Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bjj w Wawie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_doli
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa/Ełk

Napisano Ponad rok temu

Bjj w Wawie?
Gdzie w Warszawie mozna trenowac bjj i co polecacie?
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w Wawie?
Polecam czytanie przyklejonych tematów..

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_wm
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w Wawie?
Zawsze myślałem że ja jestem leniem ale jak widze kolejne tematy typu gdzie mogę trenowac Bjj w mieście X to dochodze do wniosku że jeszcze nie jest tak źle ze mną bo dla mnie wpisanie odpowiedniego hasła do przeglądarki albo poszperanie na forach to żaden problem. Widać dla niektórych przeciwnie
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w Wawie?
Easy,
Starczy sie przejsc po ulicach warszawy aby natknac sie na plakaty. Do wyboru masz grupy zaawansowane i poczatkujace. Do tego masz treningi ale w innej sekcji z Top zawodnikami Sambo. W warszawie jest ladny wybor.
Starczy poszukac na tym forum, jest pelne info plus numery kontaktowe i www.
  • 0

budo_boidae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w Wawie?
Doli
Nie przejmuj sie.Zawsze jak nie wiesz to pytaj i sie nie przejmuj ze karza Ci szukac tam czy gdzie indziej.Zapraszam do sekcji Bjj i Vale Tudo Mirka Okninskiego.Od jakiegos czasu jestesmy pod Brazilian Jiu Jitsu Soca Poland(Soca-mistrz Abu Dhabi).Zapraszam na strone [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w Wawie?

Doli
Nie przejmuj sie.Zawsze jak nie wiesz to pytaj i sie nie przejmuj ze karza Ci szukac tam czy gdzie indziej.

Pogłaszcz go jeszcze po głowie. :wink:

MSPANC

PS.
Mnie bardzo denerwuje lenistwo niektórych. Nie spojrzą na to, co jest już napisane, nie poszukają, nie połażą po mieście, nie spytają znajomych. A gdzie to minimum wkładu własnego? Skończyły się czasy, gdy wszystko miało się pod nosem, teraz trzeba być aktywnym. :)
  • 0

budo_doli
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa/Ełk

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w Wawie?

Skończyły się czasy, gdy wszystko miało się pod nosem, teraz trzeba być aktywnym. :)


Hmm, to kiedys bylo az tak dobrze, ze wszystko bylo pod nosem? :) W sumie nie pamietam dokladnie bo w stanie wojennym mialem dopiero 2 latka, ale musialo byc fajnie, szkoda ze sie skonczylo :wink: Nastepnym razem postaram sie poszukac, chociaz zapytalem glownie dlatego ze po szybkim wgladzie widzialem tylko ogloszenia o treningach u Mirka Okninskiego, a chcialem dowiedziec sie takze o innych tego typu klubach.
  • 0

budo_boidae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w Wawie?

Pogłaszcz go jeszcze po głowie. :wink:

Bardzo zabawny jestes :)

PS.
Mnie bardzo denerwuje lenistwo niektórych. Nie spojrzą na to, co jest już napisane, nie poszukają, nie połażą po mieście, nie spytają znajomych. A gdzie to minimum wkładu własnego? Skończyły się czasy, gdy wszystko miało się pod nosem, teraz trzeba być aktywnym. :)

Mnie tez bardzo duzo rzeczy denerwuje ale nalezy wykazywac cierpliwosc,wyrozumialosc i opanowanie, a nie dawac sie ponosic emocjom i krzyczec jak tylko ktos sie pyta o cos co juz jest napisane lub powszechnie znane.Zupelnie tak jaby nie bylo zadnych innych problemow.:)

Doli
Sekcja Brazylijskiego Jiu Jitsu w Warszawie jest jedna ,wiec wpadnij jutro-nie ma co zwlekac.:)
  • 0

budo_siewca-
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w Wawie?

PS.
Mnie bardzo denerwuje lenistwo niektórych. Nie spojrzą na to, co jest już napisane, nie poszukają, nie połażą po mieście, nie spytają znajomych. A gdzie to minimum wkładu własnego? Skończyły się czasy, gdy wszystko miało się pod nosem, teraz trzeba być aktywnym.


Zawsze myslalem ze internet jest wlasnie po to, by nie musiec chodzic po miescie, szukac po ksiazkach telefonicznych, tylko szybko zasięgnąc opinii ludzi, którzy się na danym temacie dobrze znają.
To raczej nie jest lenistwo, tylko jedna z wielu, a na pewno jedna z najszybszych metod zdobywania informacji.
Jak cos takiego Cie denerwuje - olej, to chyba nie ma byc forum samych "elitarnych, wszystko wiedzących" fighterow
Po prostu nie musisz czuc sie zobligowany do odpowiedzi
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w Wawie?

Zawsze myslalem ze internet jest wlasnie po to, by nie musiec chodzic po miescie, szukac po ksiazkach telefonicznych, tylko szybko zasięgnąc opinii ludzi, którzy się na danym temacie dobrze znają.

Źle myślałeś. :)

To raczej nie jest lenistwo, tylko jedna z wielu, a na pewno jedna z najszybszych metod zdobywania informacji.
Jak cos takiego Cie denerwuje - olej, to chyba nie ma byc forum samych "elitarnych, wszystko wiedzących" fighterow
Po prostu nie musisz czuc sie zobligowany do odpowiedzi

Odpowiem taką historyjką... na dworcu PKP wisi koło informacji rozkład jazdy pociągów. Podchodzi do okienka kobieta i pyta się, z którego peronu odjeżdza pociąg do Gdyni o 15:30...
  • 0

budo_siewca-
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w Wawie?
Przefajna historyjka :wink:
zapachnialo misiem
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w Wawie?
W Warszawie jest jeszcze jeden klub niezalezny od Mirka.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Niedawno sie o niej dowiedzialem stad to lekkie opuznienie w informowaniu.
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w Wawie?
Potwierdzam, jest, kumpel chodzi i chwali sobie. Podobno sympatycznie jest i grupa nieduza.

K.
  • 0

budo_iwo
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bjj w Wawie?
Witam!

Ja takze chodze i szczerze polecam.

Mozna spokojnie przyjsc w ciagu tego miesiaca. W lipcu godziny i miejsce treningów moze ulec zmianie. Trzeba sie telefonicznie kontaktowac z Krzyskiem.
W sierpniu jedziemy grupa na oboz z Harrisem, wiec treningów - niet :(

serdeczne

iwo
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024