Skocz do zawartości


Zdjęcie

napad na woronicza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_sokaq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: napad na woronicza

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa już kolejny temat sprzed paru miesięcy który odświeżasz 8O :roll: :!:


No super, ciesze sie charlie ze jestes na bierzaco i tak bierzesz sobie to do serca

! pOzDrAwIaM !
  • 0

budo_czuczumaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalinogród

Napisano Ponad rok temu

Re: napad na woronicza
Sokaq jest nowy i chcialby sie w starych topicach tez wypowiedziec i nie karccie go za to ze chce sie wypowiedziec :wink:
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: napad na woronicza
to sie nazywa nadgorliwosc :) :)
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: napad na woronicza
trochę odskoczę od tematu, ktoś tam napisał że powinno się gościa udupić jak w jakimś islamie, i słusznie jak dla mnie, zero cackania sie, zobaczcie do czego doprowadziła nasza europejska poprawnośc polityczna. Araby nie uznają naszych żadnych praw i obycajów my musimy uznawać ich bo jesteśmy cywilizowani. podobnie rzecz ma się z bandytami, dlaczego ja mam uznawać jego jakies prawa, bo przesytał już mnie napie....lac i jest teraz cacy i gucio, co to to nie, jak on z kopa to ja mu dwa. Nasz socjalistyczny aż wprost zachęca by łamać prawo, cały czas słysze że ten ukradł tyle, ten tyle i chodzą sobie jak gdyby nic. Nie jestem poprawny politycznie, aj ktoś grozi że zabije kogoś innego, to powinien dostać kulę w łeb, taniej co dal wszystkich i mniej zachodu, nie trzeba gnoja pilnować i płacic na niego przez iles tam lat.

Sorry, za ten post, ale pół godziny temu dowiedziałem się że kumpel leży połamany w wypadku samochodowym. Nic jeszcze nie wiem, meksyk kompletny. :cry:

Jeden kumpel juz leży połamany od grudnia gdzieś koło Olsztyna. Koleś tego kumpla który z nim jechał zginał bo chu...wi z drugiej strony się spieszyło, miał zabrane prawo jazdy, żyje nic mu nie jest, ciekawe jak to się wszystko skończy. na pewno nie wyrokiem.... bo tylko jeden trup był i to jakis bezrobotny. :cry:
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: napad na woronicza

trochę odskoczę od tematu, ktoś tam napisał że powinno się gościa udupić jak w jakimś islamie, i słusznie jak dla mnie, zero cackania sie, zobaczcie do czego doprowadziła nasza europejska poprawnośc polityczna.


czyli jesteś za wprowadzeniem kar fizycznych czy za przechodzenie na czerwonym świetle też ? a za niepłacenie alimentów ,używanie pirackiego oprogramowania ?
jak już pozwoli się policji bić ludzi to chyba nie myślisz że chłopcy będą się ograniczać
  • 0

budo_morfeusz76
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: napad na woronicza

w stanach gliniarze reagują na gwałtowny ruch na ulicy, i przy dużym pechu można dostać kulkę. Brat mi nieraz mówił, że u nich jak policja kogaś zatrzymuje to nie jest tak jak u nas (przepraszamy pana czy pan może to rzucić na ziemię bo musimy pana zatrzymać :-) ) albo jak na filmach, walą w gościa, jak zginie to zawsze wychodzi że to on był winien, po cholee machał bronia, a jak nie machał tylko sie stawiał i np. wyjął nagan z kieszeni to już w ogólejest z nim cienko. Coś za długo trwa ten cały bajzel z uprawnieniami policji, kiedyś było inaczej. po za tym AT nie zatrzymuje nikogo bez powodu

Moze bede tu niepopularny,ale chyba co niektorym cos sie pomylilo.
Co wy byscie chcieli jakies panstwo policyjne wprowadzic?Dajcie policji zbyt duze uprawnienia to zaczna co niektorzy to wykorzystywac.Policjant to czlowiek jak kazdy inny.Tez sa wsrod nich zakompleksieni frustraci i napewno swoje chociazby lozkowe niepowodzenia leczyli by wyrzywajac sie na przypadkowych ludziach.
A jesli chodzi o komendy do rzucenia broni...A co lepiej by bylo jak by od razu strzelali?Policja ma pilnowac porzadku,i jesli uzywa broni to w ostatecznosci.
A jesli chodzi o Stany,to powstrzymal bym sie z bezkrytycznym przenoszeniem wszystkich wzorcow na nasz grunt.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: napad na woronicza

A jesli chodzi o Stany,to powstrzymal bym sie z bezkrytycznym przenoszeniem wszystkich wzorcow na nasz grunt.


jak na razie to przenosimy wzorce od nich, ale tylko te proste i atakcyjne, wieńce na święta też się już u nas wiesza, noie wspominając o halloween czy walentynkach talie bzdurstwa to bierzemy, ale ich zasady co do kwestii spożywania napoajów procentowych to już by nam nie pasowały.
  • 0

budo_miszka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WARSZAWA

Napisano Ponad rok temu

Re: napad na woronicza

kaz˙de dzia?anie niesie ze soba˛ pewne konsekwencje, to, co sie˛ sta?o jest naturalna˛ konsekwencja˛ tego dzia?ania, wie˛c zasadniczo gos´ciu powinien byc´ szcze˛s´liwy, z˙e w ogóle z˙yje...


to jak w tym dowcipie o skinach ktorzy uratowali zycie staruszce - przestali ja kopac!

chlopak powinien sie pojawic z wiazka gozdzikow i przylizana fryzura w komendzie i podziekowac!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024