Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kto chciałby się uczyć kenjutsu we Wrocku?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

budo_orchis
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław N51°04'26" E16°58'14"

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chciałby się uczyć kenjutsu we Wrocku?
Wiesz...może odpuść sobie przychodzenie na pierwszy trening i od razu przyjdź na drugi... w ten sposób pozbędziesz się tych egzystencjalnych problemów i wątpliwości :)

W.
  • 0

budo_xemes
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chciałby się uczyć kenjutsu we Wrocku?
Dobre, tak myslalem nad drugim tez , i teraz dylemat na ktory przyjsc 1 czy 2 ?? :P :D
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chciałby się uczyć kenjutsu we Wrocku?
wiesz co xemes, (zresztą Ty Struś też) - daj sobie chłopie spokój bo dupę zawracasz. Piszesz jakieś posty w zmiksowanym stylu Cierpień młodego Wertera i byłego prezydenta III Rzeczypospolitej, który mawiał "Nie chcem ale muszem".
  • 0

budo_xemes
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chciałby się uczyć kenjutsu we Wrocku?
Marcinie954 poprostu zbieram jak najwiecej informacji o tych treningach bo nie chce pozniej przyjsc i stac jak ciul pod scianą tylko uczyc sie czegos wiec raczej nie miej mi tego za złe...ok ?
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chciałby się uczyć kenjutsu we Wrocku?
Zwracam ci tylko uwage na jeden fakt, że informacje o treningach to masz na stroanch internetowych sekcji. Jakbys chciał iść na te treningi to już byś dawno poszedł, a nie trujesz tyłek. Idziesz patrzysz jak to wygląda, podoba się to przychodzisz drugi raz, nie podoba się to nie przychodzisz. I nie zawracasz nikomu dupy. Zreszta tacy jak Ty, co myślą dwa lata czy iść na trening, ostatecznie na niego nie trafiają. Za duży wysiłek - jak Ty nie potrafisz znaleźc strony internetowej i ją obejrzeć albo ci się nie chce, to trudno abyś pot wylewał na jakichś treningach.

Aha, za złe ci nie mam, także łeb do góry. :D
  • 0

budo_xemes
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chciałby się uczyć kenjutsu we Wrocku?
Spoko, w nastpnym tygodniu lece na trening 8) i nie bede juz zawracał dupy :P

PS. Łeb sie w górze kiwa :P
  • 0

budo_keczup
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chciałby się uczyć kenjutsu we Wrocku?
Witam

Chciałem się zapytać czy praktykowane jest zapisywanie sie na treningi Kenjutsu wpołowie sezonu ?
Znaczy jezeli nie mam zadnych podstaw to czy bede w stanie nadrobic zaległosci z poprzednich treningów czy moze powinienem poczekac na nastepny sezon ?

Pshemo



"Droga samuraja odnajdywana jest w śmierci."
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chciałby się uczyć kenjutsu we Wrocku?
Możesz iśc nawet w czerwcu, nie będziesz musiał nic nadrabiać. Treningi są prowadzone w ten sposób, że techniki ćwiczy się cały czas. No chodzi mi o to, że nauka jest ciągła, dołączasz, uczęszczasz i uczysz się od bardziej zaawansowanych. W innych sztukach walki jest tak samo.
  • 0

budo_nembutsu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chciałby się uczyć kenjutsu we Wrocku?
Ja mam zamiar dolczyc do sekcji iaido/kenjutsu jak tylko wroce na stele do mojego Wrocka :) W tej chwili zaczynam nauke iaido w jednym z zagranicznych klubow, ktory wlasnie sie reaktywowal po pewnej przerwie. Kazdy kto uczeszczal na nauki szuk walki wie, ze nie ma sensu czekac i pytac o pozwolenie, bo kazdy sensei jest szczesliwy widzac naplywajacych do niecgo chetnych do nauki. Jeszce sie nie spotkalem sie nigdzie z odpowiedzia, ze w chwili obecnej nie prowadzimy zapisow...prosze przyjsc w miesiacy tym a tym. Rozmyslanie nad tym jak to bedzie i jaki to ja jestem poczatkujacy nie ma sensu. Trzeba po prostu 'wbic' na najblizszy trening i das sprawom toczyc sie samym. Poczatkujacy zawsze dostanie wsparcie od senseia lub dostanie kogos bardziej zaawansowanego sposrod uczniow do pomocy.
  • 0

budo_canislupus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto chciałby się uczyć kenjutsu we Wrocku?
wracajac do sedna... jest w koncu AKTUANIE jakas sekcja nauki walki jap. mieczem we wro? jesli tak to prosze o szczegoly w postaci adresu, ilosci i terminow treningow, kosztu tej imprezy i jakie "specyfikacje" bokenow sa zalecane przez klub
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

3 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024