Skocz do zawartości


Zdjęcie

Steven Seagal na Karowej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
553 odpowiedzi w tym temacie

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Coby nie pomyśleć o aikido Stefka , to i tak szacuneczek za filmy , w których grał główne role. Aktor z niego też nie jakiś rewelacyjny, ale zawsze coś - w prawdzie zasób mimiczny twarzy u Stefka ubogi nadzwyczaj ale przynajmniej spopularyzował aikido na świecie.

Co o nim sądzicie ?

Lucek.


Na Karowej wygladał na trochę zmęczonego życiem, ale widać było, że zna się na rzeczy, czyli na Aikido, nie można powiedzieć, żeby badziewił, ładnie ćwiczył chopak :lol: :lol: :lol:

PK
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Na Karowej wygladał na trochę zmęczonego życiem, ale widać było, że zna się na rzeczy, czyli na Aikido, nie można powiedzieć, żeby badziewił, ładnie ćwiczył chopak :lol: :lol: :lol:

PK

I kto tu ludziom wodę z mózgu robi, co :?: :evil: 8)
  • 0

budo_combol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
hej chlopaki a moze to nie byl on. Moze redakcja na jakas podrobe wstawila!!!! 8) pewnie orginalny siedzi ze znajomymi szczepana :lol:
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

hej chlopaki a moze to nie byl on. Moze redakcja na jakas podrobe wstawila!!!! 8) pewnie orginalny siedzi ze znajomymi szczepana :lol:


A może Vielin znofu jakis film kreci? A chłopaki wzieli go na tresurę.. :P i shit nam wciskaja ze bili się ze Stefkiem.. :) :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_mish
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Ja wiem to byl pancer przebrany za Stefka :)
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
No dobra zanim wszyscy zgłupieją do reszty, a niektórzy zbombelkuja z ciekawości do cna napisze wam jak było:

Wpierw wieść gminna, a tajemnicza i szeptana z ust do ust podawana obiegła co bardziej wtajemniczonych i zaprzyjaźnionych z redakcja budojo 8) aikidoków. Tez wszyscy reagowali ze to jakiś bullshit :oops: nam wciskają ale redakcja jest stateczna i niekiedy godna zaufania więc sprawy zlekceważyć nie mozna było. Zwłaszcza, że zaliczyć się do grona wybrańców (śmierci :P :) ) nie było łatwo i w sumie na karowej na macie pojawiło się może z 25 – 30 aikidoków – śmietanka śmietanki :wink: warszawskiego aikido. Jak zawsze był czas na wspominki i żarciki często mało wyszukane :oops: :lol: ale zawsze śmieszne bo gros z nas znało się od hola i ho ho a już dawno nie było okazji poćwiczyć razem na Karowej zwłaszcza. Trening miał się rozpocząć o 17.00 ale nikt chyba nie liczył ze tak się uda- zwłaszcza znając zwyczaje gwiazd Hollywood :roll: . I nie omyliliśmy się wszelako. Po 327 strzałach znikąd równych 267 momentom i ok. 50 minutom nadjechał konwój trzech limuzyn. Najpierw wysiadł jakiś gostek opitolony na łyso w żółtym szlafroku i czerwonych lamówkach i już się bałem :shocked!: przestraszony ze to rzeczony Stefan jako żywo opisany przez Szczepana ale ku mej uldze i pozostałych jak mniemam także to na szczęście nie był on :rofl: . Potem wysiadło trzech gości z których każdy wyglądał jak szafa gdańska trzydrzwiowa :paker: :paker: :paker: większość wywoskowana ciemna politura (my nie rasiści) Potem wytoczyły się z następnej limo 3 czy cztery skośnookie laski :dupa: :oops: i to w takim typie że niektórzy chcieli raczej z nimi iść poćwiczyć do sauny (hello Pancer) niż ze Stefem na macie. No i finally wytoczył się ON- wielki jak góry o twarzy nieco zmęczonej ciężka pracą po godzinach :) 8) :rofl: z plerezka nabrylantynowną ala naturall :? lecz nie związana w słynny ku :wink: cyk. Całe to towarzycho wtoczyło się na sale obok salki do judo gdzie spragnieni boskiego Nico wojowie czekali w bojowym szyku. przestraszony przestraszony Gdy Wielki SS przebierał się a świta przygotowywała do wkroczenia całkowicie demokratycznie przez wskazanie palcem redakcja budojo wybrała Seagalowi trzech uke. Mieli miny jakby im kto w kieszeń nasikał. przestraszony :| :shocked!: Po krótkiej acz wzruszającej ceremonii pożegnania i odzywkach w stylu fajne z was były herbatniki tylko po co się maczaliście wybrańcy usiedli z boczku a reszta przezornie odsunęła się od zadżumionych. :P Po wielkim entrance i przedstawieniu kto zacz Seagal walnął dłuższa mówkę nt. ewolucji aikido, które wraz z O-senseiem zmieniało się i kiedyś kładło większy nacisk na to co niektórzy zwą skutecznością. :box: W części technicznej seagal zaprezentował kilka znanych patentów z filmu the Path beond... typu przechwyt łapiącej munetori ręki za kciuk z dojściem do sankyo i przejściem do nikkyo, irimi z godan tsuki, irimi nagę z duszeniem na biodrze, przechwytywanie ręki po tsuki kiedy atakujący wycofuje pieść, kokyu nage. Trzeba przyznać że nie lenił się często podchodził do wszystkich par i dawał dodatkowe instrukcje :idea: . Generalnie zwracał uwagę na zbyt obszerne ruchy i na zbyt widoczne zejścia z linii ataku :oops: . W pewnym momencie usadził wszystkich mówiąc Wiele osób robi wiele bardzo głupich rzeczy, gdzie jest ten 5 dan?? Tu wszyscy spojrzeli na Romka coby lepiej zapamiętać jego postać zanim zagaśnie w rękach Stefana, :wink: :) ale na szczęście do tego nie doszło. Oprócz urwanego rękawa gi i paru trafień w ryło ( w tym moje) :oops: :? wielkich szkód w substancji ludzkiej nie ponieśliśmy
Na zakończenie treningu trwającego ok. 1h 20 min była sesja pytań i odpowiedzi. Ludziska pytali o jego nauczycieli, o sposoby neutralizowania ataku uderzenia hakiem, o jego opinie na temat bjj . Ja zapytałem jak widzi funkcję randori w świetle tego co widzieliśmy na filmie z jego dojo ( i of course naszych vortalowych dyskusji).
Widać było ze po sztywnym początku lody zostały przełamane a Steaven S częściej się uśmiechał. Potem nastąpiła długa sesja fotograficzna z SS w roli białego niedźwiedzia. Musze przyznać ze był wyjątkowo cierpliwy i wyrozumiały w tym aspekcie czego się raczej nie spodziewałem. To pewnie kolejna zasługa Redakcji budojo!!! poklon poklon poklon A potem łowcy autografów i dedykacji mieli używanie. Całość skończyła się w wersji oficjalnej ok. 20.00 a część rozrywkowa dla niektórych była kontynuowana w knajpie 7 grzechów. :drinking: A teraz mam nadzieję ze Jeżyk i reszta wrzucą trochę zdjątek na vortal
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Andrych, co ty takie smutki opowiadasz...przeciez StefS nie ma zadnego swojego dojo - moze masz adres zeby potwierdzic te puste plotki?
To co on teraz organizuje to nie sa zadne staze, tylko pogadanki - ot wynajmuje sale, przychodza ludzie a on im opowiada rozne dyrdymaly o tym jak byc zbawionym i sie wzniesc do nieba zeby z bogami spozywac zasluzona kolacje.

KAzdy z jego dawnych osobistych uczniow cwiczy teraz na swoja reke, pootwierali rozne organizacje, oczywiscie kazdy najwierniej odtwarza badziewiarstwo Stefka. No nie ma o czym pisac, naprawde :)

Jezu, piszac taki topic naprawde zwatpiles w moja inteligencje i empatie :roll: Jestem niezwykle zasmucony tym faktem :rofl: Rozumiem ze miales ciezki weekend :drinking:
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Jezu, piszac taki topic naprawde zwatpiles w moja inteligencje i empatie :roll: Jestem niezwykle zasmucony tym faktem :rofl: Rozumiem ze miales ciezki weekend :drinking:

Szczepan nie kompromituj się :roll: :wink: :) . Dałes się Jeżowi podpuscic jak dziecko :rofl: :rofl: :rofl:
Lepiej się ukorz i zalewituj, ze nie zawsze wiesz wszystko. To sie zdarza najlepszym i nie ma sie czego wstydzić :) 8) :)
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Kto pierwszy wrzuci zdjęcia?
Ja mam 100. ale na żadnym mnie nie ma, więc nie warto publikować.
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Kochani tylko bez fotomonterki, lepiej zmontujcie sobie zdjęcia z Lolobrigidą też gwiazda filmowa.
Łabędź twoja relacja jest super pozwolisz że BUDOJO ją opublikuje z datą 01.04.2004, jednak cenię sobię literaturę bardziej niż jakieś fotomontaże, teraz na komputerze można skleić wszystko ze wszystkim a ładnego tekstu ciagle jeszcze PC za nas nie napisze.Brawo Łabędziu :!: :!: :!: . Taka fikcja to prawie jak prawda. :) :) :) :) :oops: :) :) :oops: :!: :wink:
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Jedno zdjęcie warte 1000 słów. A wmontować Seagala niełatwo, to kawał byka, nie na każdym zdjęciu się zmieści.
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Ja powiem tak
Jesli to prawda, to wszystkim Wam lby pourywam za to ze mnie nie poinformowaliscie, a jesli to zlew, to fajnie Wam idzie :)
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Ja powiem tak
Jesli to prawda, to wszystkim Wam lby pourywam za to ze mnie nie poinformowaliscie, a jesli to zlew, to fajnie Wam idzie :)


Wybacz Smail, obowiązywała ścisła konspiracja pod rygorem nie odbycia się treningu :roll: :roll: :roll:
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
To ściema. Co prawda wszyscy się dobrze bawili, ale na zdjęciach z netu oryginalny SS ma kucyk na głowie, a ten kolo, co przyszedł nas zabawiać na Karową, miał grzywę jak Król Lew.
  • 0

budo_bujin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 859 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Ja powiem tak
Jesli to prawda, to wszystkim Wam lby pourywam za to ze mnie nie poinformowaliscie, a jesli to zlew, to fajnie Wam idzie :)


Jesli to faktycznie prawda, to szlachetna redakcja za fakt zatajenia informacji istotnych dla sprawy zasluzyla na, jak to mawiaja na warszawskiej Pradze, wpierdol od kolegöw z Vortalu, ktöry to zostanie spuszczony na najblizszym zlocie :) .
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

[ ]

Jesli to faktycznie prawda, to szlachetna redakcja za fakt zatajenia informacji istotnych dla sprawy zasluzyla na, jak to mawiaja na warszawskiej Pradze, wpierdol od kolegöw z Vortalu, ktöry to zostanie spuszczony na najblizszym zlocie :) .


Jeżyk, Łabędź, Combol na pomoc !!! Chcą bić redakcję BUDOJO!!!
Kto obroni wolnośc prasy przed germańskim najazdem!!!???
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :wink:
  • 0

budo_combol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
knulismy te historie cale niedzielne popludnie i niezle wyszlo wszyscy sa sklonni w nia wierzyc :lol: Labedziu brawo za bujna wyobrznie szczegolnie to o tych panienkach :lol: i za numer z R.Hoffmenem. Tego akurat nie ustalalismy to łabedz od siebie dodal , ale dobre. A na komputrze zmontowac da sie wszystko np. takie cuda: Dołączona grafikaDołączona grafika

To Jacek z Katowic szkola nishio i nasza kolezanka klubowa Ania.
wiecej bedzie na witrynce UstroniX

Wiec niewierzcie podkreconym plotom, zmontowac sie da wszystko nawet zgrabna historyjke o rzekomym treningu z SS na Karowej. 8)
  • 0

budo_marilyn m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Sekretny staż, rygory, tajemnice, mnich z panienkami w limuzynach i do tego nie pozwolono filmować !?!?! :nie:

Toż elementy tej układanki dają nam wytykane wcześniej przez świętą inkwizycję obraz panie ... sekty :rofl: :rofl: :rofl:

Napiszcie może kto do tego przyłożył rekę no i kto w tym uczestniczył :) :D :)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
no niestety taka jest prawda, przekonaliscie mnie 8O 8O 8O

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tylko cosik redakcji nie widac, moze jak zwykle politykowal w Kuluarach? :wink:
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
No Szczepciu i reszta niedowiarków miejsce pod stołem na odszczekanie czeka. :) 8) I my którzy stawili czoło potęznemu Liberatorowi vel Nico vel Naznaczonemu Śmiercia również :twisted: :!: :!:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024