 and the first Pole to win the European Championship Belt in Boxing by beating Luan Krasniqi on July 20th in Dortmund, Germany.

Now Przemyslaw Saleta aims at becoming the first Pole to win the K-1 World Grand Prix Final Championship Belt.

Rigt now he is the most popular athlete in Poland. He is married and has two daughters and currently he hosts his own TV-show about extreme sports. He even works as a commentator for boxing and K-1. Saleta quit boxing about a year ago and he has recently opend up his own gym in Poland: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

But there is one thing that the popular Polish athlete misses: Adrenalin and excitement and he has been searching for something new to keep him motivated and k-1 seems to be the right choice.
  • 0

budo_krzywy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1

(...) Rikson to ciota (...)


Nie wiele ostatnio czytam i uczestnicze w dyskusjach na forum, ale jak trafilem na wypowiedz RoZiego to rece mi opadly....
Argumenty i inwektywy pod aresem autora sie posypaly wiec nie pbede powtarzal. Szczerze radze - RoZi - zmien nicka albo wogole sie tu nie pojawiaj - dla mnie wszytkie twoje wypowiedzi na forum sa tyle samo warte... sooory. Zrobiles sobie niezle podsumowanie twojej osoby...

Sorki ze wracam do pobocznego watku, ale ci, ktorzy cokolwiek slyszeli o Ricksonie Gracie, wiedza o co chodzi... nie mogelem sie opanowac.
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1

Zulu - najsławniejszy ulicznik brazylijski niezwyciężony w ponad 140 walkach przegrał z 19 letnim Ricksonem, pięć lat póˇniej przegrał po raz drugi.


co jak co ale to jest naprawde smieszne...to tak jakby np. ktoś sklepał pana Bolka z baru i sie tym szczycił, a 5 lat pozniej spotkali sie w innym barze....i połamali sobie kije od bilarda na plecach.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1

jak trafilem na wypowiedz RoZiego to rece mi opadly

Dlatego nie masz ci już RoZiego między nami..... :wink:
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1

Dlatego nie masz ci już RoZiego między nami..... :wink:


jaka szkoda ;)
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1

Zulu - najsławniejszy ulicznik brazylijski niezwyciężony w ponad 140 walkach przegrał z 19 letnim Ricksonem, pięć lat póˇniej przegrał po raz drugi.


co jak co ale to jest naprawde smieszne...to tak jakby np. ktoś sklepał pana Bolka z baru i sie tym szczycił, a 5 lat pozniej spotkali sie w innym barze....i połamali sobie kije od bilarda na plecach.

wiesz gdyby ten twj hipotetyczny Bolek natłukł wcześniej 140 typów a sam ani razu nie dostał to wierz mi byłoby sie czym chwalić :D
swoją drogą wqrwiają mnie wieczne głupie wypowiedzi pod adresem przeciwników Ricksona jego rekordu, wszyscy ci co dzis kwestionują osiągnięcia Ricksona jeszcze pare lat temu na samą myśl o wejsciu na ring lub do klatki z kimkolwiek z rodziny Gracie mieli pełne portki,no ale cóż ludzie szybko zapominają szkoda tylko że spośród wielu mistrzów ten jeden który rzeczywiscie walczyl z najlepszymi na tamten czas ( wiem wiem zaraz wszyscy zaczna marudzis ze dostawal leszczy co nie mieli pojecia czym jest walka) właśnie ten jeden-Rickson jest krytykowany.
szkoda gościa może lepsze miałby życie będąc kolejnym wielkim niepokonanym "miszczem" co to walki się brzydził i zpowodów humanitarnych z nikim nie walczyl , no co najwyzej z deskami blokami skalnymi lodowymi i zwierzetami-bo tych pseudo "miszczow" nikt nie krytykuje i kazdy sie nimi zachwyca.
  • 0

budo_franz$
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1
Jezeli wogole do tego dojdzie to mam nadzieje ze Saleta wypadnie z jak najlepszej strony w K-1 i milo nas zaskoczy, bo co by nie bylo to w koncu bedzie reprezentantem Polski czyli nas wszystkich.

Ps. Z daleka Saleta podobny do LeBanner'a :) :) :)
  • 0

budo_kazawar wurdsten
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1
Też bym chciał żeby Saleta pokazał klasę, jadaczki marudom pozamykał. Z drugiej strony to ryzykowne. Już słysze te "a nie mówiłem..." jak przegra.
  • 0

budo_daniel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZnikadIzewszad

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1
Jednym słowem "medialny pajac " ale jednak to nasz "pajac" :) Dobra ale tak poważnie to jestem za Saletą mam nadzieję że skopie parę tyłków
  • 0

budo_dr satan
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BOR

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1
Saleta wygra.
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1
no mamy stalina, mamy tez satana.. jak to juz ktos napisal tylko hitlera brakuje.. :roll:

Wracajac do tematu, to watpie w wygrana Salety, ale coz.. jak sie wogole do K1 dostanie to zycze mu powodzenia.
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1
Z tego co mi wiadomo to raczej nie wystapi -ma peknieta stope :( Szkoda
  • 0

budo_dr satan
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BOR

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1
Prozac, zauwaz przedrostek Dr , a Satan to pseudonim artystyczny.
  • 0

budo_mihu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa płn.-wsch.

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1
Zapowiadana walka Salety juz tuż tuż :) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Pozdrawaim
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024