Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sekcje Kung-Fu w Lublinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

budo_qixing
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 504 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa/Yantai

Napisano Ponad rok temu

Re: Sekcje Kung-Fu w Lublinie

Patrze i co widze znowu ty Maciek sie wypowiedasz i jeszcze jakies glupoty wipisujesz o jakis beckach zawsze miales problemy z realna ocena sytuacji i w tym momencie masz dokladnie to samo.
Zadzwonie do Marka P. i sie spytam czy on cos wie na temat tych kitow
Prawda jest taka ze z nikim nie sparowalem, do treningow podchodzilem bardzo luzno wogole sie nie wysilajac, gdyz po 1 - treningi byly luzne a po 2 - na 2 treningu cos mi sie stalo w kolano i juz pozniej to te treningi to byla istna sciema tyle co tam bylem,
Byl luzik na treningach i to chyba wszyscy ktorzy byli moga potwierdzic i ogolny melanz do rana bylo cool!!!!!!!!!!!
Wracajac; naprawde szokuje mnie
o jakich beckach piszesz i skad rodza sie w twojej glowie takie pierdoly
- masz zle informacje lub naprawde tak mnie nie lubisz ze prubujesz mnie zgnojic :)

Nie obchodzi mnie reklama swojego klubu przyjdzie ktos to przyjdzie nie to nie. Ja tam nie podaje sie za miszcza i wiem,ze z waszej strony zawsze bede mial noz w plecy - ale to tez olewam.

W Lublinie ciezko jest sie przebic z reklama gdyz karate i kravka robia naprawde masowki i wlasnie dlatego ostatno Lukasz do mnie dzwonil proszac mnie o pomoc w naglosnieniu jego klubu :)

A i porsze cie bardzo dowiedz sie z kim dokladnie
i kedy sie bilem i dostalem becki ( bo na pewno nie ja)
i kto ci tak powiedzial w tedy ja sobie to zalatwie bo takie historyjki dziwnych tresci mnie denerwuja troszki.
Sam wiesz ze leszczem nie jestem wiec nie pisz bzdur!!

Powiedzialem kidys ze juz nie
bede sie odzywal w sprawie kfm lublin bo mam tego dosc no ale widac trzeba.
A jak piszecie jakies posty to piszcie w miare logicznie i wiarygodnie bo takie pierdoly moga popsuc moja reputacje i wasza ojjjjj i na pewno juz tak jest.

I jeszcze z tym szacunkiem do ludzi w wawie co ty gadasz czlowieku?
Ja niegdy nie odezwalem sie do nikogo zle ani nic nikomu nie zrobilem nie przypominam sobie nawet zeby ktos byl zly na mnie, zeby moje postepowanie lub wypowiedz zdenerwowala kogos wrecz przeciwnie jakos milo wspominam pobyty tam i rozmowy z trenujacymi ludzmi
ale niestety jesli chodzi o niektore zaawansowane
osoby to na wjsciu mnie nie trawily jak rowniez
nie zamienialy ze mna
slowa bo nawet glupie zapytanei jak tam podroz? zmienilo by jakos klimat, no coz ale malo osbo o to zapytalo a mysle ze kultura tak nakazuje, do mnie jakby ktos przyjezdzal napewno bym nie zapomnial.

Dzieki ze zauwazyles ze ladnie i dynamicznie macham nogami bo nie wiedzialem o tym :twisted:
Piotr Skrobas


Tak zapytaj Marka bo to jego opinia. Jeśli nieprawdziwa to miej pretensje do niego. Mnie tam nie było więc musiałem opierać się na stwierdzeniach innych. Nie pisał bym tego gdyby znowu ktoś nie zaczął tej bezsensownej dyskusji na Forum. Co do szacunku do innych to nie będę się wypowiadał bo już o tym pisałem i zdania nie zmienię. Każda szkoła musi się reklamować jeśli chce przetrwać. Jeśli Tobie nie zależy na tym czy ktoś przyjdzie czy nie to zrezygnuj z prowadzenia zajęć. Nam zależy na tym aby propagować tradycyjne kung fu jakim jest system Modliszki.
Uważam że cała ta dyskusja nie ma sensu bo nikt tu nikogo do swojego zdania nie przekona. Ja się wypisuję wolę iść na piwo.
MW
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024