Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kill Bill


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

budo_czuczumaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalinogród

Napisano Ponad rok temu

Re: Kill Bill
Mi sie film podobal, szczegolnie tryskajaca krew, lubie takie rzeznie i krwawe jatki, Resident Evil...... (tez rzeznia jak trza) :twisted: :twisted:
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Kill Bill

Resident Evil...... (tez rzeznia jak trza) :twisted: :twisted:

Nie powiem, miły film ale ze sztukami walki miał chyba znacznie mniej wspólnego niż Kill Bill
  • 0

budo_czuczumaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalinogród

Napisano Ponad rok temu

Re: Kill Bill
no o sztukach walki nic tam nie bylo, ale film ten podobnie jak Kill Bill jest krwawa jatką, chociaz zawiera swoje przeslanie 8)
  • 0

budo_szpieg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kill Bill
Milla Jovovich ładniej się bije i ładniej wygląda , niż ta beznadziejna Uma Thurman :)
  • 0

budo_abanico
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kill Bill
o szpieg zgrzeszyłeśśśśśśś :balisong: trzeba było widziec Mille bez makijazu... ona to sie na Joann darc nadaje...


UMA RZADZI :)
  • 0

budo_czuczumaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalinogród

Napisano Ponad rok temu

Re: Kill Bill
Wszystkie aktorki, modelki, piosenkarki itd. bez tapety nie sa juz takie piekne (bez obrazy :wink: ), takze nie ma sie co sprzeczacz o makijaze itp. 8)
  • 0

budo_mrhole
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kill Bill
mi tam kill bill sie nei podobal.. sceny walki takie naciagane.. fabula prosta.. no i ciekawi mnie czy bedzie druga czesc.. bo tka jakos sie glupio konczy, ale to caly tarantino..
  • 0

budo_abanico
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kill Bill
Mrhole wypożycz sobie Kill bill na DVD i zobacz kulisy krecenia filmu, i wpływ jaki miała na tarantina Anime (japonskie filmy) a potem jak nie bedziesz wierzył wypożycz sobie Ninja Scroll...
  • 0

budo_tobi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kill Bill
Hmm, film obejrzałem dopiero wczoraj i jest świetny! Jasne, można się nachlać czy najarać przed obejrzeniem jak ktoś nie potrafi traktować sztuki filmowej z przymrużeniem oka, ja i bez tego się świetnie bawiłem (bo nie chlam i nie jaram hehe). Tarantino nie tylko miał niezły ubaw kręcąc ten pastisz - jeszcze większy ubaw ma czytając opinie widzów, jaki to mało realistyczny był ten film. O matko! Przecież on miał taki być! Nawiązania, zwłaszcza do wiecznie żywego Bruce'a jeszcze lepiej przyprawiły tę wspaniałą strawę dla duszy. Z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy! :twisted:
  • 0

budo_hwdlb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kill Bill
Ten fim powinien miec tytul: "Fantazje Erotyczne Quentina Tarantino"
  • 0

budo_tyszk0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żory

Napisano Ponad rok temu

Re: Kill Bill
^^^:rofl: nekrofill [?] nie do konca ale to chyba najdlizsze sformuowanie do tej sytuacji [gwalt na kobiecie w spiaczce] :rofl:
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kill Bill

Ten fim powinien miec tytul: "Fantazje Erotyczne Quentina Tarantino"

Wiesz, jak w "Od zmierzchu do świtu" spijał wino ze stóp Salmy Hayek (a QT nigdy nie ukrywa, że ma na tym punkcie - kobiecych stóp- zajoba) to ja czekam, jak w jakimś scenariuszu będzie ciągnął koke z biustu Ummy Thurman . A my co zrobimy - zadrościmy :wink:
Zresztą czy QT z taką facjatą mógłby rwać laski nie będąc filmowcem, rockmenem itp. :?:
  • 0

budo_mateusz wilk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Krakow/Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: Kill Bill

^^^:rofl: nekrofill [?] nie do konca ale to chyba najdlizsze sformuowanie do tej sytuacji [gwalt na kobiecie w spiaczce] :rofl:


To akurat byly jaja z Almodóvara i jego "Porozmawiaj z nia" (filmu swoja droga dobrego). 8)
  • 0

budo_hwdlb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kill Bill

^^^:rofl: nekrofill [?] nie do konca ale to chyba najdlizsze sformuowanie do tej sytuacji [gwalt na kobiecie w spiaczce] :rofl:


#####, a nie ta scena (to juz perwersja a nie erotyzm). Quentinowi poprostu marzą się biegajace z mieczami i walczace o niego kobiety.
  • 0

budo_phoenomen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Magiczny UNICAR - Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: Kill Bill
W piatek ide na mini maraton: Kill Bill 1 i 2 :) Mam nadzieje ze 2 bedzie lepsze od 1 ;)
  • 0

budo_szpieg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kill Bill
Łojezuu..na trzeźwo to tego sie nie da wytrzymać...

HWDLB ,masz absolutna rację... zboczeństwa QT na temat stóp Umy Thurman ciag dalszy,...jakby było mało tego w Pulp Fiction, które notaebne było zajebiste...ale nie ze względu na Umę akurat, która to Uma beznadziejną i brzydką aktorką jest.

Gupoty takie... te filmy z których to niby Tarantino robi pastisz oglądało się fajnie, bo miały swój niepowtarzalny klimat. A Kill Bill po prostu durny jest, przymrużenia oka nie widać, wrećz przeciwnie ,widać hollywoodzkie zadęcie
  • 0

budo_tobi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kill Bill
Hehe, przymrużenie oka w Kill Bill jest tak wielkie, że może dla niektórych jest niedostrzegalne :D Cały ten film to przymrużenie oka.

Kiedy pokazujesz palcem Księżyc, nie możesz skupiać się na palcu, bo rozminiesz się ze wspaniałością nieba.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kill Bill
Tobi dobrze powiedziane. Dla mnie Tarantino w kazdym swoim filmie daje czadu...a tak BTW: to ktostam Kill Bill vol.1 przyznal nagrode za najkrwawszy film swiata (zgadzam sie!!:D)
Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024