Skocz do zawartości


Zdjęcie

BTT OPEN CHALLENGE TO BRAZIL DOJO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_kapu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

BTT OPEN CHALLENGE TO BRAZIL DOJO
OTWARTE WYZWANIE BTT DO BRAZIL DOJO

Luis Roberto 'Bebeo' Duarte ktory jest jednym z zalozycieli BRAZILIAN TOP TEAM, rzucil otwarte wyzwanie nowemu teamowi mma: BRAZIL DOJO zalozonego przez Wallida Ismael'a oraz Antonio Inoki'ego.

Przez ostatnie kilka tygodni bylismy atakowani przez pana Wallida Ismaila. Sposob w jaki Ismail prowadzi swoj biznes sprowokowal nas(BTT) do napisania tego listu.

Wszyscy w brazylijskim swiecie mma wiedza ze Wallid nigdy nie byl dobrym przykladem honoru i etyki, co niejeden raz udowodnil. Ismail długo utrzymywal sie na topie probujac zrobic z siebie znanego fightera. Czy mu sie udalo?? Tak, ale pomijajac jego slawe, jest jedna rzecz ktorej nigdy nie osiagnie: nie bedzie dobrym fighterem(chodzi o MMA). Po kilku wygranych walkach w sportowym jiu-jitsu z czlonkami rodziny Gracie zyskal duza slawe i uznanie, jednak ciagle nie pokazal na co go stac w ringu.

Przy tworzeniu BRAZILIAN TOP TEAM przyswiecalo nam jededno marzenie - chcielismy byc czescia najlepszej druzyny mma na świecie, i to wlasnie jest powod dla ktorego Wallid nigdy nie bedzie tu mile widziany. Niedawno Ismail nawet insynuowal ze bardzo niechetnie widzi siebie w BTT. Oczywistym jest jednak to ze jest to dla niego niemozliwe i dobrze o tym wie.

Po gali JUNGLE FIGHT Ismail stwirdzil ze najlepsza druzyna mma w brazyli jest jego BRAZIL DOJO. Powinno byc jasnym ze druzyna Wallida jest po czesci zlozona z zawodnikow niewiedzacych nawet o tym ze sa jej członkami!!

Wielu zawodnikom powiedziano tez ze musza doloaczyc do BRAZIL DOJO aby moc wziac udzial w JUNGLE FIGHTcie. Ismail zaprosil m.in. Allana Goesa ktory jednak nie zgodzil sie na udzial w JB. Podobnie bylo z Carlosem Berreto, ktory rowniez odmowil. A poniewaz Wallid potrzebowal wielkich nazwisk na karcie JF umiescil na niej wspomnianego Berreto, po czym stwierdzil ze ulegl on kontuzji i z tego wlasnie powodu nie moze on wziac udzialu w gali, co jest oczywiscie nieprawda.

Naszym zdaniem Ismail nie ma talentu do stworzenia swojej wlasnej druzyny mma, totez obiecuje zlote gory wszystkim zawodnikom z innych druzyn aby dolaczyli do jego DOJO.

Wiec jesli Wallid tak bardzo chce zdobyc tytuł najlepszej drzuzyny mma w brazyli BRAZILIAN TOP TEAM ma dla niego propozycje:

Panie Ismail jesli rzeczywiscie wierzysz w to ze twoja druzyna jest najlepsza sprawdzmy sie:

W BTT jest juz wszystko przygotowane na starcie miedzy 7 fighterami z BRAZIL DOJO a 7 z BRAZILIAN TOP TEAM. Ty wybierasz szesciu reprezentantow swojej druzyny,a my szeciu z naszej. Gwozdziem programu bedzie wyzwanie bezposrednio rzucone tobie panie Ismail. Dajemy ci mozliwosc wyboru swojego przeciwnika. Murilo Bustamante albo Mario Sperry. Obaj sa gotowi walczyc z toba.

Wybierz jednego z nich z ktorym chcialbys walczyc. Bedzie to najlepszy sposob na rozwiazanie zarowno starych jak i aktualnych sporow miedzy nami, dodatkowo dajac fanom i publicznosci szanse przekonac sie czy jestes prawdziwym fighterem.

PROSZE nie zaslaniaj sie sprawami finansowymi, kontuzjami czy innymi usprawiedliniami. Nie narazaj BRAZIL DOJO na wstyd swoim zachowaniem, gdyz w ten sposob dasz im kolejna zla lekcje(techniki ktorych nauczsz). Zdazyles juz nauczyc ich braku etyki i honoru, a jesli nie przyjmiesz tego wyzwania nauczysz ich dodatkowo tchorzostwa.

Juz czas sprawdzic kto jest mezczyzna a kto tchorzem. Jestem przekonany ze czlonkowie BRAZIL DOJO przyjma wyzwanie, moje jedyne watpliwosci budzisz ty, Wallid. Wiec daj swoim zawodnikom przyklad jak byc prawdziwym mezczyzna i fighterem - STAŃ DO WALKI! BTT czeka na ciebie...

Z wyrazami szacunku,

Luis Roberto 'BEBEO' Duarte
BRAZILIAN TOP TEAM


No ladnie, brazylijczycy ostro jada po sobie :twisted: ale co jak co jesli Ismail przyjmie wyzwanie szykuje sie bardzo interesujaca gala. Szczerze popieram BTT gdyz jest to chyba najlepsza metoda rozwiazywania kofliktow(szczegulnie dla nas, fanow :wink: ). Ciekawy jestem odpowiedzi Wallida, czy okaze sie prawdziwym fighterem czy tchorzem....

ps. Gwoli scislosci przypominam ze za ta walke nie sa przwidziane zadne honoraria. jest to starcie majace tylko i wylacznie na celu sprawdzenie ktory team jest najlepszy w brazylii.
  • 0

budo_kapu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: BTT OPEN CHALLENGE TO BRAZIL DOJO
BRAZIL DOJO bardzo szybko odpowiedzialo na wyzwanie rzucone im przez BRAZIL TOP TEAM. Podobno Wallid Ismail i jego team sa gotowi do walki z BTT.

Nikt nie bedzie mnie bezkarnie nazywal tchorzem... moje zycie jest na widoku publicznym i zbudowalem je walczac w ringu. Liderzy BTT to nieuduacznicy i głupcy... Moja druzyna istnieje zaledwie poltora miesiaca i juz jest gotowa stawic im czola. Jednak zrobimy to profesjonalnie. taka walka moglaby odbyc sie na nastepnym Pride albo Jungle Fight'cie. Zamierzam udowodnic BTT jak bardzo sie myla w swoich osadach...

Wallid Ismael
BRAZIL DOJO


Wielu zawodnikow juz powierdzilo swoj udzial w nachodzacym starciu miedzy obydwoma teamami. Jedną z najwiekszych niespodzianek jest niewatpliwie Luis Alves - trener muay thai minotauro, ktory chce zmierzyc sie z Paulo Nikolai - instruktorem muay thai BRAZIL DOJO.

Kolejna niespodzianka jest zapowiedz Pele Landiego(i jego PELE TEAM) ktory chce walczyc po stronie BRAZIL DOJO. Pele podobono ma walczyc z Murolo Bustamante a Wallid ze Sperrym.

Innymi potwierdzonymi zawodnikami w barwach BD sa m.in. Evangelista 'Cyborg' Santos oraz Marcelo 'Tigre'.

Uhu bedzie ciekawie!!!
dalsze info juz wkrotce....
  • 0

budo_ulver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legnica

Napisano Ponad rok temu

Re: BTT OPEN CHALLENGE TO BRAZIL DOJO
dobra robota Kapu :-)
  • 0

budo_kapu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: BTT OPEN CHALLENGE TO BRAZIL DOJO
hehe dzieki!
postaram sie byc w tym temacie na bieżąco :wink:
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BTT OPEN CHALLENGE TO BRAZIL DOJO
Dołączona grafika
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: BTT OPEN CHALLENGE TO BRAZIL DOJO
Zapowiada się baaaardzo ciekawie.
Ciekawe czy Minotauro też ma walczyć :twisted:
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: BTT OPEN CHALLENGE TO BRAZIL DOJO
Ja mam tylko nadzieje ze to sie odbedzie na profesjonalnym poziomie a nie w "polskim" stylu.
A ze zobaczymy brazylijskich Top zawodnikow w akcji to mnie cieszy. Jednakze sadze ze wiekszosc winna zostac przy sporcie i niewychylac sie do Vale Tudo.
  • 0

budo_karate kid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BTT OPEN CHALLENGE TO BRAZIL DOJO

Ja mam tylko nadzieje ze to sie odbedzie na profesjonalnym poziomie a nie w "polskim" stylu.




Przepraszam Hast ale czy ty cos sugerujesz z tym "polskim" stylem a propos vale tudo?
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: BTT OPEN CHALLENGE TO BRAZIL DOJO

Przepraszam Hast ale czy ty cos sugerujesz z tym "polskim" stylem a propos vale tudo?


W inna strone sugestie mam. Polacy sa znani, kiedys jak i obecnie, ze swoich "najazdow" "zajazdow" i "znaczenia terenu". Mam wiec nadzieje ze owo wyzwanie w brazyli odbedzie sie poprzez profesjonalny show a nie jakas zadyme.
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: BTT OPEN CHALLENGE TO BRAZIL DOJO
Przeczytalem kolejny raz moje wypociny. Moja aluzja tyczy sie tematu "wyzwan" do walki a nie samych walk !! Tak wiec za nieporozumienie sorry.
  • 0

budo_karate kid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BTT OPEN CHALLENGE TO BRAZIL DOJO
Oki nie ma sprawy. To ja zle zrozumialem :roll:
  • 0

budo_kapu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: BTT OPEN CHALLENGE TO BRAZIL DOJO
Członkowie BRAZILIAN TOP TEAM - Mario Sperry i Murilo Bustamante wydali oficjalne oswiadczenie dotyczace ostatniej wypowiedzi Wallida Ismaila:

"Wallid w swojej odpowiedzi przyjal wyzwanie. Wsrod glupot ktore tam wypisal da sie rowniez odnalezc dwie wazne rzeczy, ktore musza zostac wyjasnione:

Pierwsza sparawa: Nigdy nie bylo zadnych powiazan miedzy BTT i BRAZIL DOJO. Nie utrzymujemy z nimi zadnych kataktow, aczkolwiek pan Ismail oglosil w japoni co innego prawdopodobnie po to by zyskac dobra reputacje i poparcie wsrod japonskich fanow.

Druga wazna sprawa: Zaproszenie do walki dla pana Ismaila z jednym z nas jest ciagle aktualne. Jesli jednak Wallid odmowi tej walki inne przestaja miec sens

Czekamy na odpowiedz pana Ismaila, oczekujac ze podejmie wyzwanie"

Mario Sperry i Murilo Bustamante
BRAZILIAN TOP TEAM

ja tez czekam :wink:
  • 0

budo_trochim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BTT OPEN CHALLENGE TO BRAZIL DOJO
Widzę, że w Brazylii inaczej się załatwia takie sprawy. Prawdopodobnie film z tego wydarzenia nie będzie tylko krążył po Internecie, ale pojawi się na PPV :D .
  • 0

budo_kapu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: BTT OPEN CHALLENGE TO BRAZIL DOJO
Z najnowszych wiesci wynika iz Paulo Filho opuscił BRAZILIAN TOP TEAM na rzecz BRAZIL DOJO(...zdrajca :bad-words: )

Tłumaczac swoja decyzje Fihlio powiedział:

"Wallid złozył mi oferte nie do odrzucenia. Zamierzam dzis pwiadomic BTT o swojej decyzji."


Przejscie Fihlia jest niewatpliwie konsekwecja sporu miedzy BTT a BD. Podobnie jak Paulo do BRAZIL DOJO z BRAZIL TOP TEAM kilka tygodni temu przeszli: Carlos Baruck i Darrel Gholar.
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: BTT OPEN CHALLENGE TO BRAZIL DOJO

Podobnie jak Paulo do BRAZIL DOJO z BRAZIL TOP TEAM kilka tygodni temu przeszli: Carlos Baruck i Darrel Gholar.


Darrell Gholar odszedł z BTT?
Nie chce mi się wieżyć, żeby Brazil Dojo płaciło więcej niż BTT, może ci goście obawiali się że wkrótce i tak polecą?
Kapu, nie wiesz może kto daje kasę na BD?
  • 0

budo_grayfox
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: BTT OPEN CHALLENGE TO BRAZIL DOJO
pewno INOKI :)
  • 0

budo_kapu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: BTT OPEN CHALLENGE TO BRAZIL DOJO

Kapu, nie wiesz może kto daje kasę na BD?


Nie zapominaj o Inokim, ktory jest wspolwlascicielem BD. Ma swoja federacje w Pro Wretlingu oraz inne takie :wink: i wogule japonczycy sa o wiele bardziej nadziani od brazylijczykow. Zreszta wydaje mi sie ze w BTT nie trenuje sie dla kasy. Jak sam Arona kiedys przyznal gdy wracal do BTT - sa tam poprostu najlepsi fighterzy(a od kogo mozna sie czegos nauczyc jak nie od lepszych od siebie :wink: ) . Jednak jak widac dla niektorych bardziej liczy sie kasa... :blus:

ps. Tarciu trenujesz jeszcze? dawno na gwardi cie nie widzialem :wink:

pozdr.
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: BTT OPEN CHALLENGE TO BRAZIL DOJO
Fakt, zapomniałem o Inokim.
Ma z pewnością forsy jak lodu, a jak on nie ma, to znajdzie w Japonii ludzi którzy mają ;)
Ale chrzanić to, i tak BTT jest najlepsza :)

ps. Tarciu trenujesz jeszcze? dawno na gwardi cie nie widzialem


Zacząłem treningi Muay Thai u K.O.WALa, a wszystkiego na raz nie pociągnę (czas, kasa). Ale ja tu jeszcze wrócę :twisted:
Cholera, miałem cichą nadzieję że jeszcze parę miesięcy treningów i uda mi się Ciebie kiedyś odklepać, a tu dupa, jak wrócę na Gwardię to Kapu będzie conajmniej z purpurą paradował :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024