Skocz do zawartości


Zdjęcie

saleta w k1


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
133 odpowiedzi w tym temacie

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1
RoZi, naprawdę już przestań, lub:
Dołączona grafika
Nie brnij dalej w ten temat, bo nikt, ale to nikt nie będzie cię tu lubił. :)
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1
to 400 walk Ricksona to przeciez ściema jak nic


Zulu - najsławniejszy ulicznik brazylijski niezwyciężony w ponad 140 walkach przegrał z 19 letnim Ricksonem, pięć lat póˇniej przegrał po raz drugi.


albo jeszcze jedna bajeczka ze w wieku chyba 13 lat najebał komandosa.......bosh.....az ręce opadają.
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1
Faktycznie szczena, kolejna sciema, to idz i powiedz to tysiacom Brazylijczykow ktorzy przez lata ekscytowali sie walkami Zulu. Nie zabieraj glosu jesli nie wiesz co mowisz. Zulu jest postacia jak najbardziej prawdziwa, zreszta facet jeszcze zyje i dopiero kilka lat temu przestal brac udzial w turniejach. A jesli dalej cie to nie przekonalo to poszukaj w sieci skany z gazet z tamtych lat gdzie sa opisane walki Ricksona z Zulu [o ile pamietam to jest w sieci nawet film, co prawda koszmarnej jakosci ale zawsze].
  • 0

budo_rozi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kościerzyna

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1
a kto to jest ten ZULU to był jakis zawodnik vale tudo jak tak to możesz mi napisać genosha jakim stylem walczył
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1
saleta w k1
  • 0

budo_scoti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puszcza Kozienicka

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1
Ciekawie tamat ewoluował, myślę przeczytam ostatnią stronę "Saleta w K1" i przeczytałem "Rickson kontra Zulu - ściema czy nie?"
  • 0

budo_ziom
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Raciborz

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1
Fajnie to może Saleta zarobi jeszcze za reklame POP'a,


"jedyna rzecz, której się boje, ...strach"
poklon
  • 0

budo_ziom
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Raciborz

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1
Albo jeszcze lepiej ...Jakby Pudzianowskiego nauczyć lockingow, itp.
ciekawe.....


"jedyna rzecz, której się boję, ...strach"
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1

Albo jeszcze lepiej ...Jakby Pudzianowskiego nauczyć lockingow, itp.
ciekawe.....


"jedyna rzecz, której się boję, ...strach"


Co to sa lockingi!!!
  • 0

budo_ziom
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Raciborz

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1
Co to sa lockingi!!![/quote]


....wiesz to są chyba takie uderzenia piszczelami w uda przeciwnika, chyba to to rozumisz... :lol:
  • 0

budo_piaba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1
Aha,lowkicki :P
  • 0

budo_ziom
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Raciborz

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1
thats wright


"jedyna rzez,której się boje, ...strach"
  • 0

budo_wargrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1

Albo jeszcze lepiej ...Jakby Pudzianowskiego nauczyć lockingow, itp.
ciekawe.....


Gwarantuje Ci ze Pudziankowski umie kopac low kicki.
Moze nie wiesz, ale przez kilka ladnych lat trenowal Karate Kyokushin.
Opowiadali mi ostatnio nawet jak na MP juniorow sie pral..........
Podobno walka stulecia hehehehe.
  • 0

budo_ziom
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Raciborz

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1
...No to spoko Wargrim, ktoś musi mu zasugerować żeby obadał takie motywy jak UFC,K1,.... :box:


"jedyna rzecz, której się boje......strach"
  • 0

budo_abanico
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1
Ja trzymam za Salete kciuki... nawet gdybym mial chodzic później bez skarpetek..
  • 0

budo_gt4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1
Niech on sie lepiej zajmie tym co umie robić najlepiej: reklamą męsich stringów dla pedałów i prowadzeniem sekcji gimnastyki dla pań.
  • 0

budo_shorty
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żory

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1
Tutaj zamieszczam małe info o Najduchu podobno też ma startować :


Najpopularniejszym obecnie stylem walki na świecie jest K-1 (sport łączący boks, karate i jujitsu). Pierwszymi Polakami, którzy spróbują w nim sił, będą Tomasz Najduch i Przemysław Saleta

Leszek Błażyński: Dlaczego zdecydował się Pan porzucić karate?

Tomasz Najduch: Osiągnąłem w karate wszystko, na co było mnie stać. Za swój największy sukces uważam zdobycie w 1993 r. Pucharu Świata. Życzenia składał mi wtedy sam Masutatsu Oyama [twórca karate kyokushinkai, posiadacz najwyższego stopnia wtajemniczenia - 10 dan - w karate - przyp. red.]. Byłem również pięciokrotnym mistrzem Europy i dziewięciokrotnym mistrzem Polski. K-1 to dla mnie kolejne wyzwanie. Bardzo ważny jest tutaj boks, dlatego też z trenerem Kleofasa Katowice Józefem Sadko będę ćwiczył ciosy bokserskie. Spotkam się również z Przemysławem Saletą, z którym wymienimy się doświadczeniami. Przemek pomoże mi w boksie, a ja mu w low-kicku [uderzenia nogami na dolne części ciała - przyp. red.]. K-1 to bardzo ciężki i niebezpieczny sport, ale mimo to chcę spróbować swoich sił.

Aby rywalizować w K-1, potrzebni są prężny menedżer i bogaty sponsor.

- Karate nie jest tanim sportem, gdyż na odżywki czy sprzęt wydaje się sporo pieniędzy, ale w K-1 bez sponsora i menedżera nie ma nawet szans na zakontraktowanie walki. Otrzymałem ostatnio kilka propozycji od osób, które zamierzają mi pomóc w debiucie w K-1. Muszę spokojnie się nad nimi zastanowić.

Kiedy zobaczymy Pana po raz pierwszy na ringu?

- W czasie listopadowych mistrzostw świata w karate, rozgrywanych w Tokio, zerwałem wiązadła krzyżowe w kolanie. Jeszcze przez kilka miesięcy będę odpoczywał, a potem zabiorę się solidnie do treningu. Wraz z Przemkiem Saletą będziemy pierwszymi Polakami, którzy zadebiutują w K-1. W mieszaninie stylów startowali już sportowcy urodzeni w naszym kraju, ale walczyli pod obcymi flagami. Mam nadzieję, że swoją pierwszą walkę stoczę w drugiej połowie roku.

Był Pan dobrze zapowiadającym się piłkarzem. Dzięki grze w piłkę nożną mógłby Pan nieźle się dorobić i przejść na sportową emeryturę, zamiast wciąż walczyć.

- Grałem w zespole juniorów Soła Oświęcim, wybrano mnie również do kadry województwa. W pewnym okresie ćwiczyłem równolegle karate i piłkę nożną. Byłem wyróżniającym się piłkarzem, ale wybrałem karate. Wychowałem się bez ojca, w domu brakowało twardej ręki, a trenerzy kyokushinkai w pewnym sensie zastępowali mi ojca. Natomiast szkoleniowcy Soły Oświęcim nie interesowali się tak bardzo trenowaniem młodzieży. Wiadomo, że karate nie jest sportem dochodowym, ale kyokushinkai nauczyło mnie, że nigdy nie można się poddawać. Należy walczyć z przeciwnościami losu i z szacunkiem podchodzić do ludzi.

Jest Pan szefem ochroniarzy w chorzowskiej dyskotece Piramida. Ma Pan tam wiele pracy?

- Z karate nie da się wyżyć. Moja żona prowadzi bar gastronomiczny, a ja od ponad pięciu lat pracuje w Piramidzie. Jako szef ochrony dobieram sobie ludzi inteligentnych, a nie napakowanych agresorów. W tej pracy trzeba być bardzo cierpliwym i przewidywalnym. Często dzięki temu, że mamy oczy dookoła głowy, udaje nam się działać profilaktycznie, tzn. nie dopuścić do bójki. Najważniejsze, aby ludzie przychodzący na imprezy organizowane w Piramidzie czuli się bezpiecznie i myślę, że tak właśnie jest. Czasami też osoby, wiedząc, z kim mają do czynienia, szybko się uspokajają. Niedawno dwóch wypitych mężczyzn chciało bić się ze mną, ale kiedy dowiedzieli się, że jestem karateką, od razu się uspokoili. Najbardziej denerwuje mnie wszechogarniająca znieczulica. Nawet kiedy ludzie widzą na ulicy bijących się małolatów, nie reagują.
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1
Dziewiate plenum spoldzielni zenum ! :) :) :)
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1
Jesli Saleta rzeczywiscie bedzie startowal w K1, to zapewne bedzie potrzebowal sparinpartnerow. A ze zdobyciem takich nie jest latwo. Widze zatem szanse dla tych, ktorzy maja go za nic. Jest szansa skopac mu w koncu dupe. Zycze powodzenia.
K_P
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: saleta w k1
Kubuś Puchatek napisał:

Jesli Saleta rzeczywiscie bedzie startowal w K1, to zapewne bedzie potrzebowal sparinpartnerow. A ze zdobyciem takich nie jest latwo. Widze zatem szanse dla tych, ktorzy maja go za nic. Jest szansa skopac mu w koncu dupe. Zycze powodzenia.
K_P

poklon ale jakoś nie wierzę, że zastępy krzykaczy pójdą sobie posparować z Przemkiem Saletą.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024