Skocz do zawartości


Zdjęcie

HERO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

HERO
No i wczoraj byłem w kinie i wkońcu widziałem HERO :) Nie żałuje że tyle czekałem, warto było! Film jest wspaniały, odrazu wskoczył u mnie na pierwsze miejsce.
Jest to wuxia w najczystszej postaci - legendarni wojownicy mogący samotnie pokonać całą armie, gotowi zginąć dla idei, honor ponad wszystko. Walki na miecze robią niesamowite wrażenie, dobrze że widziałem to dopiero w kinie :wink: Gra kolorów i ich symbolika (kłamstwo czerwone, prawda biała, Bezimienny (świetna rola Jeta Li) zawsze na czarno jako najbardziej podstępna postać...) jest niesamowita.
Piękne krajobrazy, świetnie pokazana armia, niektóre sceny powaliły mnie jak np. walka wśród liści, walka na jeziorze, atak łuczników, walka z Niebemi efekt z kroplami wody, wyprowadzanie Bezimiennego na egzekucje, pokaz szybkości i precyzji miecza w wykonaniu Bezimiennego (ze zwojami i przecięciem strzały)... długo można by takie sceny wyliczać. ##### jest piękny, ma wciągającą i zaskakującą fabułe, niesamowite pojedynki... jako zagorzały fan wuxia jestem oczarowany tym filmem
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HERO
No ja właśnie wróciłem i ogólnie mi się podobał. Ciągle jednak musiałem sobie przypominać, że film opisuje legendę, a nie prawdziwych ludzi. No, ale nawet jak na legendę, to moim zdaniem walka na jeziorze to było zbyt naciągane. :)

Ale sceny z armią są powalające... te lecące strzały.
  • 0

budo_chrzanek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin i okolice...

Napisano Ponad rok temu

Re: HERO
ja hero widzialem na kompie...troche zaluje, ze nie poszedlem do kina ale i tak efekt powalajacy... nie przepadam za ludzmi latajacymi i odbijajacymi sie mieczami od lustra wody, ale zdjecia,sposob opowiedzenia historii i efekty specjalne naprawde super...jak kogos nie zrazaja tacy supermeni to ten film to obowiazkowa pozycja...
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: HERO
Walka na jeziorze była tylko przenośnią, prawdziwa walka toczyła się w ich umysłach :)
Na tym polegają historie wuxia, że opowiadają o legendarnych bohaterach, którzy mogli według legend duuużo więcej od zwykłych ludzi :wink:
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: HERO
Lubie takie filmy.
Herosow przechylajacych szale zwyciestwa walczacych armii na jedna strone. Bitwy super. Dobra zabawa. Co do tych "supernenow" to specyfilka filmu po prostu, podoba sie albo nie.

Szacuneczek
  • 0

budo_sulej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:DG | Katowice
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: HERO
Rzeczywiście świetny film. Największe plusy to:
- Jet li :)
- fabuła
- zdjęcia
- sceny walki
  • 0

budo_kameh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: HERO
Wróciłem z kina, na którym było 7 osób. Spodziewałem się czegoś innego, nie lubię filmów w których fabuła opiera się na opowiadaniach postaci. Urzekł mnie rozmach scen ze statystami, czy to byli statysci czy wygenerowani ?chodzi o początkowę scenę przedstawiającą armię na placu. Jestem trochę zawiedzony "akcją" filmu, opiera się ona na kilku wariacjach tej samej wersji. Faktycznie te strzały robią wrażenie :D
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: HERO
Wydaje mi się że to byli statyści. Gdzieś czytałem że w tym filmie wykorzystano tysiące statystów.
  • 0

budo_mafox_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 746 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HERO
czyli poszli na latwizne;)
z kompem byloby drozej i trudniej :P
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: HERO
ja ten film widzialem 2miechy temu mialem go juz na CD
podobal mi sie szczegolnie te efekty ale takiej furrory nie zrobil strasznej
ogolnie wrazenia OK
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: HERO

No i wczoraj byłem w kinie i wkońcu widziałem HERO :) Nie żałuje że tyle czekałem, warto było! Film jest wspaniały, odrazu


dla mnie tez to film wyjatkowy, bo jest to ostatni film jaki widzialem w Polsce. Poszedlem na niego ze swoja dziewczyna na dzien przed swoim wyjazdem z kraju. a poniewaz w filmie tez jest motyw romantyczny, no to go szczegolnie wspominam, bo mi teraz baaardzo brakuje mojej milej...
Silvio
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024