Skocz do zawartości


Zdjęcie

Steven Seagal na Karowej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
553 odpowiedzi w tym temacie

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

No przeca Ci pancer obiecał :D

faktycznie :wink:
Mam nadzieję,że dotrzyma słowa
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Pancer zawsze dotrzymuja slowa. Jakies 20 lat temu obiecal mi postawic piwo, no i widzisz? Ciegla czekam :)
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Pancer zawsze dotrzymuja slowa. Jakies 20 lat temu obiecal mi postawic piwo, no i widzisz? Ciegla czekam :)

Dzięki Szczepan :P To pocieszające
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Pancer zawsze dotrzymuja slowa. Jakies 20 lat temu obiecal mi postawic piwo, no i widzisz? Ciegla czekam :)


Pancer wyciągnij te piwo co 20 lat temu skitrałeś dla Szczepana i poczęstuj go.. :D Aha zadzwon zaraz potem do "Polpharmy" bo Szczepan bez kibla się obejść nie bedzie mógł.. :) i 2 tiry ze smectą sie przydadzą.. ;)
  • 0

budo_pancer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 699 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100-lica

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Szanowny Szczepanie,
Muszę ze wstydem wielkim przyznać, ze nie pamiętam żadnego obiecanego piwa (cóż tysiace padów mają jednak jakiś wpływ na zdrowie :cry: ).
Wydaje mi się to jednak podejrzane, ponieważ podczas Twojej ostatniej wizyty w macierzy należałeś raczej do osób stroniących od bliższego zapoznania się z wytworami Państwowego Monopolu Spirytusowego, a o obietnicy nie przypominałeś. Zaradzilibyśmy coś temu, szczególnie w tak miłym towarzystwie 8)
A wiadomo, że potencjalnie obiecane piwo po 20 latach zamienia się w ....tu wybór nalezy do Ciebie :wink: :)

Pancer (u którego słowo droższe pieniędzy)
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Tak jest :!: Potwierdzam zapewnienia Pancera - jego nigdy na pifko nie trzeba było namawiać nawet jak pierwsze sam musiał postawic. :) :lol: 8) . To kolejny przykład konfabulacji i złośliwych przytyków naszego moderatora :) :) :) :wink: :lol:
Dobre imie Pancera w kwestiach alkoholowych nie może zostać nadszarpnięte takimi pomówiniami i kalumniami :!: :!: :!: :evil: :wink: :)

Łabądek (do dziś wspominający nasze Gdańskie ekscesy przestraszony :drinking: )
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Drogi Pancerze,
Jako przelotny(to iluzja do Labedzia) gosci w Kraju, po prostu nie smialem nawet malym slowkiem szepnac o starych dlugach :lol: :wink:
  • 0

budo_pancer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 699 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100-lica

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Drogi Pancerze,
Jako przelotny(to iluzja do Labedzia) gosci w Kraju, po prostu nie smialem nawet malym slowkiem szepnac o starych dlugach :lol: :wink:


Szanowny Szczepanie,
ależ niepotrzebnie się wzbraniałeś :wink:
Wiedz, że długi zwracam, nawet z nawiązką :) :) :D

Pancer
  • 0

budo_paweł b.
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Kiedy ćwiczyłem w dojo aikido zawansowani koledzy radzili by nigdy nie starać się łapać nadgarstka bo to niemożliwe. Raczej skoncentrować się na przejęciu kontroli nad łokciem Uke skąd droga do nadgarstka. Natomiast po lekturze nowego Budojo zauważyłem zdjęcia ze Stefanem, który z upodobaniem przechwytuje palce. Mam pytania: Czy to ściema i uke poprostu podawali mu rękę do dźwigni, czy też faktyczna umiejętność przechwytu dłoni :?: Jak wy rozwiązujecie problem uderzenia :?: Kontrola: Łokieć czy nadgarstek :?:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Sciema.Oczywiscie ze lokiec.
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Natomiast po lekturze nowego Budojo zauważyłem zdjęcia ze Stefanem, który z upodobaniem przechwytuje palce. Mam pytania: Czy to ściema i uke poprostu podawali mu rękę do dźwigni, czy też faktyczna umiejętność przechwytu dłoni :?: Jak wy rozwiązujecie problem uderzenia :?: Kontrola: Łokieć czy nadgarstek :?:

Ze zdjęć wywnioskowałeś, że SS przechwytywał palce? :roll: Kawał treningu był poświęcony właśnie temu, żeby przechwytywanie ataku zaczynać nie od nadgarstka, nawet nie od łokcia, a od barku, a w ogóle skupiać się na centrum. :idea:

Nie róbcie z niego idioty. To był całkiem normalny trening aikido i w warstwie koncepcyjnej nie było w nim żadnego ściemniania. Widać, że SS miał dobrych nauczycieli i kiedyś sam był nauczycielem. To, że ma 50 lat i brzuszysko jak wieloryb, to nie znaczy, że nie zna podstaw. :oops: 8O Nie porównujcie go do shihanów, bo to nie ta klasa, ale do ogółu nauczycieli. W porównaniu to wielu, to całkiem żwawy i dobrze poukładany gość.
  • 0

budo_paweł b.
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Bardzo wielkie dzięki za odpowiedź Prorock. Teraz wiem, że kontrole zaczynał od barków po palce. Byłbym wdzięczny za więcej szczegółów technicznych. Pozdrawiam.
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Byłbym wdzięczny za więcej szczegółów technicznych. Pozdrawiam.

Szczegóły nieważne. Liczą się zasady, a nie szczegóły techniczne, a zasada jest taka, że należy się zajmować tym co ważne (centrum), a nie tym co nieważne (nadgarstki). :idea:
  • 0

budo_take
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Slask

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Moglbys co wiecej pwoiedziec na ten temat? Zreszta malo ludzie mowicie co ciekawego przekazal Seagal na tym stazu, moglibyscie sie z innym podzielic jego uwagami.
  • 0

budo_randoraf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

no wiesz, po tylu aferach w Hollywood i miedzy innymi z rodzina Gambino wcale sie nie dziwie, ale zastanawia mnie fakt szukania innych zrodel w Europie. Jackie Chan podobnie; mimo sukcesu 'Rush Hour' kreci filmy z europejczykami. Cos w tym jest. W Hollywood ciezko jest sie przebic. Jak ktos juz wczesniej powiedzial na forum "tam rzadzi banda zydow, murzynow i pedalow"... Na sztuki walki nie ma juz tam miejsca


Ving Dragon , co to za akcja z tą rodzina Gambino? Właśnie dzisiaj przeczytałem w Swiątecznym ,,Przekroju" o tym ,ze Stefan ,,pracuje" z ,,chłopakami". Dziennikarce L.A. Times'a drążacej ten temat ,,ktos" (oczywiscie nie Stefan...chyba) zdemolował autko zostawiając wymowne ,,znaczki" - różę, kawałek tektury z napisem ,,Stop" oraz oczywiście rybkę ,,bez wody"..Wiesz cos więcej na ten temat? Będę wdzięczny za odpowiedź.
  • 0

budo_pancer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 699 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100-lica

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
randoraf,
Nic się nie uczysz, może lepiej nie zgłębiać tematu. :wink: ..... dziennikarke ostrzegli :wink: , ale może polscy rezydenci maja mniej cierpliwości......
Uważaj na samochód, i na ryby - szczególnie na karpie bo Święta blisko, by nic cię złego nie spotkało podczas ich eksterminacji. :) :D :wink:

Pancer (ciągle wspominający ochrane Stefana)
  • 0

budo_randoraf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

randoraf,
Nic się nie uczysz, może lepiej nie zgłębiać tematu. :wink: ..... dziennikarke ostrzegli :wink: , ale może polscy rezydenci maja mniej cierpliwości......
Uważaj na samochód, i na ryby - szczególnie na karpie bo Święta blisko, by nic cię złego nie spotkało podczas ich eksterminacji. :) :D :wink:

Pancer (ciągle wspominający ochrane Stefana)


Dzięki za ostrzeżenie Pancer, nie chce w te Święta zjadac ostatniego karpia w życiu i w dodatku znalezionego w swoim aucie :lol: :) .Zapomniałem ,że te ,paskudne ,typy" z ochrany Stefana mogą być jeszcze w Polsce. :2gunfire:
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Dawno nic nie było o Stefanie, więc trzeba odświezyć temacik, :) :)
szczepan jak tam poszukiwanie rózowych bamboszy :?: :) :) :wink:
A w wiekim świecie nic nie piszą o wielkim S.S. ( i nie mam tu na mysli tym razem Pancera :wink: ) :?:
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Specjalnie dla Szczepana :P :) :P

Dołączona grafika

Forever Steven Seagal !!

No i info o nowym filmie:

Belly Of The Beast

This is Steven Seagal's latest motion picture. This movie is released on region 1 dvd on 31st December 2003 and region 2 dvd on 16th February 2003. This thread contains important information on the release.

Budget: $14 million

Location: Bangkok, Thailand

Plot: Ex-CIA Agent JAKE HOPPER has run a successful private security business since leaving the agency when his wife died, leaving him alone with daughter, JESSICA.

While hiking in Thailand, Jessica and her friend SARAH are kidnapped by an organization that calls itself the ABU KARAF. Sarah is a US Senator's daughter. For ransom the Abu Karaf demand the release of 20 prisoners from American custody. The US Secretary of State urges restraint - he won't negotiate. An ex-colleague of Jake's recognizes Jessica on the ransom tape and tips him off. Jake knows he must rescue the girls himself.

An old CIA buddy put


Więcej [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :) :) :) :)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Ale z ciebie nudziasz Labedziu.
A ja jestm chory i ledwo widze kompa.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024