Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zawody - przygotowanie co i jak


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_barti
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Zawody - przygotowanie co i jak
Na poczatej vitam wszystkich ! Słuchajcie drodzy bywalce forum budo mam do was prośbe niedługo bede miał pierwsze w swoim życiu zawody w tkd WTF. Wiem że trener tesh jest pomocny w przygotowaniach ale chciałbym abyście dali mi pare wskazowek jak spisywac sie na macie. Jesteście bardziej doświadczeni odemnie i chetnie dowiem sie czegoś ciekawego jak trenować przed zawodami i jak zachowywac sie na ringu. Prosze o wasze wskazówki
  • 0

budo_eternite22
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody - przygotowanie co i jak
U nas w klubie trwaja przygotowania do zawodow piatkowych. Startuja dwie osoby, cwicza wszyscy. W efekcie przygotowan ledwo jestesmy w stanie dowlec sie do szatni. Duzy nacisk na kondycje i wytrzymalosc szybkosciowa, ewentualnie na szczegoly techniczne. I bardzo duzo sparringow.
  • 0

budo_picachu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk megalopolis

Napisano Ponad rok temu

Re: Zawody - przygotowanie co i jak
I-sze zawody weź na luzach uda sie to dobrze nie to nie, trudno nie ma sie co łamać. Chodzi o nie spalenie sie przed wejsciem na mate i o zobaczenie od potrzewki jak to jest. Idź na zawody z lekką zlewką ale nie na odwal (trudne nie :) ), mi to pomaga bo zawsze moze byc tylko lepiej :P . Walcz na luzach nie spinaj się i TRZYMAJ GARDE :twisted: zeby to nie byly twoje I-sze i ostatnie zawody zarazem, bo jak trafisz na kogoś dobrego żebyś głowy nie stracił.

Troszke może przesadzilem ale po czesci zapamietaj moje slowa :) . i cóż powodzenia. :twisted:

KILL AM ALL :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024