Skocz do zawartości


Zdjęcie

ranking -najgorsze filmy o MA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: ranking -najgorsze filmy o MA

a co sądzicie o Kiss of the dragon ?? moge sobie załatwic i nie wiem czy warto :P


jeśli lubisz takie filmy - to załatwiaj.
super jest.

No i po obejrzeniu już wiesz dlaczego lubisz Chińską Republikę Ludowo-Demokratyczną i dlaczego nie lubisz Francuzów.
A także jesteś świadom, że francuscy policjanci są kiepsko szkoleni.

Mnie zachwyciła walka z bliźniakami. I w ogóle mi się filmik podoba.
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: ranking -najgorsze filmy o MA
Witka.

Jeśli chodzi o najgorszy film - "Terror na Tamie" z Don "The Dragon" Wilsonem. Nagrałem to i nigdy nie wykasuje!! TRAGEDIA!! Walki dno ale najlepsza jest scena jak Smoczek biegnie rorociągiem do tamy. Trwa to około7 minut (tak sobie lubi pobiegać chyba :) ) a w tym czasie broń, którą tzryma w ręce zmienia się chyba z 8 razy!!!! Kolty, rewolwery, automaty.... i to wszystko w 7 minut. :P :P:D:D:P:P

A jeśli mowa o lepszych produkcjach - "Tylko dla Najlepszych" z Markiem Dacasco. Super film o Capoeirze i kolesiu z wizją niesienia pomocy. Troszkę naciągany, ale SUPER!!

Pozdr&Respekt
  • 0

budo_osk`
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wyżyny, Bydgoszcz, Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: ranking -najgorsze filmy o MA
ja pamiętam film bodajże nazywał się Shootfighter. klasyka :lol: . akcje typu wyrywanie serca i łamanie rąk na porządku dziennym. walki odbywały się w klatce.
  • 0

budo_harkonnen2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: ranking -najgorsze filmy o MA
Od siebie dorzucę jeszcze "Strażnika teksasu" i resztę filmów z Norrisem. Poza tym taki disneya bodajże serial "sidekicks" (to z tym dzieciakiem co się AJAA!! wszędzie darł...)
  • 0

budo_shostack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: ranking -najgorsze filmy o MA
Co do najgorszych filmów to "Cudzoziemiec" z S.Segalem - - > akcja między innmi rozgrywa się w Warszawie :)

Opisz sceny :

Segal wraz z jakimś kolesiem jadą do domku gdzieś w lesie (domek bez piętra), wchodzą do domku, tam starsza babcia daje im paczke, nagle chuj wie skąd wpada oddział antyterorystów czy innych kolesi w maskach, z karabinami (jest ich chyba z 15) oczywiście Segal rozwala wszystkich po czym wyskakuje z domku, a ten eksploduje jakby trafiony rakietą stinger....poezja ;]

A największa beka jest z tego, kiedy Segal w pewnej scenie w rozgrywajacej się przed niemiecką pośiadłością zostaje zatrzymany przez strażnika którego gra......Przemek Saleta :) :) :) ...BAJKA co nie , goraco polecam jak porannego stolca :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024