Skocz do zawartości


Zdjęcie

Capoeira a papierosy :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_m4ci3k
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sokółka, Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Capoeira a papierosy :)
Witam
Mam takie male zapytanie : czy ktos z trenujących pali papierosy? Nie mowie o innych "artykulach" do palenia :P Wiem, wiem, 1 przykazanie mestre Bimby, ale ... :) Ja palilem dosyc dlugo, dzieki capoeira ograniczylem sie do minimum :) W zasadzie mozna powiedziec, ze juz nie pale :) Ilu osobom capo odmienila zycie??? :)
Pozdrawiam
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira a papierosy :)
nie palilem nigdy papierosów :D , z czystej chęci sprawdzenia się pierwszego peta wziąłem do ust w 3 klasie ogólniaka, przy okazji randki z pewną dziewczyną :D i dobrze - przekonałem się, ze te fajki to pic na wode, choc sie zmuszalem przez miesiac to jakos nie czulem absolutnie nic procz paskudnego zasmolenia gardła :/ rzeczywiscie, mile uczucie splukac ten syf piwkiem :] jesli ktos chce odprezenia to zamiast dziennie wypalac paczke papierosow, proponuje raz na miesiac zorganizowac cos mocniejszego. zdrowiej dla ciała i dla ducha. cenowo wyjdzie taniej. same zalety. ale to kwestia przekonań.

dodam jeszcze ze nie wyobrazam sobie treningow, gdybym palil. moje "dziewicze" pluca prawie wypluwam, co dopiero palacze...
  • 0

budo_jetisc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira a papierosy :)
pala tylko ci którzy nie szanują siebie, tyle wylewać potu na treningach a potem na petach to tracic...... :(
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira a papierosy :)
Pety rzucilem. Po 6 latach. TO SYFFF :!: Drogi syf. Odkad nie pale to kondycja 200% normy,samooccena rosnie a i pieniedzy jakos wiecej. NIE PALIC!!! :blus: papieros
  • 0

budo_$ero$lav
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:od 2000 nosiciel wirusa capo

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira a papierosy :)
Mi capo odmieniła życie, na lepsze :) , ale nie palę. U nas trochę osób pali, ale nie dużo, gdzieś może kilka/kilkanaście procent osób.
  • 0

budo_salvador
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grupo Capoeira Esporao/Praia do Forte/Bahia
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira a papierosy :)
Znam jednego gościa który prowadzi zajęcia i jara jak lokomotywa :) Marnie skończy papieros
  • 0

budo_fominha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 331 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira a papierosy :)
Mestre Lua Rasta jak sama nazwa wskazuje jest rastafa. jak wiadomo rastafa jaraja. co, to sie sami domyslcie :D wiec jak widac mozna byc mistrzem capo, uczniem Bimby i jednoczesnie kopcic jak lokomotivi.

jednak generalnie - dym szkodzi na pluca. nuff said
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira a papierosy :)

jednak generalnie - dym szkodzi na pluca. nuff said

generalnie nie ma chyba takiej tkanki/narzadu na ktory by nie szkodzil... :evil:
  • 0

budo_goliatus_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 491 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira a papierosy :)
jak palisz to taki z ciebie sportowiec jak z koziej... :wink:
  • 0

budo_goliatus_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 491 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira a papierosy :)
aaa sory bym byl zapomnial, capoeira to nie sport, to cos zajebiscie nieokreslonego, tak wiec mozna jarac ile sie tylko da 8)
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira a papierosy :)
Yarać można tylko potem troche ciężko z wytrzymałoscią podczas batizado albo warsztatów kiedy trening trwa conajmniej 8h. Mój znajomy palacz od dłuższego czasu miał w szkole bieg na kilosta po 700m. padł i stracił przytomność ,wydolność organizmu była beznadziejna także panowie (i panie) uwarzajcie jak palicie jeżeli coś trenujecie bo może się dla was źle skonczyć :(
  • 0

budo_goliatus_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 491 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira a papierosy :)
No to mozna czy nie mozna lol?
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira a papierosy :)
hmm... jeżeli chcesz mieć przynajniej cień szansy żeby przeżyć trening z king kongiem to radze odstawić pety :) kto chce jarać niech jara jego wybór ale niech się liczy z tym że w roda może go spotkać niemiła niespodzianka dosyć szybka zadyszka co przy duru może mieć tragiczne skutki ;)
  • 0

budo_goliatus_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 491 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira a papierosy :)
no ba, mozesz sie zzygac ze zmeczenia. taki palacz w takim basenie to sie raczej nie powinien przemeczac :)
  • 0

budo_bujão
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BaZu

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira a papierosy :)
Wiecie co ja wam powiem że palenie tak na prawdę nie przeszkadza - mówię na swoim przykładzie ponieważ jaram dużo a jakoś nie mam problemów z wytrzymałością alebo jakimiś innymi funkcjami organizmu (no ostatnio jestem przeziębioony wiec organizm nieco odmawia posłuszeństwa) ale normalnie czy widziałeś mnie kidyś siedzącego goliat??
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira a papierosy :)
Poczekaj - doigrasz się. To tak samo jak z alkoholem, dragami i koksem (tylko wolniej i w mniejszej skali).
  • 0

budo_bujão
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BaZu

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira a papierosy :)
Stary ja palę od kiedy cwiczę Capo a nawet dłużej więc wiem co mówię... Nigdy nie miałem problemów z kondycja... :paker:
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira a papierosy :)
Czyli ile lat? Bo ja np. mam dwóch znajomych palaczy no i niestety wysiadają przy intensywnym wysiłku. Obawiam się, że trening typu: 4 km bieg + worek - szybko by pokazał braki kondycyjne... Albo trening muay-thai...
  • 0

budo_przemoc
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira a papierosy :)
nom palenie jest złe i basta. ja nigdy nie jaralem z dwoch powodow a) nigdy mnie nie ciagnelo do tego B) mam astme i przy wiekszym wysilku i tak mam problemy doczego dochodzi jeszcze duza masa od miesiąca trenuje capo i w sumie nie wiem co by ze mna bylo gdybym jeszcze jaral skoro teraz 7dme poty z siebie wylewam :] a papierosy jesli nie od razu to napewno z czasem dadza o sobie znac
  • 0

budo_piaba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Capoeira a papierosy :)
Wiesz Combat,ogolnie dobrze prowadzony trening Capoeiry jest co najmniej tak samo meczacy jak trening Muay-Thaia(jesli nie bardziej).Pojdz,to zobaczysz.Tylko zaznaczam,ze mowie o porzadnie prowadzonym treningu! Ogolnie Capoeirista nie powinni miec problemow z kondycja,jesli rzetelnie trenuja.

Poza tym tez mysle,ze palenie nie koniecznie przeszkadza w trenowaniu Capo.Z czasem,tzn. z narastajacym wiekiem,moze zaczac psuc kondyche.
Dlatego powinno sie kiedys przestac palic,jesli planuje sie dozgonny trening Capo.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024