Skocz do zawartości


Zdjęcie

do moderatorów - nowy podział


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_uwak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 574 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:outlander

Napisano Ponad rok temu

do moderatorów - nowy podział
podział na działy noży w NOżACH to tak specjalnie na złość czy inwencja twórcza ???
  • 0

budo_mithrandir
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: do moderatorów - nowy podział
Jak Ci się nie podoba, to podziel się z nami dlaczego, a nie dawaj tylko wyraz swojemu oschłemu niezadowoleniu.
Dla mnie ok...

Pozdr
Mithr
  • 0

budo_uwak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 574 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:outlander

Napisano Ponad rok temu

Re: do moderatorów - nowy podział
a dla mnie gorzej - biegać po kilku - wole tak jak przedtem i już - co kto lubi ...
  • 0

budo_lubomir
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 621 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca (zapraszamy uprzejmię)

Napisano Ponad rok temu

Re: do moderatorów - nowy podział
ja też nie chce latać po kilku forach, lepiej było jak poprzednio
  • 0

budo_nick
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Libiąż
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: do moderatorów - nowy podział
ale bardziej konkretnie będzie
  • 0

budo_maciek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 875 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: do moderatorów - nowy podział
Ja i tak korzystam z tego : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , a podzial na dzialy ulatwi przeszukiwanie archiwow.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: do moderatorów - nowy podział
Dokładnie Maciek. Ja tak samo działam.

Tylko trzeba by w takim razie określić co będzie w dotychczasowym dziale głównym (powtarza się walka nożem w 2 działach).
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: do moderatorów - nowy podział
Ja tez prawde mowiac wolalem poprzednie: Noze mialem w ulubionych i od razu otwieralo mi sie wszystko, ale moze nowy podzial okaze sie lepszy ? Poczekamy, zobaczymy :)
  • 0

budo_piteros777
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 571 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: do moderatorów - nowy podział
mi się wydaje że i tak moderatorzy będą musieli przenosić posty między działami, bo nie wszyscy się wpasują z tematem... Dla mnie poprzednio było OK, ale potestujemy :D

Pozdrawiam
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: do moderatorów - nowy podział
Poprzednio bylo OK. Znowu nie ma az tylu tematow zeby tworzyc segregacje...Ale zalezy jak to bedzie ewoluowac...
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: do moderatorów - nowy podział
A mi się bardziej podoba teraz :P . A co do przenoszenia topiców, to ja nie widzę problemu - jak nóż jest nowością na rynku to do "nowości w świecie stali" jak ktoś pstryknął jakąś fotke swojej maszynki to do "galerii" - w czym tu problem?
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: do moderatorów - nowy podział
Mnie sie rowniez podoba , a jezeli sie nie podoba to fuck off
  • 0

budo_tatoine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 365 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: do moderatorów - nowy podział
Podział może i dobry, tyle że opisy poszczególnych forum do bani. Powinno być bardziej konkretnie wyjasnione: forum A dotyczy tego, forum B. dotyczy owego. Podane w tej chwili wyjaśnienia niczego nie tłumaczą, a wręcz przeciwnie.
Czym różni się hasło "wszystko o broni" (Broń i walka bronią) od "broń wszelkiego rodzaju" (Galeria broni)? Jeśli Galeria ma służyć tylko do zamieszczania fotek, to jasno to napiszcie.
Ciągle gdzieś tam pojawia sie temat broni palnej. Raz jest to Broń i walka bronią, teraz doszło Tactical&training (ale tylko w odniesieniu do CQC). Dlaczego? Czy posty dot. broni palnej będą off-topic?

Seiken, chciałeś zaimponować znajomością języków obcych? Marnie ci to wyszło.
Tatoine
  • 0

budo_uwak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 574 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:outlander

Napisano Ponad rok temu

Re: do moderatorów - nowy podział
SEIKEN : a ja ci napise treraz : WYPIERDALAĆ
i co - zastanowiłeś sie troszeczke zanim sam urzyłeś tego słowa poprzednio - uważasz może ze inny jezyk wystarczy aby traktować to mniej dosadnie - niby taki mądry i wygadany człowiek .....
a co do nowego układu to jak widac nie tylko mnie sie podobało po staremu ...
  • 0

budo_mapet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 475 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: do moderatorów - nowy podział

Mnie sie rowniez podoba , a jezeli sie nie podoba to fuck off


A mi sie nie podoba.
SEIKEN mam pytanko: klepiesz niemca po hełmie?
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: do moderatorów - nowy podział
Easy, panowie...

podział jest potrzebny. ilość postów się zwiększa i robi się sieczka. Np. założenie postu "galeria noży" było całkiem OK, ale jak się chce zobaczyć nową fotkę to najpierw trzeba było zasać piętnaście poprzednich, któe oglądało się tydzień wcześniej. A jak fotki są 80-200 kilo każda, to przy łączu TPSA to trwa. Podobnie z nowościami. A teraz wszystko ma sens. Wpadasz, jest coś nowego to klikasz, a jak nie, albo temat nie jest ciekawy - to nie klikasz. Proste, nie?

Noże - magia stali - tu piszemy o nożach. Opisy recenzje, modele, pytania, stale, blokady, ostrzenie, konsrwacja, ciekawostki itd. Słowiem wszystko co o nożach poza nowościami ze świata nożyków.

Newsy, jak sama nazwa wskazuje służą od umieszczania wszelkich nowinek "stalowych" - nowe modele, nowe projekty, nowe zespoły producent/maker, nowe książki, strony - słowem wszystko co nowe. Niech się ludzie dowiedzą!

Galeria broni - to wklejamy fotki broni. Masz coś, czym chcesz sie podzielić z innymi? Nowa tapeta, rysunek, projekt, fotka z imprezy, nowa klamka, katana, cep czy co tam jeszcze? To jest właśnie to forum.

Taktyka i walka - tu będzie o walce nożem, wszelka walka i taktyka na małym dystansie z użyciem noża, rąk, kubotanu, broni palnej, użycie światła, gazu etc. To takie forum na temat CQC...

Broń i walka bronią - wszelkie aspekty związane z tradycyjną bronią używaną w sztukach walk. Tu jakoś nie ma problemu i wszyscy wiedzą o co chodzi. Chcesz pogadać o nunchaku? No to tam właśnie.

Oczywiście to jest jakaś wstępna propozycja. Jeżeli ktoś ma pomysł na inny podział - niech tu pisze. Inne opisy - no to niech napisze jakie? Czekam na konkrety... ale jeśli zostaniemy w jednym worku to za parę miesięcy będzie już taki mętlik, że nikt nic nie będzie wiedział.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: do moderatorów - nowy podział
To będzie OK. Na pewno mniejszy bałagan.

W takim razie wypadałoby już zmienić opisy:

NOŻE - magia stali
Wszystko o nożach i walce nożem. Opisy, testy, budowa i techniki walki. Sponsoruje serwis [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

a zamiast tego np.

NOŻE - magia stali
Wszystko o nożach. Opisy, testy, budowa. Sponsoruje serwis [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: do moderatorów - nowy podział
Piter: Troche miesza sie "taktyka i walka" z "broń i walka bronią" ... nawet w twoich opisach troche... bo przecież kubotan to też jest brońtradycyjna w sumie ;) ...

może niech będzie "taktyka i walka" i "broń tradyjna" albo
"broń w ujęciu tradycyjnym"
  • 0

budo_tatoine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 365 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: do moderatorów - nowy podział
O, teraz jest już konkretnie :wink:

Jeśli dobrze zrozumiałem, to "Noże, magia stali", "Newsy" oraz "Galeria" mają zajmować się sprawami teoretycznymi, zaś "taktyka i walka" oraz "broń i walka bronią" praktycznymi zastosowaniami sprzętu.
Moja sugestia: bardziej rozgranicz "Taktyka i walka" od "Broń i walka bronią". Zgodnie z Twoją propozycją dyskusja o nunchaku powinna toczyć się na "Broń i walka bronią", ale już kubotan na "Taktyka i walka".
Może po prostu zmień nazwę "Broń i walka bronią" na "Tradycyjna broń i walka"?

No i może, może kiedyś (przynajmniej na próbę) Pan Moderator zrobiłby jakiś kącik dla broni palnej, która teraz pęta się bez określonego adresu. :roll:
Tatoine
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: do moderatorów - nowy podział
Nieeee tylko nie "tradycyjna" broń! :blus: Zresztą, czy jest taka? Broń palna znana jest od dawna, noże tak samo, co jest nowością? Przecież nie pałki. Co najwyżej gaz i szokery elektryczne.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024