Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ile płacimy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile płacimy
osiedlowe sparingi tez sobie moge zorganizowac za darmo :) ...chodzi o to zbey sie nauczyc sie czegos nowego pod okiem specjalisty no nie??
  • 0

budo_reven
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Głogów

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile płacimy
Samemu to mozna sobie zw... znaczy się pomasturbować.
Trening wymaga nadzoru instruktora, aby nie wypaczyć techniki i, co jest równiez bardzo ważne - aby wychować ucznia na człowieka.
Z czego Ty się chcesz uczyć?
Z filmów czy z książek?
A może chcesz zrobić grupę z ludzi co coś trenowali?
Tylko pytanie - dlaczego przestali trenować?
Czy to było dla nich za trudne?
  • 0

budo_reven
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Głogów

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile płacimy
a propos trenerów - w Wawie jest kilku, których mogę polecić, zresztą znajdziesz ich też na forum - oni na pewno wiedzą dużo więcej na temat trenowania niż Ty będziesz wiedział kiedykolwiek.

pozdrawiam
  • 0

budo_qaz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile płacimy
nie chodzi mi o sparingi, ale o to że ja mogę od ciebie się czegoś nauczyć lub/a ty odemnie i wspólnie dążyć do perfekcji

a pozatym nie zawsze masz pewność że twój trener to specjalista a jeśli nawet to zwykle nie podchodzi on do ciebie w 100%indywidualnie no chyba że jesteś na tyle bogaty że masz swojego trenera lub jesteś profesjonalnym fajterem
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile płacimy
hmm moze to i dobry pomsyl ale jak dla mnie nie mozesz sie skupiac na tym jako na podstawowym treningu-jako dodatek ok. Ktos ci cos pokaze, fajnie bedziesz umial nowe rzeczy moze z innych styli, rozne rozwiazania itp. Ale zawodowego trenera ci to nie zastapi i prawdziwego treningu, nauki technik itp rowniez
  • 0

budo_qaz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile płacimy
to może ja się po krótce przedstawię i powiem jaka jest moja filozofia treningu.
mam 22lata i zajmuję się sportem ok.10 lat.
co do treningu: w moim przypadku mając już pewną wiedzę i doświadczenie najlepsze jest kształtowanie cech motorycznych i techniki indywidualnie ponieważ nie wnikając już w szczególy tylko ja wiem najlepiej co jest dla mnie najlepsze.
z tym że jeśli chodzi o motorykę to jestem w stanie ją zrobić w samotności a w przypadku techniki druga osoba jest niezbędna i najlepiej żeby się zmieniała, w związku z tym korzystając z okazji apeleję o pisanie do mnie na email jeśli lubisz "walkę":mwa2@op.pl
jestem z warszawy
a trenuję przy WAT
  • 0

budo_reven
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Głogów

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile płacimy
Techniki nigdy nie nauczysz się poprawnie BEZ TRENERA!!!!
To że zajmujesz się 10 lat sportem to nie oznacza, że dużo wiesz.
Ja trenuję ju jitsu od 1989 roku i wiem, jak ważny jest bat trenera nad plecami.
Bez trenera możesz sobie robić conajwyżej treningi ogólnorozwojowe.
Technikę możesz tylko wypaczyć....
  • 0

budo_jadd
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile płacimy
We Wrocławiu 3xpo 1,5 h taekwondo kosztuje 90 zł, ale ja płacę 70 bo mam znizkę rodzinną (czyli siostrę )
Niby dużo/nieduzo ale sala jest kiepska, zawsze brudna, brak prysznica a dojazd około 1 h.
Ważny jest trener i zaangażowanie
  • 0

budo_seadragon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile płacimy
Stowarzyszenie Kung fu/Wu shu i Samoobrony w Łodzi.
Jeśli się nie należy do klubu - 50 zł. Jeśli należysz - 40 zł. Wpisowe do stowarzyszenia 50 zł. 2x2 h w tygodniu.

Popieram poprzedników. Nauka z książek, kaset czy temu podobnych źródeł nigdy nie będzie tak wartościowa jak trening z kimś, kto się na tym zna i potrafi dobrze nauczyć. Jeśli ktoś już ma jakieś doświadczenie w MA lub chociaż w sporcie, może sam się doskonalić, ale zaczynanie nauki z książki jest tylko stratą czasu. Oczywiście można wykonywać ćwiczenia (jak to ktoś wcześniej powiedział) "ogólnorozwojowe", ale nauka nowych technik czy stylów nie ma sensu. 8)

Pozdrawiam
K. S.
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile płacimy
Ja zdzieram od chlopakow 80zl za 3x w tygodniu Muay Thai oczywiscie 8)
  • 0

budo_bardt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krainy Tyskiego
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile płacimy
trenuje kravke w katowicach z tego co wiem w wiekszosci (procz warszawy gdzie jest drozej w cholere i malych wiosek gdzie jest taniej) treningi oscyluja w granicach 90zl za 1,5h 2x w tygodniu. czasem trener robi za ta sama stwake trzeci trening. wszystko zalezy od tego:gdzie i z kim zajecia.
  • 0

budo_makaveli
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Myslowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Ile płacimy
Ja płacę 90 zł za 2 treningi Krav Magi w tygodniu. Jeden trwa 1,5 godziny
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024