Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nominacje od Macaco


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

budo_grayfox
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nominacje od Macaco

Ciekaw jestem, czy mozesz mi wskazac chociazby jedna osobe w Polsce, ktora az tak zasluzyla na swoj stopien, jak Piotrek i Mariusz. Poza tym, czy gdy Manolo dostal purpure to "uderzyla mu woda sodowa do glowy"? Wedłlug mnie, jestes po prostu straszliwie zazdrosny i w dodatku nie umiesz sie do tego przyznac Zegnam ozieble


kurde no niemoge co wy o tej zazdrości ???? mnie do brązowego pasa brakuje naprawde duuuuuuuuuuużo i nawet o takim czymś nie myśle. w sumie to fajnie że mamy w polsce jakieś brazy. tak szczerze mówiąc to nie wiem jak walczy manolo i bagi w sumie nie powiniem sie wypowiadac. z mojego punktu widzenia wygląda to dość dziwnie bo jeżeli dalej w takim tępie będą polacy dostawali pasy to niedługo będziemy mieć tu drógą brazylie. szanuje mMariusza jako zawodnika bo chyba najwięcej walczy z polskich trenerów.

Mnie tez troche smuci, ze upada ten mit czarnego pasa. Kiedys jak ktos mial niebieski, to sie go traktowalo jak objawienie.. marzylo sie o niebieskim.. a czarny to jakby.. jakas istota pozaziemska.


no o to mi chodzi!! troche za szybko sie to rozwija (w sumie to powinienem sie z tego cieszyc)

jeszcze rok temu było zaledwie kilka niebiekich pasów a teraz!!!!!
i co dziwniejsze to przyczynił sie do tego w dużym stopniu rozpad bjj w polsce.
  • 0

budo_smieszek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nominacje od Macaco
Gratulacjie...;] Dla Wszystkich..... w szczegolnosci Dla P.BaGińSkieGo (mego trenera ;]) jak rowniez M.Linke za otrzymanie BRAZOWYCH PASOW...;;];] no panowie ZASŁUZYLISCIE SOBIE...;]
  • 0

budo_phcthulhu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nominacje od Macaco
Moze ktos odpowiedziec na pytanie czy nominacja = nadanie?
  • 0

budo_smieszek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nominacje od Macaco
Niejestem Pewny ale CHyba w tym przypadq to jest to samo...
  • 0

budo_karate kid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nominacje od Macaco
Tak, Macaco nadal im te stopnie. Wiec w tym przypadku nominacja=nadanie.
  • 0

budo_dragon_ball_z
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto brudne ale najpiekniejsze..

Napisano Ponad rok temu

Re: Nominacje od Macaco
Gratulacje...gratulacje...dla kazdego...zasluzyli sobie :) Oby tak dalej-juz niedlugo moze pierwsze czarne pasy w BJJ w Polsce beda...panowie dajcie z siebie wszystko...wiecej zawodow wiecej wygranych... bo napewno kazdy z nas (Berserkerow i nie tylko) jest dumny z tego ze ma takich trenerow i kolegow z treningow.
  • 0

budo_antonjo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nominacje od Macaco
To że Mariusz Linke dostał brąz było do przewidzenia - gratulacje , zaskoczyła mnie jedynie ilosć purpur, troche dużo, ale co, każdy Prof. ma swoją taktyke nadawania pasków...
Wspominam swoją rozmowę z koleszką od nas (Paweł) z sekcji. Jest niebieskim pasem bjj, i trenuje też u Renzo GRacie w NY. Swoje doświadczenia ze sparingów z purpurami określał jako "przepaść" techniczną i że podczas kulania się z jaką kolwiek z purpur "prawie nie istniał" ...
Inna sprawa iż pas pasowi nie równy, notabene fajnie iż coś się dzieje w środowisku polskiego bjj

Pozdro 600
  • 0

budo_karate kid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nominacje od Macaco

To że Mariusz Linke dostał brąz było do przewidzenia - gratulacje , zaskoczyła mnie jedynie ilosć purpur, troche dużo, ale co, każdy Prof. ma swoją taktyke nadawania pasków...
Wspominam swoją rozmowę z koleszką od nas (Paweł) z sekcji. Jest niebieskim pasem bjj, i trenuje też u Renzo GRacie w NY. Swoje doświadczenia ze sparingów z purpurami określał jako "przepaść" techniczną i że podczas kulania się z jaką kolwiek z purpur "prawie nie istniał" ...
Inna sprawa iż pas pasowi nie równy, notabene fajnie iż coś się dzieje w środowisku polskiego bjj

Pozdro 600




Co do ilosci purpur, to swiadzcy ona pozytywnie o naszym klubie i o tym, ze mamy naprawde dobrych zawodnikow. Jesli masz watpliwosci co do umiejetnosci naszych purpurek, to mozesz przyjechac na lige i sie o nich przekonac :twisted:
  • 0

budo_boidae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nominacje od Macaco

Co do ilosci purpur, to swiadzcy ona pozytywnie o naszym klubie i o tym, ze mamy naprawde dobrych zawodnikow. Jesli masz watpliwosci co do umiejetnosci naszych purpurek, to mozesz przyjechac na lige i sie o nich przekonac :twisted:


"Dzien sadu jest bliski" :)
Moze nie za tydzien ale juz wkrotce :)
Antonjo na pewno wam trojkacikow nie poskapi :)
pozdrawiam
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Nominacje od Macaco

"Dzien sadu jest bliski" :)
Moze nie za tydzien ale juz wkrotce :)

Nie za tydzien tylko nawet mniej.
  • 0

budo_karim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: Nominacje od Macaco
mariusz ztego co mi wiadomo nie przeskoczyl niebieskiego pas,a niebieski pas otrzymal wlasnie chyba od roya harisa......(wydaje mi sie ze nie jest mozliwoscia przeskoczyc jakis pas no chyba ze adas malysz by zaczal cwiczyc)



pozdrawiam
  • 0

budo_yamabushi fighter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nominacje od Macaco
manolo od harrisa nic nie dostał
przeskoczył niebieski pas
a to dlatego że macaco w ciągu jednego dnia wystawił go w nitrzostwach sao paulo. Manolo bez problemu wygrał kat białych pasków, potem rozprawił się z niebieskimi nie wygrał w katrgoii purpurowych choć kilku z nich pokręcił, na tej podstawie macaco nadał mu purpurę.
  • 0

budo_karim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: Nominacje od Macaco
hmm wiec coz,ale mi glupio taka nie wiedza z moje j strony dzieki yamabushi za sprostowanie...sory mariusz i sory adas:)
  • 0

budo_honor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nominacje od Macaco
Robert Siedziako- purpura poklon
  • 0

budo_srg
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KrakóW

Napisano Ponad rok temu

Re: Nominacje od Macaco
Gratulacje!!

szczegolnie dla chlopakow z Grappling Krakow 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024