Skocz do zawartości


Zdjęcie

Walka nożem - pozycja więzienna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_mindrazor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Crystal Lake

Napisano Ponad rok temu

Walka nożem - pozycja więzienna
Czy ktoś z tu obecnych ma może zdjęcia prezentujące pozycje więzienną? Wiem że posiadał takowe Seiken ,ale obecnie w poście w którym się znajdowały zamiast nich ukazał się jakiś obrazek informujący o tym, iż zdjęcie to jest obecnie niedostępne.
  • 0

budo_dohap
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka nożem - pozycja więzienna
jest tego trochę w necie, żadna tajemna pozycja...

na marginesie więzienia: klient mojego przyjaciela dostał 3 dni temu 25 lat wakacji za użycie nożą, jego kumpel 8. było 2 na 3, jeden z tych 3 nie żyje, ponieważ dwaj przeżyli, więc mogli świadczyć...

ku przestrodze... :cry:

nie ma wyjścia, trzeba kończyc wszystkich, wtedy nie ma drugiej wersji zdarzeń... :roll:
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka nożem - pozycja więzienna

na marginesie więzienia: klient mojego przyjaciela dostał 3 dni temu 25 lat wakacji za użycie nożą, jego kumpel 8. było 2 na 3, jeden z tych 3 nie żyje, ponieważ dwaj przeżyli, więc mogli świadczyć...

nie ma wyjścia, trzeba kończyc wszystkich, wtedy nie ma drugiej wersji zdarzeń... :roll:


To nie takie proste - już o tym pisałem :) Ważniejsi są inni świadkowie, brak narzędzi, brak ciał itp. itd.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych przypomina- rozwiązania
zalecane przez Combata bywają sprzeczne z obowiązującym
prawem.

  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka nożem - pozycja więzienna
pozycja wiezienna? a co to takiego ? tak z ciekawosci ?

BTW historyjek..
goscia napadlo trzech meneli z nozami, zabral im noze i zabil wszystkch, dostał cwiertke.. z pudla prowadzil korespondencje w sakskrycie ( wczesniej spedzil 12 lat w klasztorze w Nepalu).Jezeli sie nic nie zmienilo to siedzi do dzis.. nic nie pomoglo, ze obrona wlasna itd..
prawo prawem ale gdzie kurwa sprawiedliwosc????
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka nożem - pozycja więzienna

pozycja wiezienna? a co to takiego ? tak z ciekawosci ?


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Albo:

Dołączona grafika

Mity:

Dołączona grafika

Więcej: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

BTW historyjek..
goscia napadlo trzech meneli z nozami, zabral im noze i zabil wszystkch, dostał cwiertke.. z pudla prowadzil korespondencje w sakskrycie ( wczesniej spedzil 12 lat w klasztorze w Nepalu).Jezeli sie nic nie zmienilo to siedzi do dzis.. nic nie pomoglo, ze obrona wlasna itd..
prawo prawem ale gdzie kurwa sprawiedliwosc????


Bywa - dlatego - zawsze trzeba myśleć - warto czy nie warto
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka nożem - pozycja więzienna
niom i ladnei.. w drygiej rece z reguly bywa fikol lub badeje... heh walka berlem jest nie fair ;-))))))
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka nożem - pozycja więzienna

niom i ladnei.. w drygiej rece z reguly bywa fikol lub badeje... heh walka berlem jest nie fair ;-) )))))


???

badeje blp [kąpielówki]: Nie ściągnął po kąpaniu badejów, no i sobie pęcherz przeziębił. Inform.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]|97|100|101|106|101&od=0



Możesz przetłumaczyć na polski?! :lol:
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka nożem - pozycja więzienna
badeje to nie kąpielówki.. tylko zwykłe majtasy.. mniej wiecej to zsamo co w wojsku atramenty. :-)
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka nożem - pozycja więzienna
Tam jest napisa mówiacy że pozycja więzienna to jedyna sensowna pozycja do walki nożem - to oczywiście jest jawne nieporozumienie. Drugą, równie dobrą a może nawet lepszą jest pozycja szermiercza z tą różnicą, że pozycja szermiercza daje możliwość prowadzenia walki poprzez ataki, uniki i ewentualnie parowania a pozycja więzienna to raczej oczekiwanie na sposobność zadania śmiertelnego ataku - mając tę pozytywną stronę że wytrącenie noża graniczy z cudem.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka nożem - pozycja więzienna

Tam jest napisa mówiacy że pozycja więzienna to jedyna sensowna pozycja do walki nożem - to oczywiście jest jawne nieporozumienie. Drugą, równie dobrą a może nawet lepszą jest pozycja szermiercza z tą różnicą, że pozycja szermiercza daje możliwość prowadzenia walki poprzez ataki, uniki i ewentualnie parowania a pozycja więzienna to raczej oczekiwanie na sposobność zadania śmiertelnego ataku - mając tę pozytywną stronę że wytrącenie noża graniczy z cudem.


Oczywiscie masz rację -chodziło o porównanie z pozycjami i atakami - które ogląda się w filmach itp.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka nożem - pozycja więzienna
badeje= majtasy,
fikol=taboret , na fikol mowi sie tez cipa, tak wiec powiedzenie "siadaj na swojej cipie" to nic obrazliwego,
berlo=szczotka do czyszczenia kibla,

no to przetlumaczylem ;-)))
  • 0

budo_sven
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka nożem - pozycja więzienna
tak dlugo jak policjant nawet boi sie oddac strzał do zbiega nie ma o czym gadac.
jestem za na tyle mocnym obiciem człowieka ktory mnie zaatakował, zeby juz niegdy ne wstał o włąsnych siłach.

nie zabiłem nikogo w walce, ale wiem ze uszkodziłem kilku bardzo powaznie.
dobrze mi z tym.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024