Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wywiady z Minotauro i Murillo Bustamante (PL)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Wywiady z Minotauro i Murillo Bustamante (PL)
Minotauro opowiada o pobycie w Europie i o swojej następnej walce.

-Jak długo byłeś w Holandi?

-Około miesiąca, ale odwiedzałem również sąsiednie kraje.

-Co robiłeś przez ten czas?

Prowadziłem seminaria w innych krajach takich jak Anglia, Polska, Irlandia i Holandia. Rehabilitowałem swoje plecy, trenowałem dużo Muay Thaia z Peterem Aertsem oraz pracowałem nad psychiką.

-Czy Twój udział 10 sierpnia w Pridzie został oficjalnie potwierdzony?

-Na 90% wystąpie w tym turnieju. Będzie to specjalna walka, ponieważ w Pride Grand Prix wystąpią fighterzy do 94kg.

-Przeciwnik?

-Spodziewam się uderzacza, prawdopodobnie będzie to Mirco Crocop ale oficjalna zapowiedz będzie najprawdopodobniej na 3 tyg przed turniejem.

-Jacy inni zawodnicy z Brazilian Top Team będą również brali udział w następnym turnieju?

-Ricardo Arona. Niedługo leci do Japoni na konferencje prasowa.

-Cro Cop znokautował Boba Sappa, również ostatnio gładko poradził sobie z Heathiem Herringiem. W jaki sposób zamierzasz go pokonać?

-Zamierzam unikać pojedynków w stójce. Mirco jest jednym z najlepszych uderzaczy i w dodatku leworęcznym. Myśle ze to w jakimś stopniu pomieszało szyki Herringowi, którego znokautował ostatnio. Jednak jestem po wielu sparingach i mysle ze będę dobrze przygotowany jeśli zajdzie potrzeba walki w stójce, a jego technika w parterze pomijajac polepszenie nadal nie jest na światowym poziomie.

-Jaki będzie rok 2004 w którym Pride zawita do USA?

-Myśle że to będzie świetne dla tego sportu. Pride zwykle odbywa się szesć razy do roku. Na ten rok zapowiedziano jedynie cztery, lecz jeśli turnieje będą odbywały się w stanach będzie ich wiecej w roku. W USA łatwiej będzie znaleźć nowych sponsorów. UFC i jego fighterzy zyskają wiecej poprzez większą reklame MMA w USA.

-Jak teraz będą wygladać Twoje treningi przed walką?

-Zamierzam się teraz bardziej skupić nad technikami zapaśniczymi, jednak nie pomijajac stójki oraz jiu jitsu. Gdy będę już wiedział z kim przyjdzie mi walczyć wraz z moim sztabem określimy najlepszą strategie treningu.

Pozdrawiam fanów tego sportu, szczególnie tych którzy śledzą moją kariere. Mam nadzieje dobrze zaprezentować się w następnym Pridzie i przywieźć zwyciestwo do Brazyli."

***

Wywiad z Murillo Bustamante

-Jak przebiegają negocjacje odnośnie Twojej następnej walki?

-Człowiekiem który się tym zajmuje jest Marcelo Tetel. Nie angażuje się w to, koncentruje się na treningu.

-Wybierasz się na sierpniowy Pride?

-Tak, będę tam z Ricardo Aroną i Minotauro którzy będą brać udział w tym turnieju. Mam również nadzieje że będę walczył w następnej edycji.

-Twoim celem jest walka w Pride?

-Nie, po prostu chce walczyć, nieważne gdzie.

-Walczyłeś kiedyś w Japoni?

-Tak, Walczyłem w Pancrase i w ostatnim Ultimate 25 który odbywa się w Japoni.

-Z kim chciałbyś walczyć?

-Z każdym z mojej kategori. Zawodnicy są wybierani przez organizatorów.

-W Pridzie najlżejsza kategoria jest do 94 kg. Zamierzasz walczyć z zawodnikami cieższymi od siebie?

- W Pridzie niema kategori w której ja walcze, podobnie jak w UFC gdzie mają do 85 kg.. Lecz nie widze problemu w walce w kategori do 94kg. Jestem do tego przygotowany.

- Ilu spośród zawodników Brazilian Top Team zostało zaproszonych na turniej Meca 9?

- Jeszcze tego nie ustalilismy, ale na pewno od nas będzie walczyło od 2 do 4 zawodników. Jedyną potwierdzoną jest walka pomiędzy Fabiano Pega Leve a Assuerio Silva z Chute Box.

wywiady z minotauro.net
tłumaczenie sakierski
  • 0

budo_tony
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiady z Minotauro i Murillo Bustamante (PL)
well done!
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Wywiady z Minotauro i Murillo Bustamante (PL)
Saku,
Osu :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024