Skocz do zawartości


Zdjęcie

ale tandeta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_oloczeka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

ale tandeta
Dołączona grafika

Wzorowany na nożach używanych przez amerykańską armię. Posiada stałą klingę. Szeroki jelec zapewnia bezpieczeństwo w operowaniu nożem - dłoń nie zsunie się na ostrze. Dzięki wygodnej rękojeści pewnie trzyma się w dłoni.


Cena: 39 zl

Ja rozumiem ze nie trzeba od razu kupowac Ka-Bara, ale niech te imitacje wygladaje troche lepiej, bo takiego "plastiku" juz dawno nie widzialem.
  • 0

budo_lo-han
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ale tandeta
Chcialbys G10 albo micarte w nozu za 39:- ?
Chciec mozna..
  • 0

budo_raf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorau

Napisano Ponad rok temu

Re: ale tandeta
Nieeeno - kochani, to nóż? - to porażka, szkoda języka strzępić i klawisze zużywać........gdzie tu pasuje "Noże - magia stali"? gdzie dusza, gdzie artyzm, gdzie ten magnetyzm i chęć posiadania?


Niedobrze mi :blus:


:) :) :)
  • 0

budo_punisher
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 760 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZN/BLN
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: ale tandeta
I do tego ta pomarańczowo-jaskrawa rękojeść - cud miód, w oczy sie nie rzuca. :wink: :P
  • 0

budo_wiko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ale tandeta

I do tego ta pomarańczowo-jaskrawa rękojeść - cud miód, w oczy sie nie rzuca. :wink: :P


W terenie to może to być zaletą jeśli z jakichś przyczyn noża trzeba szukać np. wśród liści.
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: ale tandeta
najlepsze jest to że kiedyś na stronie był podpisany: "nóż typu tactical folder" :)
  • 0

budo_tau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ale tandeta
A ostrze tez z plastiku? :D
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ale tandeta
8O
  • 0

budo_mithrandir
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: ale tandeta
"Kershaw Boa
Rewelacyjny nóż typu "tactical folder" firmy Kershaw. Projekt znanego Kena Oniona. Szerokie ostrze typu "recurve" może być otwierane za pomocą kołka w ostrzu lub systemem "Speed Safe"."

To też z Militaria....
Tak przy okazji... Fajne co? Szczęśliwym użytkownikiem Boa jestem i nawet nie wiedziałem co mam, jakie alternatywy!:)
Cena też fajna...

Pozdr
Mithr
  • 0

budo_tatoine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 365 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: ale tandeta
Czy to "coś" na pewno wykonane jest z metalu?
Bardziej przypomina mi zabawki "samurajskie miecze" wykonane z pianki, które można było kiedyś nabyć w hipermarketach za 10zł.

Myślę sobie, że jednak te miecze to lepsza alternetywa. Po pierwsze prawie 4x tańsza, a po drugie miecz to zawsze miecz :) :) :)
Tatoine
  • 0

budo_dohap
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ale tandeta
Nie wiem, o co Wam chodzi... te kolory są bardzo modne... ergonomiczny kształt rekojesci, elegancja aż zabija, aerodynamiczny kształt, małe zuzycie paliwa.
...chociaż osobiście wolę modele z rozbudowaną wersją rambo: zapałki, kuchenka turystyczna, mała lodówka w rekojeści.
no i ta cena:) prawdziwa gratka dla konesera, myslę, że zamiast krytykować, każdy powinien sobie taki kupić.
ktoś przecież się namęczył projektując to cudo, więcej szacunku dla pracy ludzkiej :!:
  • 0

budo_maneva
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ale tandeta
fajne :) tak z ciekawosci - ciekawe kto jest potencjalnym odbiorca tego typu produktów.. nie wyobrazam sobie mimo wszytsko rodzica kupujacego dziecku taki noz np. na kolonie. nie ta wielkosc bo mimo wszytsko to kawalek stali (chocby tandetnej). dorosly ? no chyba ze nie krzty krytycyzmu w sobie.. czlonkowie "zroganizowanychgrup przestepczych" ? bo tam sie liczy efewkt psychologiczny a nie uzytecznosc. sluzby specjalne ?? :) :) jako material szkoleniowy :) ..znacie moze kogos kto sie napalil na to cudo ??
  • 0

budo_xarr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 409 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: ale tandeta
39zł ? - za darmo bym nie chcial a co dopiero placic za to ... zastosowania ? nie wiem - po zeszlifowaniu aport dla psa - rekojesc zawsze sie w trawie zobaczy ;> :twisted:
  • 0

budo_dr who?
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ale tandeta
eeeee tam nie znacie sie. Toz to specjalnie takie ekhm "jaskrawe" ma oslepic przeciwnika :) :) co do efektu psychologicznego to przeciez smiechem tez zabic mozna :twisted: 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024