Skocz do zawartości


Zdjęcie

Steven Seagal na Karowej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
553 odpowiedzi w tym temacie

budo_combol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Ty chyba Szczepan zatraciles juz nasze narodowe poczucie humoru...... heh....

Moze i leniwa z niego kluska ale nie mnie ja sadzic.

A kiedy Ty z nim cwiczyles Szczepanie?
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Szczepciu, a cwiczyłeś z nim? :lol: Bo widzisz my ćwiczyliśmy i muszę powiedzieć, że wolę takie minus 10 kyu, niż przynajmniej parę "solidnych" 6 danów.

Oczywiście, że widać, że forma już nie ta, a aikidocki relaksik jaki prezentował był naprawdę przyzwoity. :lol:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Jezu, jak ty cwiczysz z 5 kyu, ktory wazy 40 kg to tez walisz doskonaly aikidocki relaksik, nie? Ale jak masz przed soba 5 dana co wazy 100 kg to juz na taki relaksik nie mozesz sobie pozwolic.

No qrcze obudz sie! 8) :wink: :) Halloo!
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Szczepana aż skręca z zazdrości :twisted:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Combol, nie obrazaj sie, ale jesli chodzi o Stefka, to jestem bezlitosny. To jest STRASZNE badziewie co on robi. Trzeba bylo go naprawde zaatakowac, a nie udawac ze go uderzasz. Jakbys sam sie mu nie podkladal to skonczyloby sie jego tanczenie.

Nie rozumiesz prostej rzeczy, ze on PRETENDUJE do skutecznosci "ulicznej" przy z gory ustalonych atakach NA NIBY? Kazdy w miare wytrenowany czlowiek to widzi.
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Jezu, jak ty cwiczysz z 5 kyu, ktory wazy 40 kg to tez walisz doskonaly aikidocki relaksik, nie? Ale jak masz przed soba 5 dana co wazy 100 kg to juz na taki relaksik nie mozesz sobie pozwolic.

No qrcze obudz sie! 8) :wink: :) Halloo!


Ależ Szczepciu ja jestem daleki od pełzania na kolanach, ale też staram się nie wpadać w schematy myślowe, czego i tobie życzę :) :) :)
  • 0

budo_paweł b.
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Ja mam pytania do osób, które ćwiczyły z Seagalem i na własnej skórze odczuli jego techniki. Pytam, również tych co stojąc z boku obserwowali Stefana.
1. Jakie są różnice między Seagal aikido a aikido Hirokazu K. popularnym w Polsce :?:
2. Czy te "machanie rękoma", które wykonuje w ostatnich filmach ma sens czy też jest to ściema :?:
3. Czy robi atemi w aikido :?:
4. Co jest charakterystyczne dla jego stylu :?:
Dziękuje z góry za odpowiedź.
  • 0

budo_sigh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Szczepan:: Trzeba bylo go naprawde zaatakowac, a nie udawac ze go uderzasz. Jakbys sam sie mu nie podkladal to skonczyloby sie jego tanczenie.


Chyba zdajesz sobie sprawę że cię wkręcają. Oni tylko czekają na to abyś w to uwierzył. To jest zwykła ściema.

Zaglądnij w tym samym czasie gdzie SS miał zdjęcia do nowego filmu!

Osu.
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Tak detronizowano J Kano i wynoszono M Ueshibe, czyli malowanie trawy ( w wersji aikidockiej) na przyjazd Seagala
dsc02043.jpg
Ok. spragnieni zdjęć uchylam kolejnego rąbka 

Kaczory jak zwykle latały wysoko  Ale jak zwykle aby osiągnąć wyżyny trzeba było się wdrapywać po plecach kolegów... Nieładnie kaczorku nieładnie ;)
dsc02042.jpg

Jezyk zaś wypatrywał nowej ofiary lub młodych adeptek co na jedno wychodzi:
dsc02044.jpg

CDN (może)
  • 0

budo_take
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Slask

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Ktos napisal ze jestem tutaj nowy mylicie sie ja juz tu jestem od pewnego czasu tylko ze nie pisze za duzo bardziej przypatruje sie waszym wypowiedzia. Szczepan ja widze ze nie jestes jego fanem ale czy ty jestes tak dobry zeby krytykowac innych? nie sadze. Cwiczylem z kilkoma ludzmi twojego pokroju i mam o nich juz wyrobione zdanie, sa jak psy bez zebow ktore tylko szczekaja ale ugryzc nie potrafia wiec bede ci wdzieczny gdy komentarze na j ego temat zachowasz dla siebie. Lepij by bylo gdybys sie podzielil wiadomosciami na temat aikido a nie oczernial innych.
  • 0

budo_take
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Slask

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Łabedz: fotek nie widac cos chyba zle link podales napisz cos wiecej o tym treningu co Shihan mowil na temat aikido mzoe jakies porady np jak robic zejscia wg niego no i oczywiscie fotki:))
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Obraz wart 1000 słów:
Dołączona grafika
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Ktos napisal ze jestem tutaj nowy mylicie sie ja juz tu jestem od pewnego czasu tylko ze nie pisze za duzo bardziej przypatruje sie waszym wypowiedzia. Szczepan ja widze ze nie jestes jego fanem ale czy ty jestes tak dobry zeby krytykowac innych? nie sadze. Cwiczylem z kilkoma ludzmi twojego pokroju i mam o nich juz wyrobione zdanie, sa jak psy bez zebow ktore tylko szczekaja ale ugryzc nie potrafia wiec bede ci wdzieczny gdy komentarze na j ego temat zachowasz dla siebie. Lepij by bylo gdybys sie podzielil wiadomosciami na temat aikido a nie oczernial innych.


Take, jak chcesz mi nawrzucac to pisz na priva. Ja nie dyskutuje czy ty jestes pies czy wydra, pisze co mysle o Stefku a nie co o tobie. On jest osoba publiczna i kazdy ma prawo o nim pisac. W dodatku ja mam dobre argumenty na podparcie swoich spostrzezen - co nie jest bezpodstawnym oczernianiem. A tobie zbraklo argumentow na magazynie i zaczynasz mnie atakowac osobiscie.
Przeczytales regulamin Forum? Ataki osobiste sa zabronione. To proste.
  • 0

budo_combol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Obraz wart 1000 słów:


gest Kozakiewicza. Widac ze sie przygotowal do polskich "warunkow".

ja tam sie nie obrazam.
Wiem co widzialem i odczuwalem , gdybym zaczol atakowac mocniej on stosowal by wiecej MOCY w stosunku do mnie, to sie naprawde dalo odczuc, a ze kluska to sie zgadzam.
(a moze wszyscy my jak dzieci dalismy sie uwiesc czarom z Holywood) Jerzu co ty nato? Przecie nie zrobil nic nowego nic zasakakujacego, zadnej nowej inwencji, oklepany repertuar, wszystko to bylo widac na filmie biograf ktorego tytulu nie pomne a przetlumaczyc nie potrafie (szczepanie poratuj)

Pozatym postaw moralnych jego nie rozpatrujmy bo to czlek skarzony mamona i czego by nie powiedzial o duchu aiki to raczej z rezerwa. Bo ja widzialem te jego naloznice, sygnety i dbanie o sprzedajny wizerunek. to nie WZÓR do nasladowania, chociarz niektorzy by pewnie tak chcieli.
  • 0

budo_bujin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 859 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Facet nie jest wzorem do nasladowania, choc pewnie gdyby nie on, nie cwiczylbym dzisiaj aikido. Nie podoba mi sie zastrzezenie praw autorskich przez redakcje. zreszta redakcja miala juz wczesnie jakze swiatle pomysly w rodzaju oplaty za ogladanie tameshigiri. Ja to mam u siebie za darmo, jak ktos ma ochote przyjechac i ogladac, bitte sehr :) .
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Proszę odczepić się od Szczepana!!! Bo to spoko człowiek :)
A każdy kto będzie go obrażał będzie miał z Jusi do czynienia!!Zrozumiano? 8)
  • 0

budo_take
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Slask

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Prorock jak mozesz to wrzuc wiecej zdjec a ty Szczepan jak masz jakies dowody ze Steven jest slabym aikidoka to chetnie je uslyszymy. Zreszta z twojego toku rozumowania wynika jedno ze aikido wogole nie dziala a to jest jakas nowosc wsrod aikidokow gdyz jak narazie nie spotkalem zadnego ktory by krytykowal ten ze styl
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

aikido wogole nie dziala a to jest jakas nowosc wsrod aikidokow gdyz jak narazie nie spotkalem zadnego ktory by krytykowal ten ze styl

8O

ROTFL :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Przecież dyskutowanie na temat skuteczności Aikido jest głównym zajęciem Aikidoków. Jeśli tego nie robisz, to pewnie nie jesteś Aikidoką. :twisted: :)

Dołączona grafika
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Nie podoba mi sie zastrzezenie praw autorskich przez redakcje. zreszta redakcja miala juz wczesnie jakze swiatle pomysly w rodzaju oplaty za ogladanie tameshigiri. Ja to mam u siebie za darmo, jak ktos ma ochote przyjechac i ogladac, bitte sehr :) .


Bujin ty to masz dobrze, a może twój sponsor opłaci nasze treningi i pokazy również, na najbliższy, który planuję, potrzebuję ok.100 szt. tatami omote po 4 Euro=400 Euro i za salę ok. 250 Euro razem 650 Euro,
bądź człowiekiem odstąp mecenasa, z Euro. :roll: :roll: :lol: :roll:

ps.na CD Budojo Nr.2 jest filmik z tego pokazu, możesz go sobie skopiować 8)
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Proszę odczepić się od Szczepana!!! Bo to spoko człowiek :)
A każdy kto będzie go obrażał będzie miał z Jusi do czynienia!!Zrozumiano? 8)


Biedny Szczepan. Teraz tłum forumowiczów zacznie go obrażać, bo przecież każdy chciałby mieć do czynienia z Jusi.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024