Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pudełka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_asaroth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pudełka
Ostatni tak sobie myslalem-wydajesz gruba kase na microtecha i owszem dostajesz noz najwyzszej klasy,ale z beznadziejnym kartonowym pudelkiem....i zastanawialem sie czy wszystkie firmy daja tak biedne pudla do swoich "maszynek"?Moglibyscie dac jakies zdjecia opakowan innych firm?
  • 0

budo_slaw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudełka
a kupujesz noz czy pudelko ? 8O
albo inaczej ty chcesz tego uzywac...czy ma lezec na polce ? :)

jak ma lezec to kup wersje kolekcjonerskie dorzuc pare setek i bedziesz mial i stal "damascenska" i perlowe okladziny i pudelko z welurem :)
jak nie pasi to zrob sobie case na zmowienie z kosci sloniowej inkrustowanej zlotem....mozna ? mozna... :)

a serio to w MT zalezy jaki model kupujesz...jak do roboty to do roboty a nie na polke i juz (i taka widze maja filozofie)
  • 0

budo_xarr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 409 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudełka
dokladnie ... chodzi o noz a nie o pudelko ... :)
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudełka
A pudełeczko kartonowe sprawiło mi tak czy inaczej dużo radochy. Gdy po "długim" (24g.) okresie oczekiwania, wraz z zawartością dostało sie w moje ręce...
  • 0

budo_gacman_c
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudełka
No wlasnie a MT ma takie pudelka bo jak mi kiedys Xarr powiedzial o tym swoim do socoma ....to sa takie, dlatego ,zeby je zolnierze latwo mogli ukladac w ciezarowkach , co nie Xarr :) :roll:
  • 0

budo_xarr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 409 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudełka
1. latwo je sie uklada na ciezaroowkach , wodolotach i statkach
2. mozna z nich tratwy robic
3. mozna jedzenie przechowywac
4. i masa innych rozwiazań praktyczno\zaczepno\użytkowych :)

Tak na serio to mnie totalnie nie przeszkadza ze Microtech robi takie pudelka ... , jakosc wykonania jest taka a nie inna ale nikt przeciez nie nosi MT z pudelkiem w kieszeni ....
:wink:
  • 0

budo_gacman_c
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudełka
Oczywiscie to zart wynikajacy z naszego gdybania na temat takiego a nie innego wygladu pudelek MT ...no bo w koncu jakis powod mosi byc prawda 8)

Pozdrawiam
  • 0

budo_asaroth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudełka
No ale szczerze mowiac,po nozu wartym 1000pln mozna oczekiwac czegos wiecej niz malej kartonowej cegly :wink:
  • 0

budo_jacu$
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudełka

czy wszystkie firmy daja tak biedne pudla do swoich "maszynek"?

Nie wiem, czy wszystkie, ale wiem jakie pudelka daje Benchmade do 350 Mel Pardue i 805 TSEK. Mimo roznicy w wielkosci tych nozy oba pudelka maja identyczne wymiary 148x65x24 (w milimetrach). Oczywiscie, pudelka sa z kartonu, pomalowane na niebiesko z bialymi napisami. Moim zdaniem wygladaja przyzwoicie. Zdjecia nie zamieszcze, poniewaz nie mam technicznych mozliwosci.
Swoja droga ciekawe jak wyglada opakowanie od BM Nimravus, bo na pewno ten noz nie zmiesci sie w w/w pudelku.
  • 0

budo_ciulkwens
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 923 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudełka
Ale WY poje... dziwni jestescie.
No a le o gustach niby sie nie dyskutuje.
Tylko dla czego niektozy maja takie zje... dziwne te gusta?
  • 0

budo_gacman_c
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudełka
Poprostu niektorzy szukaja tej samej precyzji i sztuki w kazdym drobnym szczegole(czyt.pudelka itd..) nie tylko w nozu :wink:

Pozdrawiam
  • 0

budo_mindrazor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Crystal Lake

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudełka

No ale szczerze mowiac,po nozu wartym 1000pln mozna oczekiwac czegos wiecej niz malej kartonowej cegly


Jak dobrze zauwazyles to noz jest warty 1000 pln a nie pudelko, chyba nikt nie chcialby dokladac jeszcze 100 pln po to zeby miec ladne pudelko ktore po wyjeciu noza pokryje sie kurzem.
  • 0

budo_szeryf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudełka

Asaroth napisał:
No ale szczerze mowiac,po nozu wartym 1000pln mozna oczekiwac czegos wiecej niz malej kartonowej cegly


Jak dobrze zauwazyles to noz jest warty 1000 pln a nie pudelko, chyba nikt nie chcialby dokladac jeszcze 100 pln po to zeby miec ladne pudelko ktore po wyjeciu noza pokryje sie kurzem.


Tak prawdę mówiąc cena detaliczna którą płacimy ma się nijak do ceny wytworzenia noża no chyba, że zamawiacie prosto u knifemakera. A nóż luźno sprzedawany w szarym kartonie to jest brak szacunku dla klienta i tyle. Objaw tego, że koniunktura marki jest tak nakręcona że im normalnie nie zależy. I nie chodzi mi o to, że ma to być machoń, ważne żeby zabezpieczało towar i było estetyczne.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudełka

A nóż luźno sprzedawany w szarym kartonie to jest brak szacunku dla klienta i tyle.


Ja do tej pory kupiłem noże od CRKT (parkę), i BM (też dwa), i wszystkie były w tekturowych pudełkach, ot no zwykłych takich. Nic szczególnego. Nawet nie wiem gdzie leżą teraz. Nóże dotarły całe i zdrowe, więcej się dla mnie nie liczy.

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_slaw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudełka
kurna pudelkowcy...zejdzcie z MT co...
robia bodaj najlepsze seryjne automaty na swiecie i niech tak zostanie
w d.... mam pudelko w ktorym to przychodzi...byle zawartosc przyszla bez jednej ryski i tyle

chlopaki robia noze przez duze N i maja racje ze nie marnuja czasu na pierdoly ktore po 30 sek przerabiasz na wior sprawdzajac czy wymazony blade jest tak ostry jak obiecuja czy nie :)

chyba zaden z knivemaker'ow robiacy NOZE a nie fistaszki nie zawraca sobie d... takimi pierdolami...a przynajmniej tacy jak Erni Emerson, Strider czy wlasnie MT na pewno nie....i kurna maja racje

i prosze zwrocic uwage ze MT w wersjach kolekcjonerskich (bo nie wiem czy ktos z Halo 3 ze stali damascenskiej "blekitnej" i perlowym przyciskiem wyjdzie na ulice go nosic) robia rownie kolekcjonerskie pudeleczka

zadam pytanie jeszcze raz bo chyba nie dociera :
kupujesz NOZ czy pudelko ?.....jak sie nie podoba to napisac zazalenie do MT... a ja na ich miejscu bym odpisal 2 slowa.... :twisted:
  • 0

budo_gacman_c
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudełka
No nie wiem ja bym sie tam wstrzymywal z cieciem takiego pudelka ...a ja gwarancja wymaga oddania noza w oryginalnym opakowaniu ? :)


Pozdrawiam
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudełka
Ojjjj... ciężko się powstrzymać :)

Pozdrówka,
Adam
  • 0

budo_asaroth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudełka
Przeciez wyrob takiego pudelka to grosze,a taki microtech (ktory przyklada taka wage do perfekcj swoich nozy) olewa je totalnie... :wink:

Pozdrawiam
  • 0

budo_xarr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 409 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudełka

Nóże dotarły całe i zdrowe, więcej się dla mnie nie liczy.


Dokładnie ...
  • 0

budo_tatoine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 365 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudełka
He, he
Pamiętam gdy rozmawialiśmy na ten temat z Piterem. Piter śmiał się wtedy, że jak kupujesz nóż Microtech`a i pudełko nie jest pogniecione, to zapewne nie jest to oryginalny Microtech :D
(Mam nadzieję Piotrze, że moja skleroza nie sprawiła, iż zapamiętałem niewłaściwego producenta???)

Aha, nóż BM Nimravus pakowany jest do innego pudełka niż noże składane.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024