Skocz do zawartości


Zdjęcie

pokaz bjj i vt w lublinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

pokaz bjj i vt w lublinie
W poniedziałek o 10.30 w staszicu odbędzie się kilka pokazów, min bjj i vale tudo, zapraszam.

Dołączona grafika
  • 0

budo_zerthimon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu

Napisano Ponad rok temu

Re: pokaz bjj i vt w lublinie
Byłem. Chodze do tej szkółki. Fiodor, który to byłeś Ty? Chyba się przekonam do BJJ. Podobało mi się bardzo. Trenuje u Irka Kołodziejaka fikołki i pare razy widziałem wasze treningi, ale na pokazie to było co innego. Naprawdze spoko pokaz (dziewczyny był zachwycone ;) ). Tak powiem troche o reakcji na pokazy moich ruwieśników. Ogólnie to ciasnota umysłowa i ignorancja się szerzy. Paru znajomych mam po karate/tkd i byli bardzo mocni w gębie. Wątpie żeby ktokolwieg się zainteresował bjj odemnie ze szkoły. Podobno gość z 5kyu karate (taki wysoki, brunet, krutkie włosy, na czarno ubrany) walczył z kimś od was z sekcjj . Nie widziałem tego, ale słyszałem troche komentarzy (ignoranckich ostro). Wkurzyli mnie oni strasznie. Skwitowali bjj jako "pieszczoty", a i słyszałem, ze zawodnicy robią straszne błędy w walce bo gdzież to taka pochylona postawa.
Sprubuje się wybrać do Was a trening, ale wkrótce (finanse i czas) :/ No właśnie - czy można załóżmy zacząć treningi od połowy sezonu?
  • 0

budo_nemjon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin Town

Napisano Ponad rok temu

Re: pokaz bjj i vt w lublinie
ta był podobno jakis taki jeden co sie odwarzył i dostał
od tomkaw banie ale musialy byc jaja ja nie moge
po tym pokazie na treningu były 4 nowe osoby nie wiedomo czy beda
cwiczyc alke chyba im sie spodobalo 8) 8)
teraz jak jest duzo nowych to maja z kim cwiczyc
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pokaz bjj i vt w lublinie
Była to impreza charytatywna. Widzowie mieli niezłą rozrywke, my niezły ubaw a dzieci z domu dziecka pieniążki 8)

Wrazenia po pokazie. Udał sie i to bardzo. Odnośnie reakcji widownie to dziewczynom strasznie spodobały sie spodenki bad boya i zaczepiały mnie po pokazie :lol:
Pokaz bjj, spodziewałem sie że ludzie mogą nie kumać, co to za przytulanki itp.. hmm trzeba było spróbować
Pokaz vt, to sie ludziom podobało, pewnie starsze nauczycielki były w szoku :wink:
Po pokazie karateka chciał sie sprawdzić z Luzikiem, zapewne biały pasek błysnął mu w oku. Ciosy tylko na korpus. Pierwsza walka 23 sek -balacha, druga 27 sekund i chyba mata leo, trzecia walka Luzik zjadł go lowkickami. I tyle.

Za pare dni wrzuce fotki
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pokaz bjj i vt w lublinie

Tak powiem troche o reakcji na pokazy moich ruwieśników. Ogólnie to ciasnota umysłowa i ignorancja się szerzy. Paru znajomych mam po karate/tkd i byli bardzo mocni w gębie. Skwitowali bjj jako "pieszczoty"


Szkoda że nie chcieli sie troche poprzytulać. Tak to jest z bjj że wyglada jak wyglada, pokazy może nie zachecą do trenowania tylko chyba trzeba jakiemuś niedowiarkowi udowodnic skuteczność bjj na jego własnej skórze a raczej stawie.

a i słyszałem, ze zawodnicy robią straszne błędy w walce bo gdzież to taka pochylona postawa.


Chodziło o postawe w bjj czy w czasie sparingów vale tudo?

Sprubuje się wybrać do Was a trening, ale wkrótce (finanse i czas) :/ No właśnie - czy można załóżmy zacząć treningi od połowy sezonu?


Jasne

pzdr
  • 0

budo_trochim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pokaz bjj i vt w lublinie
Mam nadzieję, że udostępnicie w sieci wideo z tego pokazu. Może za kilka lat ten pokaz będzie tak znany jak ten z przed 10 lat :wink: .
  • 0

budo_zerthimon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu

Napisano Ponad rok temu

Re: pokaz bjj i vt w lublinie
TKD 3 moze 4 miechy
" jeżeli ja bym kopnął tak pochylonego faceta w twarz z nozyc to zapewniam, że baaardzo by gościa zabolało"

"na każdej walce Moziego w chwyt i na ziemię, gdzie nie ma żadnych szans, a mógł Mozi kpnąć w głowe? jaja? nie!!!"

"...gdybym miał pełne ochraniacze, spróbowałbym"

fajny gość :D
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pokaz bjj i vt w lublinie

TKD 3 moze 4 miechy
" jeżeli ja bym kopnął tak pochylonego faceta w twarz z nozyc to zapewniam, że baaardzo by gościa zabolało"

"na każdej walce Moziego w chwyt i na ziemię, gdzie nie ma żadnych szans, a mógł Mozi kpnąć w głowe? jaja? nie!!!"

"...gdybym miał pełne ochraniacze, spróbowałbym"

fajny gość :D


:lol: :lol: :lol: :lol:

DOBRE!!! Przypomina mi się koleś - co napisał że jak się kopie kolano na głowę to:

"przy probie kopnięcia w głowe chwytasz prawą ręką za kość piszczelową, barkiem opadasz na kolano i kolanko kopiącego łamie się samo. " hehehehehe - więcej [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Z takimi trzeba sparować i tyle... Albo zapraszać na treningi. Z biegiem czasu zmądrzeją.
  • 0

budo_pinecone85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: pokaz bjj i vt w lublinie
Hehe pokaz byl zajeboza wszystkim sie podobal nawet mojej wychowawczyni 8) tylko ciekawe jakie beda konsekwencje tego pojedynku luzik vs karateka bo caly "incydent" zarejstrowala dyrektorska kamera :) zobaczymy jutro na godz wych. napiszczie mi cos o tych nowych wszyscy sa z mojej budy? Ja wracam dokladnie od poczatku listopada, zajebiscie zaluje ze nie moge cwiczyc teraz bo mam niezla zajawke ehh :cry: Zerthimon do ktorej klasy chodzisz?
  • 0

budo_grayfox
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: pokaz bjj i vt w lublinie

Pierwsza walka 23 sek -balacha, druga 27 sekund i chyba mata leo, trzecia walka Luzik zjadł go lowkickami. I tyle.


ci karatecy to sie chyba nigdy nie nauczą :?
  • 0

budo_czempion
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: pokaz bjj i vt w lublinie
Bjj jest kompleksowe..boks,lowkasy,chwyty...kazdy ma jakies atuty..co do luzika i jego pochylonej sylwetki i zlosliwych komentarzy co do pozycji w stojce to powiadamiam przesmiewcow,ze glowny atut Tomka to chwyty..najlepsze w sekcji a do tego okazalo sie,ze lowkick jest tez jego mocna strona...ja dla przykladu parter mam od luzika slabszy...ale co do stojki to zapraszam wszystkich przesmiewcow na VT w pazdzierniku...chyba jako jedyny nosze niebiekie Gi w sekcji..serdecznie zapraszam!!!
  • 0

budo_distephano
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: pokaz bjj i vt w lublinie
Dla mnie najlepsze jest to,że w trzeciej walce z tym karateką,Luzik SKOPAŁ go okrutnie.
Właściwie wykopał go z maty...
Rozumiem,że parteru mógł nie znać i dlatego przegrał 2 walki,ale low kicki?
Żenada.
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pokaz bjj i vt w lublinie

Dla mnie najlepsze jest to,że w trzeciej walce z tym karateką,Luzik SKOPAŁ go okrutnie.
Właściwie wykopał go z maty...
Rozumiem,że parteru mógł nie znać i dlatego przegrał 2 walki,ale low kicki?
Żenada.

Nie w każdym stylu/klubie karate ćwiczy się lowkicki. A poza tym im niższy stopień i wiek, tym większe ego. :)
  • 0

budo_pinecone85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: pokaz bjj i vt w lublinie
Ten typ ponoc trenowal K.Kiokuszin( nie wiem jak to sie pisze) a tam lowkick jest integralna i dosc istotna czesc treningu :? wiec typek nie pokazal nic specjalnego, powiem wiecej tak jak on potrafilby walczyc kazdy szaraczek z ulicy, zgadza sie distephano zenada( kolo cwiczy 5-6 lat)
  • 0

budo_nemjon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin Town

Napisano Ponad rok temu

Re: pokaz bjj i vt w lublinie
noo łukasz a ty sie nie opie....
w domu tylko rusz 4 literki i przyjdz na jakis trening
pogadamy troszke beda ostre jajca 8) :)
  • 0

budo_distephano
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: pokaz bjj i vt w lublinie
No ale jednak tamten karateka zyskał sobie mój szacunek,gdyż jako jedyny wątpiący zdecydował się na bezpośrednią konfrontację.
Do tego trzeba odwagi.
W tym przewyższył on swoich kumpli kilka razy.
Brawo.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: pokaz bjj i vt w lublinie
Twój post distephano mi się podoba, gość chciał powalczyć i to się liczy, a o tych typkach co komentowali pokaz w szkole, coż powiedzieć, niech dalej komentują skoro nie potrafią nic innego.
  • 0

budo_pinecone85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: pokaz bjj i vt w lublinie
Karolku dopiero 1 litopada mam ostre problemy zdrowotne... naprawde ostre, zapytaj Saka on wie o co chodzi, takze do zobaczyska w listopadzie 8) papa 8)
  • 0

budo_nemjon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin Town

Napisano Ponad rok temu

Re: pokaz bjj i vt w lublinie
Oj szkoda mam nadzieję ze szybko dojdziesz do siebię i znowu powalczymy(na następnym treningu sie go zapytam jak u ciebie)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024