Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co to jest Chi Ryu ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomek.p
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co to jest Chi Ryu ?
Witam wszystkich

Mam prosbe ostatnio slyszalem cos o stylu Chi Ryu. Musze przyznac ze bylo to kilka roznych od siebie opini. Podobno byl jakis oboz czy staz w wakacje. Niektorzy mowia ze im sie bardzo podobalo a inni ze wyciaganie pieniedzy. Jako ze bardzo interesuja mnie rozne odmiany tradycyjnych japonskich sztuk walki a szczegolnie aiki jujutsu mam pare pytan:
Czy ktos z was trenuje chi ryu lub mial jakies doswiadczenia w tym temacie i jaka jest wasza opinia o tym stylu ?
Czy gdzies w malopolsce jest jakas szkola ?
Jaki poziom prezentuja instruktorzy tego stylu ?
Czy to jest prawda ze zalozyciel tego stylu (nie znam dokladnie nazwiska) jest europejczykiem i podobno nie prezentuje poziomu mistrzowskiego ?

Prosze o was o odpowiedzi na moje pytania gdyz nie mam swojego zdania na ten temat a bardzo zaintrygowaly mnie rozne opinie o tym stylu i ludziach z nim zwiazanych. Moze ktos z was podzieli sie ze mna swoimi uwagami na ten temat.

Z gory bardzo dziekuje
Pozdrawiam
Spajki
  • 0

budo_roslon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 801 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Co to jest Chi Ryu ?
Znam osobiście szefa CHi Ryu na Polskę Ireneusza Druciarka ze Szprotawy. Wie co mówi i wie co robi... świetny fachowiec.
Z tego co wiem teraz urządza staż w swoich okolicach.
Adres stron jego Klubu to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ale ostatnio nie działają :-( :(
a telefonu nie mam...

R
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Co to jest Chi Ryu ?

Znam osobiście szefa CHi Ryu na Polskę Ireneusza Druciarka ze Szprotawy. Wie co mówi i wie co robi... świetny fachowiec.
Z tego co wiem teraz urządza staż w swoich okolicach.
Adres stron jego Klubu to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ale ostatnio nie działają :-( :(
a telefonu nie mam...

R


Wlasnie moze mi ktos wytlumaczy jak to jest z tym przedstawicielstwem ?

Wprowadzal Chi ryu do Polski - Jozek Gora z Oświecimia i byl wylacznym przedstawicielem stylu. Nastepnie okazalo sie ze Szprotawa ktora coraz to zmieniala przedstawicielstwa od WJJKO po Kawashi az poChi-ryu ma przedstawicielstwo a nawet w struktorach nie ma Jozka - a teraz czyttam ostatniego samuraja i widze ze Jozek robil oboz z Bernaschewiczem i jest tam napisane ze jest prezydentem tego stylu na Polske.

Cos tu chyba nie tak - czyzby Johny robil przekrety czy tez ktoras organizacja ?
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Co to jest Chi Ryu ?
O strona nie dziala !!! 8)
Ciekawe - ciekawe -to teraz moze juz bedzie inny system ;)
  • 0

budo_roslon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 801 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Co to jest Chi Ryu ?
Właśnie z nim będzie staż-Bernaschewiczem
Strona nie działa ale nadal Chi Ryu- rozmawiałem niedawno z Panem Irkiem...


A co do spraw organizacyjnych to mnie one mało interesują... to już ich sprawa, ja tylko wiem co Pan Irek robi na macie...


R.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Co to jest Chi Ryu ?
No coz zapewne robi sie to co w wiekszosci organizacji - sami wylaczni przedstawiciele :) 8)

Jesli Ciebie interesuje tylko to co kto robi to Twoja sprawa - ja lubie wiedziec o osobach oprocz tego co robia jeszcze jak postepuja 8)
Wiadomo przynajmniej z kim trzymac ;)
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co to jest Chi Ryu ?
z shihan Bernaschewiche miałem stycznośc na kilku obozach u Jacka Wysockiego, umiejętności ma no i jest bardzo wesoły, taki śmieszek :-)
Chi Ryu to styl łączący tradycyjne jiu-jitsu (Hakko Ryu) z karate i aikido, dodatkowo shihan ćwiczy też iaido, miałem z nim okazję potrenowac :-)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Co to jest Chi Ryu ?

z shihan Bernaschewiche miałem stycznośc na kilku obozach u Jacka Wysockiego, umiejętności ma no i jest bardzo wesoły, taki śmieszek :-)
Chi Ryu to styl łączący tradycyjne jiu-jitsu (Hakko Ryu) z karate i aikido, dodatkowo shihan ćwiczy też iaido, miałem z nim okazję potrenowac :-)


No i oprocz swojego stylu robi tez fajna nowoczesna samoobrone.
  • 0

budo_goral3
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:czarny dunajec

Napisano Ponad rok temu

Re: Co to jest Chi Ryu ?
Jest jeszcze sekcja w Zakopanem i Nowym Targu
prowadzi Rafał Tokarczyk
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024