Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nominacje od Macaco


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

budo_micz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkie Ksiestwo Warszawskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Nominacje od Macaco
a ta dziewczyna to kto to?dobra jest?duza jakas? :D
  • 0

budo_dilsvern
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nominacje od Macaco

Gratulacje. Nieźle, zdaje się że Bagi jeszcze rok temu miał biały pas.

To teraz czekamy na publikacje ksiazki "brown belt in 1 year" :wink:
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Nominacje od Macaco

Gratulacje. Nieźle, zdaje się że Bagi jeszcze rok temu miał biały pas.

To teraz czekamy na publikacje ksiazki "brown belt in 1 year" :wink:


hehe dobre :D :D :D :D
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nominacje od Macaco
Uwaga : Zostaliscie nominowani ... wielka siostra patrzy :)

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów ... :)
  • 0

budo_grayfox
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nominacje od Macaco
a ja tak szczerze mówiąc nie bardzo wiem o co chodzi ??!!?? z jakiej paki oni dostali te brązow pasy ????? przecierz purpury dostali chyba pół roku temu!!! to sie posówa stanowvczo za szybko na brązowy pas trzeba pracować jakieś 7-9 lat. mimo wszystko jednak gratulacje..
  • 0

budo_lutas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Nominacje od Macaco
Gratulacje!!!
A co do brązowych pasów to zostały one nominowane czy otrzymane?
  • 0

budo_lutas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Nominacje od Macaco
Miało być nominowane czy nadane :-)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nominacje od Macaco

a ja tak szczerze mówiąc nie bardzo wiem o co chodzi ??!!?? z jakiej paki oni dostali te brązow pasy ????? przecierz purpury dostali chyba pół roku temu!!! to sie posówa stanowvczo za szybko na brązowy pas trzeba pracować jakieś 7-9 lat. mimo wszystko jednak gratulacje..


Dlatego ze chlopaki maja lata doswiadczen i wysokie stopnie w innych stylach. A nie sa mistrzami np Polski po roku cwiczenia albo mniej i startujac miedzy soba ;)
Startuja na zawodach BJJ miedzynarodowych gdzie sobie dobrze radza a i nie unikaja startow w innych zawodach nawet jesli przepisy im nie leza.
A umiejetnosci ? No coz postartujcie w Lidze to bedziecie mieli mozliwosci sprawdzic ;)
  • 0

budo_karate kid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nominacje od Macaco

a ja tak szczerze mówiąc nie bardzo wiem o co chodzi ??!!?? z jakiej paki oni dostali te brązow pasy ????? przecierz purpury dostali chyba pół roku temu!!! to sie posówa stanowvczo za szybko na brązowy pas trzeba pracować jakieś 7-9 lat. mimo wszystko jednak gratulacje..


Dlatego ze chlopaki maja lata doswiadczen i wysokie stopnie w innych stylach. A nie sa mistrzami np Polski po roku cwiczenia albo mniej i startujac miedzy soba ;)
Startuja na zawodach BJJ miedzynarodowych gdzie sobie dobrze radza a i nie unikaja startow w innych zawodach nawet jesli przepisy im nie leza.
A umiejetnosci ? No coz postartujcie w Lidze to bedziecie mieli mozliwosci sprawdzic ;)



Swieta racja. Jak masz watpliwosci co do ich umiejetnosci, to sie z nimi sprawdz na macie. Macaco, kiedy nadaje komus stopien, bierze za tego zawodnika ktoremu nadal pas pelna odpowiedzialnosc. Powtarzam, jesli masz co do stopni Berserkerow watpliwosci, mozesz przyjechac na lige i sie z nimi pobrobowac :twisted: Zycze powodzenia 8)
  • 0

budo_grayfox
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nominacje od Macaco

Dlatego ze chlopaki maja lata doswiadczen i wysokie stopnie w innych stylach


i szczerze mówiąc właśnie to mnie troche drażni ze ponieważ są dobrymi judokami to dostaja pasy w bjj. tak jaby nastula zaczoł trenować bjj i po trzech dniach miał by już czrny pas.

umiejetnosci ? No coz postartujcie w Lidze to bedziecie mieli mozliwosci sprawdzic


może troche źle sie wyraziłem albo źle mnie zrozumieliście, nie mam nic do ich umiejętnosci tylko uważam że troche za szybko dostali te brązy. a jeżeli chodzi o lige to jak uda mi sie wyleczyć kontuzje której sie nabawiłem wczoraj na zawodach bjj polska to napewno przyjade a z żadnym z brązowych pasów raczej sie nie sprawdze bo jestem pare kat. niżej ( 67 )
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Nominacje od Macaco

a ja tak szczerze mówiąc nie bardzo wiem o co chodzi ??!!?? z jakiej paki oni dostali te brązow pasy ?????


Wejdz z nimi na mate na lidze to sie przekonasz czemu :lol:

Gratulacje wszystkim posiadaczom nowych stopni. Z cala pewnoscia w pelni na nie zasluguja :) . Jednak stalo sie, mamy brazowe pasy w Polskim Bjj :) i z cala pewnoscia nie ostatnie......
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Nominacje od Macaco
i szczerze mówiąc właśnie to mnie troche drażni ze ponieważ są dobrymi judokami to dostaja pasy w bjj. tak jaby nastula zaczoł trenować bjj i po trzech dniach miał by już czrny pas.

moze nie po 3 dniach ale napewno szybciej by mu poszla nauka i zdobycie pasow w bjj niz zwyklemu kolesiowi ktory nie ma pojecia o chwytach po za tym barakserzy rok nie trenuja bjj lecz juz przez dobre pare lat po za tym naleza sie takie wysokie stopnie tym panom wystarczy popatrzec jak walcza i ile medali zgarniaja ,pozatym M,Linke 2 razy porobil brazowego pasa na zawodach chyba prezesa niemieckiej federacij bjj :)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nominacje od Macaco
ale namotales w tej wypowiedzi ;)

Moze nieraz to drazni ze ktos szybko idzie w jakims systemie ale to jest normalne w szczegolnosci w systemach podobnych i do tego na mlodszych stopniach
Nauczyc sie technik programowych mozna w ciagu roku reszta to dopracowywaniei aby to wychodzilo a tu maja przewage ci co juz w czyms podobnym sa dobrzy.
  • 0

budo_grayfox
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nominacje od Macaco
no w sumie musze sie z wami zgodzić. mam jeszcze pytanie: ile tak właściwie istnieje sekcja berserkerów i od kogo zaczynał sie uczyć M.Linke ??? wiem że to nie wiele ma wspólnego z tematem ale jestem ciekaw.

i tak z innej beki to w ciągu ostatniego roku bjj w polsce strasznie sie rozwinęło (chyba nawet bardziej niż we wszystkich wcześniejszych latach) poprost wcześniej czyba nie miał kto dawać pasów a teraz co chwila słyszy sie o nowych


mam nadzieje że trenerom ze szczecina nie uderzy woda sodowa do głowy i że za pół roku nie będa chcieli dostać czarnych pasów. bo na to trzeba naprawde ciężko zapracować (chociaż w sumie to możliwe że już na nie zasługują) w każdej szkole pasy przyznaje sie inaczej np. 1 koleś z naszej sekcji był w wakacje na seminjarium z Roycem który nadał mu niebieski pas a jest u nas pare osób które z nim wygrywają. lada dzień przyjeżdża soca i myśle posypią sie niebieskie pasy i pewno kilka purperek też też będzie. zobaczymy.

jeszcze raz gratulacje dla ludzi którzy otrzymali pasy od Macaco życze im dalszych sukcesów i postępów w bjj. i żeby im sie w głowach nie poprzewracało :wink:
  • 0

budo_karim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: Nominacje od Macaco
hmm no coz logiczne ze jak ktos inny dostaje pas to ktos inny mu zazdrosci ,lub zazdrosc przez niego przemawia taka jest natura ludzka....
co do brazowych pasow faktycznie dostali je bardzo szybko ale uwarzam ze nikt inny nie zasluguje na nie:)
i manolo i bagi dobrze nas reprezentowali w brazyli,
ich umiejetnosci zpewnosia wystarczaja na brazowy pas,cieszy mnei wlasnie fakt ze nie jest tu jak np w karate gdzie poziomem juz dawno zawodnik zasluguje np na 2 czy 3 dan a niestety nie moze go zdac bo nie ma ilus tam lat ...np 40 bzdura...
wlasnie piekne w jiu itsu jest to ze jest jak woda jest elastyczne niby dlaczego zawodnik ktory ma umiejetnosci na bardzo wysokim poziomie,ma serce do waki,odnosi praktycznie same sukcesy ma nie dostac tego na co zasluguje,tylko dlatego ze za maly odstep czasowy..dzieli go od ostatniej "nominacji"??
ja moge ze swojej strony tylko dodac ze jak przeczytalem otej pozytywnej wiesci to az sie sam do siebie smialem wsrodku nocy z radosci jaka wypelnila moje serce:)----teraz sie podlizywalem:>

gratuluje wsyztskim nominowanym (i zazdroszcze)
  • 0

budo_maciek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 875 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nominacje od Macaco
Mnie tez troche smuci, ze upada ten mit czarnego pasa. Kiedys jak ktos mial niebieski, to sie go traktowalo jak objawienie.. marzylo sie o niebieskim.. a czarny to jakby.. jakas istota pozaziemska.

Ludziom zal d.. sciska, ze bjj juz nie jest tylko ich.. ze przychodza lepsi zawodnicy z innych stylow i zabieraja im jedyna radosc.

Osobiscie szczerze gratuluje wszelkich nominacji. Swietna robota.
  • 0

budo_karate kid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nominacje od Macaco
"mam nadzieje że trenerom ze szczecina nie uderzy woda sodowa do głowy i że za pół roku nie będa chcieli dostać czarnych pasów. bo na to trzeba naprawde ciężko zapracować"


O to sie nie martw. My w sekcji sie nie obijamy ( nie wiem jak to u was wyglada ), tym bardziej nasi trenerzy. Nie za darmo dostaja puchary na zawodach, w tym miedzynarodowych. Moim zdaniem, Bagi i Manolo naprawde zasluguja na te pasy, poniewaz caly czas podejmuja wyzwania i walcza i wygrywaja na zawodach bjj ( chociazby ostatnie otwarte mistrzostwa niemiec ), a ostatnio rowniez w vale tudo. Ciekaw jestem, czy mozesz mi wskazac chociazby jedna osobe w Polsce, ktora az tak zasluzyla na swoj stopien, jak Piotrek i Mariusz. Poza tym, czy gdy Manolo dostal purpure to "uderzyla mu woda sodowa do glowy"? Wedłlug mnie, jestes po prostu straszliwie zazdrosny i w dodatku nie umiesz sie do tego przyznac :twisted: Zegnam ozieble 8)
  • 0

budo_take
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Slask

Napisano Ponad rok temu

Re: Nominacje od Macaco
Czy Mariusz Linke trenowla rowniez z Roy'em Harrisem? Jesli tak to czy otrzymal od niego jakis pas?
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Nominacje od Macaco
Take o ile wiem Mariusz Linke wszystkie swoje pasy [czyt purpure a teraz braz] dostal od Macaco. Niebieski przeskoczyl, z bialego od razu dostal purpure po pobycie w Brazylii.

Jesli mowie zle niech mnie ktos poprawi.
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nominacje od Macaco
Gratulacje Szczeciniakom i nie tylko.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024