Skocz do zawartości


Zdjęcie

holyfield vs toney


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

holyfield vs toney
Oglądałem tę walkę na żywo (tvp o 4 rano), warto było, Toney dał pokaz szybkości i techniki, był niesamowity. Uderzał z każdej pozycji, wspaniały balans ciałem, miny do publiczności i luz, Holy nie mógł znaleźć nań sposobu. Osobiście lubię Holyfielda, ale to już chyba czas zakończyć karierę.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dołączona grafika

41-letni Evander Holyfield został pokonany przez Jamesa Toneya w bokserskim pojedynku wagi ciężkiej rozegranym w Las Vegas.


Przed pojedynkiem 41-letni Holyfield (za dwa tygodnie będzie miał urodziny), czterokrotny mistrz świata, liczył, że po zwycięstwie z Toneyem otrzyma kolejną szansę walki z Mike'em Tysonem. Jego nadzieje zostały szybko rozwiane.

35-letni Toney pokonał Holyfielda przez techniczny nokaut w 9. rundzie. Walka był zakontraktowana na 12. rund.

Po słabszej pierwszej rundzie, od drugiej Toney dyktował warunki, zadawał więcej ciosów, był dokładniejszy i szybszy. W momencie przerwania konfrontacji wyraźnie prowadził na kartach punktowych wszystkich sędziów. W połowie 9. rundy Holyfield dostał serię silnych ciosów na korpus i upadł na deski. trener Holyfielda - Don Turner, poprosił arbitra o przerwanie walki.

"Widziałem jak czterech mężczyzn zmarło w ringu. Nie chciałem zobaczyć tego po raz kolejny" - powiedział Turner.

"Holyfield jest wielkim bokserem i mam do niego wiele szacunku, ale dzisiaj byłem naprawdę głodny zwycięstwa. Jest mi przykro, że musiałem posłać Holyfielda na deski” – powiedział po walce Toney.
Holyfield poniósł siódmą porażkę w blisko 20-letniej karierze. Na koncie ma również 38 zwycięstw (25 przed czasem) i dwa remisy. Toney zwyciężył po raz 67. (43 KO). Cztery razy przegrał, a dwa pojedynki zremisował.
Weteren boskerskich ringów po przegranej walce powiedział, że w najbliższych dniach podejmie decyzję, czy będzie kontynuował karierę.


  • 0

budo_shy1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:trzebnica

Napisano Ponad rok temu

Re: holyfield vs toney
hi
podobnie odczucia

czekalem do 4 rano. Toney obiecal ze pokana legende i tak tez sie stalo...
szkoda mi tylko ze holy nie bardzo we kiedy sie wycofac i oby poprzez pryzmat szmalu nie zostal zapamietany, jako ten, ktory odchodzac na sportowa emeryture dostawal baty od kazdego.

momo to chyle czola ... wielki fighter.

Toney... szykuje sie wielki fighter, a zmiana wagi widocznie mu sluzy, oby tak dalej.

pozdrawiam
shy1
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: holyfield vs toney
moze holy powinien sprobowac k1 to ostatnio modne u "niedowartosciowanych" bokserow...nie sadze zeby poszel na emeryture- te typy poprostu tak maja :(
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024