Skocz do zawartości


Zdjęcie

WYWIAD: Powrót Minotauro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_trochim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

WYWIAD: Powrót Minotauro
Kilka ostatnich miesięcy były mistrz Pride wagi ciężkiej Antonio Rodrigo 'Minotauro' Nogueira poświęcił refleksjom, rekonwalescencji oraz wielu treningom. Minotauro jest w nastroju do powrotu i zaakceptował propozycję walki z Mirko Cro Copem podczas Pride GP. Jednak wygląda na to, że Mirko nie chce spotkać się z Minotaurem i będzie walczył z Igorem Vovchanchinem podczas jednej z walk Pride Grand Prix. Obecnie były mistrz Pride negocjuje swój powrót na ring, aby w sierpniu zmierzyć się z byłym mistrzem UFC wagi ciężkiej Ricco Rodriguezem. Ta walka jest w pewnym rodzaju rewanżem, ponieważ Ricco jako jedyny odklepał Minotauro, zdarzyło się to w 1999 podczas ADCC. Ricco pokonał Brazilijczyka przy pomocy dźwigni na kolano. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Minotauro.

Dołączona grafika

Czy wszystko jest w porządku z Twoim powrotem do Pride?

Zapytano mnie czy chciałbym walczyć z Cro Copem podczas Pride GP. Natychmiast się zgodziłem, ale wygląda na to, że Mirko woli łatwiejszą walkę z Igorem Vovchanchinem. To wstyd, mogła to być "walka gigantów", ponieważ tylko my pokonaliśmy Boba Sappa.

Czego możemy się spodziewać po walce pomiędzy Tobą a Mirkiem?

Mirko bardzo dobrze się rusza i to jest sekret jego gry. Podczas walki nie mogę się denerwować. Powinienem być cierpliwy i walczyć w stójce czekając na okazję przeniesienia walki do parteru i przejść do mojej gry. Mirko prawdopodobnie zmierzy się z Fedorem w listopadzie i mam nadzieję zmierzyć się ze zwycięzcą tej walki.

Dzięki zmianie przeciwnika będziesz miał szanse zrewanżować się Ricco Rodriguezowi... Czy ta walka jest potwierdzona?

Ricco zgodził się. Teraz muszę jeszcze tylko odnowić kontrakt z Pride na jeszcze jeden rok. Rozmawialiśmy na temat moich zarobków i wszystko jest OK. Będę walczył z Ricco. Jestem pewny, że ta walka zakończy się w parterze, jednak jeżeli będzie się wahał to zaskoczę go również w stójce. Obecnie trenuję bardzo ciężko i nie mogę się doczekać powrotu. Kiedy przegrałem z Ricco miałem poważna kontuzję kolana i on doskonale wiedział jak to wykorzystać. Obecnie jestem bardziej doświadczony, mam więcej techniki i nie mam żadnych kontuzji.

Jak oceniasz swoją przegraną z Fedorem?

Przegrane są częścią życia każdego mistrza, jednak ja przegrałem w strategii tą walkę. Nie byłem w 100% zdrowy. Miałem uszkodzoną prawą nogę i mogliście zauważyć, że moja prawa strona była bardziej uszkodzona podczas walki. Było to po prostu spowodowane moją kontuzją, wiem, że Fedor nie jest lepszy ode mnie i walka Z Mirkiem lub, kim innym dobrym zawodnikiem da mi szansę powrotu na drogę zwycięstwa.

W Japonii jesteś legendą, czy nic się nie zmieniło z powodu Twojej przegranej?

Szczerze mówiąc nie wiem. Japonie opuściłem od razu po walce i od tego czasu tam nie byłem. Jednak sądzę, że zbudowałem moją karierę na dobrych walkach i nie sądzę żeby moja przegrana wymazała wszystko, czego dokonałem.

Czy są jakieś zmiany spowodowane rozpoczęciem nowego okresu Twojej kariery?

Fizycznie czuje się bardzo dobrze. Wyleczyłem się z wszystkich kontuzji. Jestem pewny siebie i trenuje bardzo ciężko. Obecnie ćwiczę zapasy z Darrelem Gohlar, tajski boks z Luisem Alves oraz MMA z Brazilian Top Team. Jedyną szansą jest to, że będę próbował bardziej dbać o siebie. Ostatnio miałem wiele ciężkich walk w krótkim okresie czasu. Nie chce żeby to się powtórzyło. Potrzebuje czasu do przygotowania się, aby osiągnąć 100% sprawność na ringu.

Wywiad przeprowadził: Maurício Costa
Wolne ;P tłumaczenie: Trochim
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: WYWIAD: Powrót Minotauro
dzięki Trochim :D

Pozostaje tylko trzymać kciuki za Mino.
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: WYWIAD: Powrót Minotauro
Nice work Trochim,
Mino skopie dupsko i wygra pewnikiem.
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: WYWIAD: Powrót Minotauro

Nice work Trochim,
Mino skopie dupsko i wygra pewnikiem.


prawda :twisted: bede za niego trzymal kciuki :twisted:
  • 0

budo_nefilim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bray
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: WYWIAD: Powrót Minotauro
Witam,

Wywiad przeprowadził: Maurício Costa


Nie watpie...

Wolne ;P tłumaczenie: Trochim


jakies takie podobne jest od paru dni tu:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :lol:
  • 0

budo_trochim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WYWIAD: Powrót Minotauro

jakies takie podobne jest od paru dni tu

Fajnie, że dopiero teraz o tym mówisz... EOT
  • 0

budo_nefilim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bray
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: WYWIAD: Powrót Minotauro
Witam,

jakies takie podobne jest od paru dni tu

Fajnie, że dopiero teraz o tym mówisz... EOT


po prostu jestem prawie całkowicie biernym uzytkownikiem tego forum. Nie udzielam sie tu, ale czytuje ze 4 dzialy... Jak EOT, to EOT... :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024