Skocz do zawartości


Zdjęcie

grupa BJJ w Gliwicach - dołączenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_amioko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 428 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

grupa BJJ w Gliwicach - dołączenie
Witam :)
Czy ktoś mógłby napisać czy do grupy BJJ w Gliwicach można (ewentualnie) dołączyć pod koniec września / początek października - wiem, że treningi zaczęły się 1 IX, ale na stronie bjj.pl nie ma informacji o ewentualnym dołączeniu :(
I czy do tej grupy mogą uczęszczać kobiety (raczej szczupłe) – chodzi mi o to jak jest w rzeczywistości.
I czy naprawdę można zacząć treningi „od zera” (choć mam nadzieję, że opinia wyrażona przez EDIpro_ oraz grimper – w poście „Zapytanie zoltodzioba” z Pon Maj 20, 2002 jest aktualna :P ).
Próbowałam znaleźć jakiś adres e-mail bezpośrednio powiązany z gliwickim BJJ, ale mi się nie udało :( - a tutaj zagląda chyba sporo osób tam trenujących.
Pozdrawiam

Ale się tak całkiem nie obijam – lokalizację i cenę sama znalazłam w sieci :) Ale najlepsze są informacje „z pierwszej ręki”.
  • 0

budo_sprinter
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: grupa BJJ w Gliwicach - dołączenie
No chyba nie myslisz ze Ci ktos zabroni zaczac trenowac - przyjma Cie kiedy bedziesz chcial - pieniazki i tyle $$$$$$$$$$$$$$$$$
  • 0

budo_thor_n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: grupa BJJ w Gliwicach - dołączenie
Ja trenuje w Gliwicach - mozesz smialo przyjsc i trenowac kiedy tylko zechcesz. Kobiety szczuple moga trenowac bjj u nas (aczkolwiek zadna kobieta teraz u nas nie trenuje). Treningi zaczniesz od zera - co chwile przychodzi ktos nowy. Jak chcesz czegos konkretniejszego sie dowiedziec to zapraszam na moje gg 27541 - pozdrawiam
  • 0

budo_amioko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 428 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: grupa BJJ w Gliwicach - dołączenie
sprinter - moze tak, ale chyba nie tylko to się liczy :P
Thor_N - dzięki za odpowiedź, odezwe sie na gg
pozdrawiam
  • 0

budo_thor_n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: grupa BJJ w Gliwicach - dołączenie
AMIOKO czekam na gg - udziele wszelakich informacji
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024